חיסונים בשלומי ובירכא

סולחה בין גבי נעמן ורונן דולמן: כללית ממשיכה להנגיש את החיסונים בגליל המערבי


 

“הבטחת וקיימת”, כך הודה גבי נעמן, ראש מועצת שלומי, לרונן נודלמן – מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, על כי קיים את הבטחתו וברגע שהתאפשר הפעיל במרפאת כללית בישוב שירות מתן חיסוני קורונה.

 

כפרניק 443565555-scaled חיסונים בשלומי ובירכא
גבי נעמן ורונן נולדמן בשלומי

 

כזכור, נעמן תקף לפני כשבועיים את הכללית על כי איננה פותחת מתחם חיסונים בשלומי, ואף הצהיר כי לא יתחסן עד שייפתחו אפשרות לחיסון בישוב. כללית השיבה כי נדהמה מהדברים…

נראה יושרו ההדורים בין מועצת שלומי לכללית ונעמן גם התחסן עם רעייתו, נורית, כפי שהבטיח כשאמר שימתין לקבלת החיסון באתר בעירו. ראש מועצת שלומי גם ציין לטובה 20 שנות שיתוף פעולה פורה עם נודלמן ואת התגייסות כללית לאורך השנים בפיתוח שירות רפואי לתושבי עירו.

נודלמן ציין אף הוא את הקשר הטוב עם נעמן וציין כי הוא שמח שיכול היה לקיים את הבטחתו מוקדם ככל האפשר ולפתוח מוקד בשלומי עצמה, בנוסף על המוקדים הסמוכים בנהריה ומעלות. זאת לאחר שמשרד הבריאות מצא פתרון לשינוע מגשים קטנים יותר של בקבוקי החיסון. לדבריו, כללית נערכת להפעלת 70 מוקדים ברחבי המחוז הגדול, שפתיחתם נעשית בהדרגה בהתאם לקצב הגעת החיסונים. כבר כיום מפעילה כללית 13 מוקדים ומידי יום פותחת מוקדים נוספים כמו היום כאשר בנוסף על המוקד בשלומי הופעל גם מוקד בירכא.

  

 

אתמול פרסם נעמן כי החקירות אפדימיולוגיות שצוות המועצה עושים מצביעים על החמרה והידרדרות המצב.

נעמן: לצערי חלק מהתושבים שאמורים להיות בבידוד אינם נשמעים להנחיות ובכך מסכנים מאוד את הקהילה. בעניין הזה נדרש כולנו לא לעגל פינות ולדווח למשטרה על הפרת הוראות הבידוד ללא פשרות. כהרגלי הרני מפרט את מספר המאומתים על פי רחובות וללא שמות.

סה”כ חולים פעילים 49 מתוכם 15 דיירי בית האבות הסיעודי

רחוב נתן אלבז – 3

אחיהוד בן שלומי – 1

האלה – 3

הרב חזן – 4

יסמין – 1

יפה נוף – 2

כפר שלומי – 4

נווה רבין – 1

ניצן – 4

יערית – 2

סנונית – 1

עפרוני – 2

בן גוריון – 4

ששת הימים –  3

קיימת עליה גדולה בקרב תלמידים. (סה”כ 12 תלמידים חולים פעילים כרגע)

בתודה ובבריאות איתנה שמרו על עצמכם תושבים יקרים.
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן