חלה תומך בשמואלי. איילון ודרוקמן אדיב בכהן


אייל שמואלי הבטיח לעופר חלה את תפקיד סגנו ומ”מ במידה ויבחר * עופר כהן הבטיח לקרן דרוקמן אדיב סגנות, ואחריות לפיתוח כלכלי וצעירים * איילון תומך בכהן ללא הסכם

 

פחות משבוע לסיבוב השני בבחירות לראשות מ.מ. כפר ורדים ולהתמודדות בין עופר כהן ואייל שמואלי – ונחתמו שני הסכמים קואליציוניים “מותלים” במי שיבחר לעמוד בראש המועצה המקומית כפר ורדים:

הסכם תמיכה והבנות בין אייל שמואלי וסיעת תכלית (2 מנדטים) לבין עופר חלה וסיעת אופק בתנופה (מנדט אחד).

הסכם תמיכה בין עופר כהן וסיעת מעוף (2 מנדטים) לבין קרן דרוקמן אדיב וסיעת כפר ורדים בלב (מנדט אחד).

בנוסף, יורם איילון (סיעת יחד, מנדט אחד) הביע תמיכה בעופר כהן, וזאת ללא הסכם כל שהו.

 

יש לציין כי כל התפקידים שהובטחו, מכל הצדדים – הנם בהתנדבות וללא שכר!

 

**

 

כפרניק 2018119-300x252 חלה תומך בשמואלי. איילון ודרוקמן אדיב בכהן
אייל שמואלי ועופר חלה

 

על-פי ההסכם, שמואלי מתחייב, כי במידה ויבחר, ימנה את עופר חלה לסגנו ולממלא מקומו וכן יהיה חבר בהנהלת המועצה. חלה, או מי מטעמו, יכהן כיו”ר הנהלת המרכז הקהילתי (המתנ”ס) ויו”ר ועדת החינוך. בתמורה לכך, הבטיח חלה לסייע לשמואלי להיבחר ולקרוא לתושבי כפר ורדים לבחור בהתאם לכך.

שמואלי גם פנה לתושבי הכפר, ואמר כי חתם על ההסכם עם חלה וסיעת “אופק בתנופה” לאחר שזכו לבסיבוב הראשון לתמיכה רחבה בקרב תושבי הכפר. לדבריו, חלה הוא איש עשייה מוכשר ורב ניסיון המביא אתו רצון אמיתי לתרום מיכולותיו למען הכפר.

“פניתי אישית לכל אחד מהמועמדים שלא עלו לסיבוב השני ולנציגי סיעת הירוקים במטרה לבחון את נכונותם לשתף פעולה במסגרת מועצה בראשותי”, ציין שמואלי. “טובת הכפר קוראת להתגייסות כוללת של נציגי הסיעות השונות במועצה לעשייה משותפת לרווחתם של תושבי הכפר ולמען עתידו.

“להפרדה בין קואליציה ואופוזיציה אין מקום בכפר ורדים, לכולנו אינטרסים משותפים וכפי שאני רואה את תפקידי כראש מועצה, עלי להביא לכך שמיטב הכוחות בכפר יפעלו על פי כישוריהם לקידום הנושאים השונים שעל הפרק”.

עופר חלה: “בשבוע האחרון ערכנו אנשי סיעתי ואני, פגישות עם אייל שמואלי, עופר כהן ונציגיהם  ופגישות עם תושבי הכפר. בנוסף, בחנו  את מצע המתמודדים, הניסיון הניהולי  והמוניציפאלי, שיתוף פעולה והשפעה במועצה ועוד. השתדלנו מאד להתעלם מהשמועות, ההשמצות והרגשות הסוערים שהתעצמו מאד בסיבוב השני.

“לאחר ההתייעצויות הבנתי שאייל מתאים יותר  להתמודד עם האתגרים מולם הכפר ניצב ומאמין ששיתוף הפעולה והשפעתנו במועצה יאפשרו לחזק את כפר ורדים”.

 

הסכם אייל שמואלי ועופר חלה

 

**

 

 

כפרניק 20181191-300x289 חלה תומך בשמואלי. איילון ודרוקמן אדיב בכהן
עופר כהן וקרן דרוקמן אדיב

 

על-פי ההסכם בין עופר כהן לקרן דרוקמן אדיב, במידה ויעמוד בראש המועצה, היא תכהן כסגניתו וחברת הנהלת המועצה. בנוסף, תהיה אחראית על תחום הפיתוח הכלכלי, כלכלה משלימה, תיירות ושיתוף אזורי. דרוקמן אדיב או מי מטעמה ירכז את הטיפול בצעירים, חילים וסטודנטים. נציג הסיעה יעמוד בראש ועדת הספורט הישובית. דרוקמן אדיב הבטיחה לתמוך בעופר כהן לראשות מ.מ. כפר ורדים.

ההסכם הקואליציוני מפרט עקרונות פעולה בתחומים רבים כמו גיבוש חזון יישובי, חינוך, קהילה, תחבורה, פיתוח סביבתי וקהילתי ועוד.

 

עופר כהן פרסם את הדברים הבאים:  “קרן היקרה, תודה רבה על הבעת התמיכה. אני בטוח שנוכל לעשות מהפכות ביחד.

“אני קורא לכל יתר הסיעות להצטרף אלינו, ולפעול לשינוי שכולם מחכים לו בכפר. בוחרים יקרים, קחו אחריות, תבחרו נכון”.

קרן דרוקמן אדיב ציינה בדבריה, כי מזמינה את תושבי כפר ורדים להיות שותפים אמיתיים בפיתוח הקהילה מתוך יושרה הגינות ושקיפות, ולכן שמה בצד את המחלוקות ובחנה היטב מה הכי נכון לכפר ותושביו בנקודת זמן זו.

“לאחר לבטים רבים, התייעצויות עם חברי הסיעה והמטה, החלטתי לבסוף להצטרף ולתמוך בעופר כהן לראשות המועצה”, אמרה דרוקמן אדיב. “בשיחות עם עופר, אשר תורגמו להבנה בהסכם בינינו, הצלחנו לבנות גשר של ערכים שינחו אותנו בחמש השנים הקרובות. אני קוראת לתומכי ולתושבי הכפר המתלבטים להצטרף אלי בתמיכה בעופר כהן”.

 

הסכם עופר כהן וקרן דרוקמן אדיב

 

יורם איילון פרסם הערב את הדברים הבאים (ללא כל הסכם קואליציוני):

“תושבים יקרים,
“לאחר שנפגשתי עם שני המועמדים שעלו לסיבוב השני על מנת לגבש החלטה / המלצה במי לתמוך, החלטתי לתמוך בעופר כהן !
השיקול היחידי שעמד לנגד עיניי היה טובת הכפר והתושבים בתקופה מורכבת וקריטית לעתידנו.
לא דרשתי כלום כתנאי לתמיכה בעופר כהן וכפועל יוצא מכך לא היה צורך בחתימה על הסכם קואליציוני.
לדעתי עופר הוא בעל הסיכויים הטובים יותר להתמודד עם האתגרים העומדים בפנינו, כשבראש סדר העדיפות עומד נושא קיבוע הטבת המס לתושבי הכפר !!
סוף שבוע נעים לכולם”.

 

 

 

 

 

תגובות פייסבוק


15 תגובות

 1. כפר ורדים לאן? הגב

  כנראה שאיילון למד במשך הקדנציה להשיל את עורו ולהפנות עורף לתומכיו.
  5 שנים שמענו קיטונות של ביקורת על סיון וסיעתו ומיד לאחר המפךה חבר יורם איילון לסיון …..
  ……
  אכן, ניסתרות דרכי הפוליטיקאים.
  יורם ידידי, אותי ואת משפחתי איבדת בתור תומכים.

 2. איתן הגב

  שום דרמה . כל מה שאמרו המתמודדים שהפסידו עכשיו עושים הפוך . בושה גדולה

 3. יורם הגב

  התאבד פוליטית בשיקולי אגו

 4. דינה הגב

  ברכות לקרן על הצטרפותה לעופר כהן.

  וברכות ליורם איילון, על תמיכתו בעופר .

  גילית אצילות כאשר לא ביקשת כתמורה לתמיכתך דבר,
  אלא ראית את טובת הכפר וצרכיו האמיתיים לנגד עיניך.
  הלוואי וירבו כמוך.

 5. הלך הזרזיר אצל העורב הגב

  יורם איילון עשה מעשה איריס ועקנין…..

 6. טוב, המנכ"ל כנראה פחות טוב במו"מ הגב

  מעורך הדין חחחח

  • הרבה יותר טוב הגב

   המנכל עשה הסכם עם מישהו שקיבל פי 2.5 מגברת אדיב ושניהם קיבלו סגנות …
   מה גם שהאלקטורט של חלה גבוה בהרבה משל דרוקמן-אדיב
   בטוחני שביום ג הדבר יבוא לידי ביטוי

   כנראה שלא כל עוד הוא גם עוד ממולח

 7. חלה ושמואל לא היו מעורבים במועצה. ...... הגב

  סיוון וכל שותפיו חיסלו את פסטיבל הקרמיקה בכפר ואפילו לא הרחיבו את מועדון הקשיש.

 8. יורם זרק את כל הקולות שקיבל לפח הגב

  תארו לכם שאתם בוחרים מפלגה לבחירות הארציות לכנסת

  ותחשבו שבמומ אחרי הבחירות המועמד שלכם מבקש עבור תומכיו כלום ושום דבר
  לא חינוך, לא ביטחון, לא איכות חיים, לא רווחה, לא אוצר , לא משרד הםנים – פשוט כלום

  לכן המעשה של יורם הוא לא רק שלא אצילי …. לא דאג להם ולמעשה כל הקולות שקיבל הושלכו עמוק לפח המיחזור

  מעבר לזה מי שלא רוצה כסף יבקש אחכ זהב אז צפו הפתעות- האנטרסים חוגגים

 9. חיים לויט הגב

  מגיע לנו ” טוב יותר ”

  אני, כמו רבים אחרים, השתתפתי בחוגי בית כדי לשמוע את המועמדים השונים לראשות המועצה. האירועים היו אינפורמטיביים, אבל התרגשתי מההערות הרבות ומהביטוי של היעדר-סיפוק שהביעו רבים מתושבי הישוב שלנו . היה ברור לי שלמועמדים שלנו לא היה מושג מה הם הדאגות, הצרכים והציפיות של התושבים .

  לאחרונה נבחרו חברי מועצה חדשים ונראה שטוב שיש לנו כמה נציגים מכל צד. בשלב הבא אנחנו חייבים לבחור ראש מועצה שמצופה ממנו שיישנה את ה”איך עושים את הדברים”. מי שיידע איך לארגן את המועצה הנבחרת, כדי לעבוד ביחד במקום להילחם זה בזה . יעבור זמן-מה זמן כדי לארגן את המועצה וכדי שיתאפשר לברר מה התושבים רוצים, מה הבעיות שלהם . אם אנחנו רוצים ומצפים לתוצאות שונות, עלינו לשנות את האופן שבו אנו פועלים .

  אנחנו זקוקים לשינוי. שלא כמו במכתב שהופץ ידנית, בשם סיון לכל בית ובית . במכתב זה נעשה ניסיון להשפיע עלינו להצביע עבור אדם מסוים שימשיך בדרכו של סיון . אני חושב, שאנחנו צריכים לאמור : “תודה על השירות. עשית את הטוב ביותר שאתה יודע ” ומכאן עלינו להמשיך הלאה !
  כמה נקודות לשקול:
  1. שני אולמות ספורט חדשים. האחד נחמד וטוב לאלו שעושים 5 יחידות בגרות בספורט ! לא בטוח אם נעשה משהו עבור אלה הלומדים מתמטיקה, מדע, אנגלית, היסטוריה, וכו’. עובדה היא שתקציב החינוך ירד ב- 2018 לעומת השנה הקודמת.
  2.הגן הקהילתי, פארק כלבים, מרכז נגרות קהילתי כל הרעיונות האלו הם נחמדים מאוד. נהדר, אבל לא הכול היה ביוזמת המועצה. הרעיון, העבודה, התחזוקה, הצוות, כולם באים מאנשים טובים עם לב טוב. כן, המועצה נתנה קצת כסף, אבל כל הקרדיט צריך ללכת למתנדבים האלה .
  3. שביל המייסדים – זה עשוי להיות דוגמה הטובה ביותר איך דברים נעשים: שלוש נשים הגיעו למועצה וביקשו לעשות משהו כדי לכבד את מייסדי הכפר. רעיון נחמד, נחמד מאוד. מישהו הציע מסלול הליכה, ללא התייעצות עם כ-50 אחרים שהיו חלק מקבוצת המייסדים. לא הוצעו רעיונות אחרים. לא הייתה התחשבות באופציות אחרות על בסיס עלות, וכו ‘. אין תוכנית. אין תקציב. אבל כולם הסכימו להתחיל עם עלות מוערכת של 150,000 ש”ח שעלתה ל- 350,000 ש”ח ! בפרוטוקול של הפגישה, אין איזכור אם הצביעו כן או לא, אבל סיוון אמר כן !
  (הערה: נורמן עשה מסלול הליכה וחייב את המועצה באפס שקלים ) להזכירכם, אותה קבוצת מייסדים מהווים חלק גדול של קשישים מהגיל הרביעי ; ב 10 השנים האחרונות המועצה הזניחה לחלוטין קבוצה זו . אין תקציב ואין תמיכה .

  באמור לעיל ציינתי רק כמה דוגמאות ; אני לא מודע לכך שלמועצה יש תוכנית שנתית או אפילו תוכנית של 5 שנים. תוכניות רבות באו מאנשים טובים שיש להם קשרים טובים והשפעה, אבל זו אינה הדרך שבה המועצה צריכה לפעול. הכנת תכניות וביצוען הוא תפקיד המועצה. אני מקווה שנוכל לשים את כל זה מאחורינו .
  בואו נגרום למועצה שלנו לתפקד עבורנו ולא רק עבור קבוצות עניין ספציפיות.

  ובבקשה אל תשכחו כמה בעיות רציניות שהמועצה הקיימת משאירה לנו:
  “כפר הזהב” ,שני בתי חולים סיעודיים עם כ-400 מטופלים. דמיינו את התנועה של עשרות מטפלים, עובדי שירותים, ספקים ומבקרים באים והולכים בשלוש משמרות .יהיה סיוט. פרויקט זה לא נדון או אושר על ידי המועצה. פתרון ? צריך למצוא אחד.
  שלב ג’ – עוד בלגן. הבנייה החלה לפני כשנתיים, אבל נראה שאף אחד לא שם לב אליה. גם עם זה צריכה המועצה להתמודד.
  בעיית פארק התעשייה – רחוקה מסיום.
  הנחות במס הכנסה – זו בעיה נוספת. אנו מקווים, שכאשר סיון יעזוב אותנו הבעיה תהיה פתורה.
  הבעיות הללו יפתרו, אבל ב -5 השנים הקרובות יעלו עוד נושאים ואנחנו זקוקים לראש מועצה ומועצה שיפעלו יחד כדי לטפל בהם לטובתנו.

  יש לי , ולאחרים חיים טובים בכפר ורדים אבל אנחנו חייבים לקבל ראש מועצה חדש שיזיז אותנו קדימה.
  אם אנחנו רוצים שינוי, אנחנו חייבים לשנות; לשנות את האופן שבו אנחנו חושבים, איך אנחנו חושבים, איך ראש המועצה עובד. אנחנו צריכים להישאר מעורבים, כדי לוודא שראש המועצה החדש יעשה את העבודה שהוא מחויב בשבילנו.

 10. זכרון קצר הגב

  החדש- ישן
  הישן – מחודש

  החדש- ישן!
  היה מספר 3 של סיון לפני 10 שנים
  …….

  הישן – מחודש!
  מספר 3 שמואלי
  30 שנה מסתובב בכל המועצות

  מה תרם? מה עשה?

  …….

  חדש אין פה!!!!
  וגם ניסיון מוניצופלי אין פה!!!

 11. לזכרון קצר הגב

  לא כתבת כלום . סתם מילים ללא משמעות . שכחת לרשום רק דבר אחד חשוב , עובדה .עופר כהן = יחיאלי

 12. אליהו הגב

  חיים לוייט היקר
  כתב כמה שורות שתיארו את המצב שהיה ב10 שנים ארורות שהשאיר את הישוב שדוד……הוא הזכיר את היקר באדם נורמן גולדנברג ואת חלק מפעליו הרבים שביל נורמן .נורמן בנה אותו כשהיה אחרי ניתוח לב פתוח וכו.
  הוא בנה אותו למרות שהתושבים של אז ברובם הגדול לא יכלו להכיל את נורמן …..והוא הראה לאותם אלו מה זה רוח של אינדיבידואל בניגוד למקובץ…..שיתפתי זיכרונותי גם אלו יסודות וסודות הישוב.

 13. מאה ימי חסד | כפרניק הגב

  […] לאחר הסיבוב הראשון בבחירות, בו עופר כהן ואני עלינו לסיב…להוציא כמובן מו”מ קואליציוני בין עופר כהן וביני, משום ששנינו עמדנו לבחירה. […]

 14. יש תכלית ל"תכלית" | כפרניק הגב

  […] למרות שהדברים לא נאמרו בישיבה, הרקע להימנעותו של חלה היה ההסכם עם שמואלי לקראת הסיבוב השני בבחירות: תמיכה תמורת הבטחה לתפקיד ממלא מקום וסגן. […]

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן