תיכון “אמירים” רוקד


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

החל משנת הלימודים הקרובה תיפתח מגמת מחול חדשה בתיכון אמירים בכפר ורדים.

כפרניק IMG_1058 תיכון "אמירים" רוקד

 

החל משנת הלימודים הקרובה תיפתח מגמת מחול חדשה בתיכון אמירים בכפר ורדים.

ראש המועצה, סיוון יחיאלי אישר לאחרונה את פתיחת מגמת המחול בתיכון.

 

תיכון צומח "אמירים" שנפתח השנה כהמשך לחטיבת הביניים אמירים, מציע חוויית למידה משמעותית, חינוך אישי בכיתות קטנות עם צוות מורים איכותי ומחויב, תכנית ערכית לקידום מצוינות אישית וחברתית, להישגים לימודיים גבוהים ולבגרות איכותית הכוללת מגוון עשיר של מגמות ומקצועות בחירה.

השנה פועלות שבע מגמות בכיתות י' בתיכון: פיסיקה, ביולוגיה, מדעי המחשב, ערבית, מדעי החברה (סוציולוגיה ופסיכולוגיה), אומנות פלסטית ומוסיקה.

בשנת הלימודים הבאה תיפתחנה שתי מגמות נוספות: מחול ותיאטרון.

ההחלטה לפתוח מגמת מחול נובעת מהעובדה כי בכפר ורדים יש מספר רב של בנות הלומדות מחול בבי"ס למחול שבכפר ומעוניינות להמשיך, להתמקצע ואף לבחור במסלול זה לבגרות.

 

 

כפרניק IMG_0958 תיכון "אמירים" רוקד

 

ראש המועצה המקומית כפר ורדים, סיוון יחיאלי: "פתיחת המגמה היא נדבך נוסף בהתפתחות תיכון "אמירים", המכיל את מירב תלמידי היישוב ופועל לתת מענה לייחודיות ולחוזקות של כל אחת ואחד מהתלמידים. תיכון המשלב מצוינות מחד וערכיות מאידך. אני גאה בצוות המורים ומנהלת התיכון על החשיבה ההשקעה והחדשנות. מדובר ברגע מרגש ליישוב. תיכון 'אמירים' נמצא בתנופה, הביקוש למגמה גבוה ואני בטוח כי תהייה מהטובות והמוצלחות באזור".

מנהלת תיכון "אמירים", שרון בינדר: "מתוך הבנה כי לימודי המחול תורמים להתפתחות האינטלקטואלית, הרגשית, החינוכית והחברתית של התלמידים ומתוך רצון לחשוף אותם לתרבות ואומנות, לטפח יכולות הבעה אישית ויצירה והכרת תולדות המחול, אנו בונים מגמה מקצועית, אותה תרכז הגב' רבקה נתן, בסטנדרטים גבוהים במיוחד. טובי המורים נבחרו בקפידה והם שילמדו את השיעורים בתחומים והסגנונות השונים. לצד השיעורים המעשיים יקבלו התלמידים גם שיעורים תיאורטיים בתולדות המחול, מוסיקה למחול, ואנטומיה.

"מבחני הקבלה נערכו במעמד מרגש, מכבד ורציני והערכות פיזית להתאמת הסטודיו תעשה במהלך חופשת הקיץ. אין לי ספק כי הוספת מגמת המחול, מעשירה את מגוון אפשרויות הבחירה העומדות בפני התלמידים ותאפשר פיתוח שיח גומלין בין המחול לתחומי אומנות נוספים הקיימים בתיכון.

"תלמידים איכותיים, צוות מקצועי, מיומן ובעל יכולת נתינה גבוהה ורשות שמשקיעה בחינוך ללא פשרות – זהו שילוב מנצח והשמיים הם הגבול".

 


צילום: מועצה מקומית כפר ורדים

 

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן