1600 תלמידים


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

פותחים שנת לימודים בסימן "למידה משמעותית" בכפר ורדים.

כפרניק IMG_7244 1600 תלמידים

פותחים שנת לימודים בסימן "למידה משמעותית".

 

סיון יחיאלי ראש המועצה המקומית כפר ורדים: "האבות המייסדים של הכפר שמו את החינוך בראש וזוהי המורשת המחייבת אותנו עד עצם היום הזה".

 

ורד אמר מנהלת מחלקת החינוך: "לתלמידי כפר ורדים, להורים ולצוות החינוכי אני מאחלת שנה טובה, שנה של שלום מלאת עניין והנאה".

 

 

**

ביום שני נפתחה שנת הלימודים תשע"ה בכפר ורדים.  השנה נוספה שכבת י"ב לבית הספר אמירים וכך הושלמה הפיכתו לבית ספר שש שנתי. כמו כן, במחצית הראשונה של השנה עתיד בית הספר העל אזורי תפן להעתיק את מקומו לכפר ורדים.

 

1600 תלמידים החלו את שנת הלימודים בכפר ורדים, החל מכיתת התינוקייה שבפעוטוני החורש ועד כיתת י"ב, אשר נפתחה השנה לראשונה בבית הספר אמירים.

בית הספר היסודי "קשת" עבר במהלך חופשת הקיץ מתיחת פנים משמעותית שכללה בין השאר: טיפול בתשתיות המבנה בן 30 השנה, שיפוץ כולל, חידוש והצטיידות ועוד. בבית הספר אמירים בוצעו עבודות שיפוץ והתאמה כחלק מהפיכתו לבית ספר שש שנתי. בגנים ובפעוטון בוצעו עבודות תחזוקה וצביעה לקראת שנת הלימודים.

בית הספר העל אזורי תפן, אשר יעבור לתחומי היישוב במהלך השנה הנוכחית יתרום לחיזוק הקשרים הקיימים כבר כיום עם מערכת החינוך של כפר ורדים ואנו מאמינים כי כל הצדדים יצאו נשכרים מהמעבר.

השנה נפתחה בסימן למידה משמעותית. מערכת החינוך בכפר ורדים נערכת מזה שנה למעבר להוראה וללמידת חקר במודל "הדיאלוג היצירתי", שפותח בבית הספר רמות חפר שבקיבוץ מעברות וכבר בשנת הלימודים הנוכחים ינסו התלמידים במודל זה.

 

 

כפרניק IMG_7244_0 1600 תלמידים

 

 

סיון יחיאלי ראש המועצה המקומית כפר ורדים: "לפני 30 שנה נפתח בית הספר קשת בחגיגה גדולה שהפכה ברבות הימים לחג האכלוס וחג היישוב. האבות המייסדים של הכפר שמו את החינוך בראש וזוהי המורשת המחייבת אותנו עד עצם היום הזה. אני מבקש מהורים והקהילה שיהיו שותפים אמיתיים של כלל המערכת ושיזכרו שכמו ילדים גם בתי ספר ומערכות חינוך, גם הם נבנים מטיפות של אהבה וחום. שתהיה לכולנו שנת לימודים פוריה, שנה שלווה ובטוחה".

 

ורד אמר מנהלת מחלקת החינוך: "לתלמידי כפר ורדים, להורים ולצוות החינוכי אני מאחלת שנה טובה, שנה של שלום מלאת עניין והנאה. כברכה לשנה הבאה ומתוך תקווה גדולה, אצטט מתוך תפילת שמונה עשרה: 'עושה שלום במרומיו, הוא יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל ואמרו אמן'".

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. אבי הגב

    גני שעשועים ומגרשים
    כמות כזו גדולה של ילדים ללא מתנ”ס , עם מגרש כדורסל אחד פתוח לכולם שאינו תקני באף סטנדרט ,שלא לדבר על כדורגל .
    גני שעשועים מיושנים , דלי מגלשות ובטח שלא מוצלות .
    נו טוב … עוד 30 שנה לכפר יהיה יותר טוב שנהיה 15000 תושבים .

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן