דורון לבב מהנדס כפר ורדים

מ.מ. כפר ורדים אישרה פה אחד את מינוי לבב, תושב נהריה, למהנדס המועצה במקום נעם מסד שעבר למעלות-תרשיחא


 

מליאת מועצה מקומית כפר ורדים אישרה אמש (שני 8/3/22) את מינויו של דורון לבב כמהנדס המועצה. לבב מחליף את נועם מסד שהיה בתפקידו בכפר ורדים כשנה ומונה לאחרונה כמהנדס העיר מעלות-תרשיחא.

לבב, בן 59 נשוי + שתי בנות ותושב נהריה, סיים לאחרונה קדנציה קצרה כמהנדס העיר נוף הגליל (נצרת עילית). בעבר היה גם מהנדס העיר נהריה (2005 – 2012), סמנכ”ל בניה ציבורית בחברת יפה נוף, ראש אגף בינוי בנמל חיפה, מהנדס רשות סדום במפעלי ים המלח ומנהל בחברה לניהול והקמת פרויקטים.

 

כפרניק IMG_20220307_20033600000 דורון לבב מהנדס כפר ורדים
דורון לבב, מהנדס מ.מ. כפר ורדים

 

לבב הוא בנו של חיים לבב ז”ל, ראש עיריית נהריה לשעבר (1983–1989). הוא בוגר תואר הנדסה אזרחית B.Sc ולימודי שמאות מקרקעין וניהול נכסים (טכניון), ו-M.B.A מנהל עסקים (אוניברסיטת חיפה).

חבר המועצה עופר חלה שאל את לבב איך רואה את עתיד ומשך התפקיד, וזאת על רקע הקדנציה הקצרה של מהנדס המועצה הקודם ובעלי תפקיד אחרים. לבב השיב כי הוא מחויב לאורך זמן, ואיתן היימן ציין כי הנושא עלה גם בוועדת הבחינה וכי ההתרשמות היתה חיובית ורצינית מהמהנדס הנכנס.

יואב ניצב שאל על תפיסותיו ה”ירוקות”, ולבב השיב כי רואה באופן חיובי לא רק שטחים ירוקים, אלא גם “בניה ירוקה” – ובאופן כללי תפקידו לבצע את מדיניות המועצה על פי הנחיות ראש המועצה והמנכ”לית. עוד ציין כי מחלקת ההנדסה חייבת לגדול לנוכח המשימות והאתגרים הצפויים.

שמואלי ציין כי יש במועצה תקן למנהל פרויקטים, שאיננו מאויש כרגע.

כאמור, המועצה אישרה את המינוי פה אחד.

בהצלחה לדורון לבב – מהנדס מ.מ. כפר ורדים.

 

תגובות פייסבוק


3 תגובות

 1. אריק הגב

  מועצה מיותרת

 2. בן עמי מוסק הגב

  בהצלחה
  למהנדס המועצה

  בתקווה לאורך זמן

 3. הנדל”ן ממריא | כפרניק הגב

  […] כן אושר פה אחד מינוי של דורון לבב כמהנדס המועצה (ידיעה נ… […]

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן