מנהלת קשת: מירב לבקוביץ

מירב לבקוביץ תחליף את ענת שוורץ בניהול בית חינוך קהילתי יסודי קשת * ענת אבוחצירה לניהול הפעוטונים


 

מירב לבקוביץ נבחרה השבוע לנהל את בית חינוך קהילתי יסודי קשת בכפר ורדים. היא מחליפה את ענת שוורץ שניהלה את בית החינוך בשמונה השנים האחרונות ובחרה לסיים את תפקידה.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-06-03-at-15.46.19-scaled מנהלת קשת: מירב לבקוביץ
מירב לבקוביץ: גאה להיות תושבת כפר ורדים ומנהלת בית חינוך

 

לבקוביץ (51) תושבת כפר ורדים נשואה לאודי ואמא לעדי (26) טל (23) ועידו (17). בוגרת תואר ראשון ותעודת הוראה באנגלית ותואר שני ביעוץ חינוכי.

כן ניהלה את חט”ב “אמירים” במשך שלוש שנים ובשנה האחרונה את תיכון אמירים שש שנתי כמחליפתה של שרון בינדר שיצאה לשנת שבתון.

במשך שנות עבודתה באמירים מילאה מירב מגוון תפקידים: הוראת אנגלית, חינוך כיתה, ריכוז חברתי, ריכוז שכבה וסגנית מנהל. את כל תפקידיה מלאה במקצועיות ומתוך אחריות רבה.

לבקוביץ:  “שמחה על הזכות להיות מעורבת ולהוביל תהליכים חינוכיים ערכיים-פדגוגים בכפר ורדים שבו אני גאה להיות תושבת ומנהלת בית חינוך. מוקירה את האמון שלו אני זוכה מהקהילה ומהמועצה ומוכנה לאתגר המרגש שלפני”.

 אייל שמואלי ראש המועצה: “אני מברך על הבחירה הראויה  ובטוח שמירב תוביל את בית החינוך מתוך שליחות ואחריות. כמו כן מבקש להודות לענת שוורץ על שנות ניהול פוריות ומקדמות בבית חינוך קשת”.

כפרניק 88769878900000 מנהלת קשת: מירב לבקוביץ
בית ספר יסודי קשת בכפר ורדים

חני יאיר מנהלת אגף החינוך: “שמחה על בחירתה של מירב אשת חינוך מובילה ומשמעותית בפורום מוביל חינוך בכפר. אין לי ספק כי מירב ראויה לתפקיד ותמשיך להוביל את ביה”ס למחוזות של חדשנות פדגוגית מתוך תפיסה קהילתית וחברתית.

“בהזדמנות זו מבקשת להודות לענת שוורץ על שמונה שנות ניהול והובלה של בית חינוך קשת במסירות רבה מלווה בעשייה חינוכית-פדגוגית ענפה ולאחל לה הצלחה רבה בהמשך דרכה”.

כפרניק WhatsApp-Image-2021-06-03-at-19.04.34-scaled מנהלת קשת: מירב לבקוביץ
מימין: אייל שמואלי, חני יאיר וענת שוורץלאחרונה  נכנסה ענת אבוחצירה לניהול הפעוטונים בכפר ורדים

ענת אבוחצירה גרה בשלומי ואם ל-3 (אליאור הבוגר בן 25 סטודנט, אושר בן 21 חייל והצעירה ליטל בת 19 חיילת).

היא עוסקת בגיל הרך בחינוך הקיבוצי מזה 19 שנה: 9 שנים כמטפלת, 8 שנים כגננת בקיבוץ סער ושנתיים גננת ברגבה. בעלת הכשרת מטפלות, גננות וניהול גן במכללת לוינסקי. לקראת סיום תואר ראשון בניהול מערכות חינוך במכללת גליל מערבי.

“אני מאוד אוהבת את עבודתי, אהיה הרבה בכיתות, אדריך את הצוותים ואנהל את המעון על כל היבטיו”, כותבת ענת אבוחצירה להורים. “הקשר ושיתוף הפעולה עמכם חשוב לי מאוד כמו גם מקצועיות הצוותים והשיתוף ביניכם לצוות הגן.

“הגננות והמטפלות וותיקות ומסורות במעון, מצב ייחודי זה יאפשר לנו שיח מקצועי רב, חידוד נושאים חינוכיים והתכווננות משותפת לחשיבה תהליכית מה אפשר לקדם ולחדש. זו מערכת נהדרת ואני נרגשת להיות חלק ממנה. דלתי פתוחה עבורכם. הרגישו בנוח לפנות אלי בכל נושא”.
תגובה אחת

  1. אודי לביא הגב

    מירב המקסימה הרבה הצלחה!

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן