שתיים אוחזות בטלית


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

מי יתאמן הערב באולם הספורט: קבוצת כדורסל נשים (אגודת הספורט) או נשות מאמאנט?

כפרניק הספורט נגד מאמאנט שתיים אוחזות בטלית

מי יתאמן הערב באולם הספורט: קבוצת כדורסל נשים (אגודת הספורט) או נשות מאמאנט?

 

הערב (שלישי, 27/10/15) לא יהיה רק ערב חגיגי בפתיחת דוקאביב בגליל, אלא יתכן שנצפה במאבק על זכות השימוש באולם הספורט בבית ספר קשת.

 

 

 

עד כה התאמנו בימי שלישי בערב קבוצת כדורסל נשים המסנפת לאגודת הספורט. אלא שלפי חברות הקבוצה וגורמים באגודת הספורט, החליטה המועצה (על-ידי אביעד כהן, המנכ"ל) שבשעות אלו יעמוד האולם לרשות אימון מאמאנט.

בקבוצת הכדורסל מתאמנות כ-15 נשים, כמחציתן מכפר ורדים.

בנוסף, שעת האימון החדשה של מאמאנט "מתנגשת" גם עם אימון קבוצת הכדורסל של הנערים.

במחאה על החלטת המועצה, הפיצה אגודת הספורט מייל ובו היא קוראת להורי שחקני ליגת הכדורסל להגיע הערב בשעה 20:30 לאולם "ולהוות חומה אנושית שלא תאפשר לבנות המאמאנט לפגוע בפעילות השוטפת של קבוצת הכדורסל שלנו".

**

תרגיעו!!!!

לתשומת לב המגיבים: הדיון הנמוך בכלל, והאישי בפרט, איננו מתאים לבמה זו.

מערכת האתר.

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. ראובן הגב

  ככה ישה לוועדת הספורט שמתנגדת למתנס
  כל הכבוד לועדת ספורט

  דבירה גזית – יו”ר Dvira222@gmail.com
  שי מינסטר
  אייל שמואלי
  עופר יעקב
  שרונה מאייר
  אורי בר-צורי

 2. כועס ומבוייש הגב

  בושה – אורי תתפטר !

  לאן הגיע …. שחושב שהאולם שייך רק לו ולענף הכדורסל . הגיע הזמן להחליף הנהגה ולאפשר לעוד ענפי ספורט את השימוש באולם באופן שווה , מישהו ראה פעם לוח באתר המועצה ו/או האגודה המציג את זמני השימוש במתקנים ? רק תזכורת , נשות מאמאנט ,חלקן , גם אמהות של ילדים ונערים אשר משחקים כדורסל …… האם יודעים תושבי הכפר ……

  לא שזה רע אבל למה לא לאפשר פעם בשבוע גם לנערות ללמוד ענף חדש ! אני יודע שספורט אמור ללכת יד ביד עם תרבות . ……

  בטח ובטח כאשר גוף כמו מאמאנט שלוקח על עצמו לחנך לקבלה של ציבורים כמו ההוסטל , בנות , ילדים , תורם לקהילה בצורות רבות – זו לא הדרך . פשוט בושה – תתפטר …… !

 3. חומר למחשבה הגב

  סתם לידיעה
  כמות הנשים בענף הכדורסל -5-6
  כמות הנשים במאמאנט – כ-60

  מה היחס בין אימוני נשים בכדורסל אל מול הנשים במאמאנט ?

  כמה גברים מעל גיל 35 משחקים ? האם הם משלמים למועצה / לאגודה על השימוש באולם , האם הנשים במאמאנט משלמות על ניקיון ושימוש באולם ?

  האם יודעים שאתנה ,משרד התרבות והספורט , איגוד הכדורעף מעבירים תקציבים עבור מאמאנט למועצה , האם הכסף הזה הולך למאמאנט או לכדורסל .

  תחשבו לבד מה התשובות לשאלות .

 4. גדי הגב

  דבירה גזית
  מי זאת דבירה גזית? האם אפשר לשמוע על פועלה?

 5. אגורת הספורט הגב

  וייץ רונית
  רונית וייץ היא אדם פרטי המקבל משכורת מעיסוקה במאמאנט. האם כל אדם פרטי מהשורה בכפר שיש לו חוג ספורט יקבל את האולם לפי בקשתו?

 6. ד. ג הגב

  ויץ יקירה

  לקבל את האחר זה לא ….

 7. תושב מודאג ומאוכזב הגב

  הטעיית הציבור
  יש חוסר דיוק משווע בנתונים.הכל מונע ממניעי נקמנות אישיים כלפיי אגודת הספורט,שחברי פועלים בה בהתנדבות.בנוסף ברצוני לבשר לכל אלה שקוראים לאורי ברצורי להתפטר שהוא משמש כמנהל מחלקת הספורט במועצה בהתנדבות וללא תשלום של אגורה אחת אפילו.ובקשר לנושא העברת הכספים למועצה לטובת המאמנט כדאי לבדוק שוב את האיפורמציה הזאת.

 8. סדר בבלאגן הגב

  רונית וייץ
  רונית פועלת בהתנדבות מלאה בכל שעות היום לטובת קידום הספורט בכפר ולאו דווקא רק כדורשת אלא גם קידום כדורעף לנערות כמו כן שילוב האחר ואימוץ נערי ההוסטל ואימון קבוע שלהם וקבלתם לחברה .
  השימוש באולם לאחר 4 שנות פעילות מאמאנט בכפר , מן הראוי שגם ענף זה יהיה זכאי לקבל שעות אימון באולם ולא לקפוא מקור בבלון הנוראי אשר נוזל בחורף וכן קורס בשלג . קיימות קבוצות גברים אשר מתאמנות באולם ואף ללא תשלום כשלהו באולם לעומת מאמאנט הנדרשת לשלם עבור השימוש – האם נראה הדבר ראוי ?
  הדבר היחיד המתבקש הוא לקחת את לוח השעות ולבצע חלוקה שווה והוגנת בין כלל ענפי הספורט .
  אמירה של אורי שהאולם שייך רק לכדורסל הוא מפלה ענפי אולם אחרים .
  מן הראוי לקדם עוד ענפים . אגודת הספורט נוהגת כאגודת כדורסל ורוב התקציבים והמשאבים מועברים לענף זה . דומה הדבר לכדורגל בארץ – גם התוצאות בהתאם . האם כפר ורדים אי פעם זכתה באיזשהו תואר ארצי ?

 9. הצעה הגב

  כמות הבנות
  6 בנות מכפר ורדים והיתרה מינוח – זה הרכב הבנות בכדורסל .
  יש אולם בינוח – אולי שיתאמנו שם ?

 10. דג הגב

  מהההה!

  רונית היא הכי מקבלת את האחר , ראו ערך הוסטל , ראו ערך נסיון להקים חוג לנערות שבוצע מחטף ….. ניסיון ליצור חוג כדורעף עם סיוע של איגוד הכדורעף וסינדול… . סה"כ יש בקשה לגיטימית לקבל גם שעות אימון לאמהות באולם ולא בבלון קפוא לאחר 4 שנות פעילות . אין שום מניעה מנשות הכדורסל להשתמש באולם יש קבוצת גברים אשר משתמשת באולם ולא משלמת למועצה שהיא תצא או שימצאו לאה יום אחר . כמו כן קבוצת הנשים בכדורסל מחציתה מינוח , למה שלא יתאמנו בינוח ?

 11. מאמאנט הגב

  רונית וייץ לא מקבלת שכר
  היא פועלת בהתנדבות למען פעילות קהילתית ספורטיבית

 12. חשב שכר הגב

  ….נקודה!!

  ….. לבדוק את העובדות לעומק בבקשה.

 13. יגאל הגב

  ממש לא

  נא לברר עובדות

 14. שחקנית הגב

  שחקנית מאמאנט

  …. לבדוק את הדברים לאחר מכן מול עפרה אברמוביץ.

 15. אבי וייץ הגב

  תגובה
  רונית אינה רכזת הגליל העליון ו/או המגזר הדרוזי למרות שזה כינוייה. אלא רק רכזת של כפר ורדים וכמו שתמיד עשתה כך גם תמיד תעשה לקדם את מאמאנט בצפון ובמגזר הדרוזי – עליו היא לא מקבלת שום שכר , שעות של עבודה לקדם ספורט ותרומה הקהילתית . בושה לתגובה שכזו .
  אתם עסוקים בשטויות במקום לקדם ספורט/כדורסל – מתי מישהו מהילדים בכפר שיחק כדורעף/כדוריד/כדורגל אולמות/התעמלות מכשירים . אני שנים שיחקתי כדורסל מקצועי וכן כדורעף אך במקום ממנו באתי במתנ”ס/ביה”ס היו כל הענפים אותם ציינתי ועוד רבים אחרים ולכולם היה מקום באולם היחיד שהיה לנו . יש לחלק את העוגה באופן שווה בין כלל הקהילה. אין להוציא את הכדורסל אלא להכניס את כלל הענפים . אני תקווה שמנהלת המתנ”ס החדשה תציג באופן שישקף את לוח השימוש של האולם כך שכולם יקבלו הזדמנות ליהנות ממנו . קצת נראה לי מוזר שילדים של אמא משחקים באולם בזמן שאותה אימא קופאת בזמן אימון בבלון . על המועצה לתת מענה לסוגיית האימון בבלון כמו שלא יקרה כלום שנערים יתאמנו בכדורסל גם במגרשים חיצוניים , אני ומאיר טפירו בן כיתתי שיחקנו שנים בחוץ ולא רק באולם , כנ”ל גיא גודס וקורן אמישה (מי שמכיר) .

 16. הכדור הוא עגול?... הגב

  שכר

  …..

  עבור התואר-רכזת מאמאנט בגליל העליון ו\או במגזר הדרוזי.כמו כן היא בהנהלת מאמאנט הארצית.

 17. ת הגב

  …..

  ….. די לתמימות

 18. חוקר הגב

  …..

  התשובה כן! חד משמעי.

 19. קובי הגב

  משרת מנכ”ל
  מקווים שבנושאים אחרים מישהו כן מבצע את ההחלטות של המנכ”ל…
  העיקר שיש משרה, רכב ומשכורת על חשבוננו, מה שנשאר זה למצוא גם תוכן למשרה.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן