מעשים טובים במרכז הרפואי לגליל

מתנ"ס נהריה ו"סורגות בקהילה", מתנדבות לה"ב, בנות "נור" מג'דידה-מכר, תלמידים מכסרא-סמיע וחורפיש, צוות מכלא צלמון ועוד


 

במרכז הרפואי לגליל בנהריה החליטו “למתוח” את יום מעשים טובים על פני שבוע שלם, אשר במהלכו מגיעים לביה”ח שלל מבקרים, מתנדבים ואישי ציבור, המבקרים את החולים המאושפזים ומעניקים חבילות שי ומתנות למאושפזים ולצוות המטפל.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2023-03-15-at-15.53.10-scaled מעשים טובים במרכז הרפואי לגליל
מעשים טובים במרכז הרפואי לגליל

 

כפרניק WhatsApp-Image-2023-03-15-at-15.53.09-scaled מעשים טובים במרכז הרפואי לגליל

 

חברי הנהלת החברה למתנ”סים נהריה, בהובלת המנכ”ל ליאור הרשמן, הגיעו למחלקת הפגייה, יחד עם מתנדבות מיזם “סורגות בקהילה” ונציגי המתנ”סים השונים בנהריה – שם העניקו עבור הפגים מוצרים סרוגים, וביניהם כובעים, גרביים ו”תמנונים”. חברות ההנהלה שהגיעו הן נעמי אסולין ואורית גולני, ויחד איתן היתה מרכזת המיזם בנהריה, אורנה ראדה.

כמו כן, קבוצת מתנדבות של עמותת לה”ב (למען הפגים בישראל) הגיעה לפגיה כדי לשמח את הצוות הרפואי והמשפחות בערכת קפה ועוגות, שנתרמו ע”י עשרות מתנדבים מהגליל המערבי.

מנהלת הפגייה, ד”ר ורד פליישר-שפר, והאחות האחראית, סבטלנה סירוטקין, הודו למתנדבים על הפינוקים והמתנות.

קבוצת בנות ממרכז “נור” בג’דיידה-מכר, מרכז לקידום נערות ונשים צעירות, הגיעה למחלקות הילדים, שם נתנו חבילות שי לילדים ולצוותים המטפלים, רקדו, שיחקו עם הילדים המאושפזים ובעיקר “עשו שמח”. הביקור התקיים בהובלת העובדת הסוציאלית אריג’ אדריס ממרכז “נור”.

  

 

תלמידים מביה”ס הרב-תחומי שבכסרא-סמיע ביקרו אף הם במחלקות הילדים, שם חילקו חוברות יצירה, צבעים ומשחקים.

במחלקות הילדים ביקרו גם סוהרים ועובדים נוספים מכלא צלמון.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2023-03-15-at-15.53.12-scaled מעשים טובים במרכז הרפואי לגליל
סוהרים ועובדים בכלא צלמון ביום המעשים הטובים בבית חולים נהריה

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2023-03-15-at-15.53.43-scaled מעשים טובים במרכז הרפואי לגליל
מקהלה של תלמידי כיתות ד’-ה’ מביה”ס היסודי אלסביל שבחורפיש

 

כמו כן הגיעה מקהלה של 23 תלמידי כיתות ד’-ה’ מביה”ס היסודי אלסביל שבחורפיש, אשר ביצעה שירים דו-לשוניים (עברית וערבית) בלובי הכירורגי, להנאת המטופלים, המבקרים והעובדים. לאחר מכן חילקו התלמידים והצוות החינוכי מתנות לילדים מאושפזים.

אל המקהלה התלוו סגן מנהל ביה”ס, עזאם עזאם, והמורים למוסיקה ג’ואן סרחאן ואנטון פרהוד, שאמרו כי הגיעו במטרה להפיץ ערכים של נתינה, התנדבות בקהילה, קבלת האחר ועזרה לזולת.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2023-03-15-at-15.53.11-scaled מעשים טובים במרכז הרפואי לגליל

 

בנוסף התקיים “יריד נתינה” בלובי הכירורגי, במסגרתו נמכרו עבודות של יוצרים המתמודדים עם צרכים מיוחדים. תושבים רבים, ובהם עובדי המרכז הרפואי, מטופלים ומבקרים, הגיעו ליריד וקנו מהיצירות, כאשר כל ההכנסות קודש למען העמותות השונות, כחלק מהתרומה לקהילה.

גם העובדות והעובדים השקיעו רבות ביום המעשים הטובים, תוך הענקת פינוקים האחד לשני. חמש מחלקות פנימיות הוקירו את כוחות העזר שעובדים במחלקה וצ’יפרו אותם בפינוקים שונים. עובדי מחלקה פנימית ה’ הגיעו למלר”ד (מחלקה לרפואה דחופה – מיון), שם העניקו צ’ופרים לצוותים.

מנהל המרכז הרפואי, פרופ’ מסעד ברהום, הודה לכלל המבקרים והמתנדבים, תוך שהדגיש כי בכל פעם מחדש הוא נרגש לראות את ההתגייסות הקהילתית למען המרכז הרפואי.

 

צילומים: רוני אלברט, המרכז הרפואי לגליל

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן