“שיקאגו” ברחוב מירון


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
נאיבי וטיפש

בעקבות התלונה על התנהגות מכוערת במרכז המסחרי: גם ברחוב מירון לא כולם שומרי חוק.

כפרניק 1. למה_ "שיקאגו" ברחוב מירון

לאחר מכתבה של "הנאיבית הטיפשה" על חוצפתם של נהגים מצורפות מספר תמונות שצילמתי בימים האחרונים על מוסר החנייה במעלה רחוב מירון….

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. ..... הגב

  תגובתו של…

  גועל נפש, לאחר שצילמו את האוטו שלך אתה אמור להצטער, לא לצאת על הצלם. מעניין אותי מה הוא היה עושה אם חס וחלילה היה נכה והיה רוצה לעבור לצד השני של המדרכה. חוסר התחשבות.

 2. י. הגב

  חניה לא חוקית
  האם ישנה סיבה מיוחדת שבכפרנו היפה שאיכות החיים והסביבה עומדים בראש מעיינינו, שחס וחלילה תוציא גזם וגרוטאות ביום שאינו ערב הפינוי (כמטה קסם יופיע נציג המועצה ולעיתים גם תקבל קנס כספי), לא ברור מדוע עניין החניה עובר ע”י אוזנה של המועצה ואין תגובה.
  החניה הלא חוקית, הנהיגה במהירויות מטורפות ברחובות הכפר, חסימת כניסה לחניה פרטית ועוד אינן “מזיזות” לשום גורם רשמי במועצה כולל ראשה.
  האם זה מאד מסובך ויקר להדפיס פנקס דוחות לעבירות תנועה ולהפעיל את הפקח/ים נגד אותם החוצפנים? (זה גם יכניס מעט מזומנים לקופתה המתדלדלת של המועצה).
  אז קדימה לפעולה ויפה שעה אחת קודם.

 3. יעל הגב

  ושוב מדוע אתם מסתירים את מספר
  ושוב מדוע אתם מסתירים את מספר הרכב?אל תפחדו פרסמו ברבים

 4. שמואלי אייל הגב

  צא ולמד טרם פירסמת
  שיקאגו??????לא הגזמת????
  רגע לפני שהאתר מפרסם שטויות (כנראה מחוסר יכולת למצוא חומר טוב יותר)הייתי מזמין אותך למשרדי המועצה (אגב זאת הזמנה שניה בנושא , כנראה שזה לא בדיוק מעניין אותך…)וללמוד שם על תכנון רחוב מירון:הרחוב תוכנן כך שיבנו מפרצים לחניה המורכבים מאדניות,מפעת חוסר מקומות חניה ליד בתי התושבים , תבנה מדרכה רחבה שתאפשר חניה על המדרכה מבלי להפריע להולכי רכב.
  אי לכך המלצתי היא לחפש נושא צהוב אחר בכפר ….ובכך להגדיל את הסיכויים להגיע לעורך אחד הצהובונים בנהריה.

 5. הצלם הגב

  תגובתו של הצלם
  צילמתי את התמונות בעקבות הכתבה שפורסמה על מוסר הנהיגה של מיעוט, כך אני מקווה, של נהגים בכפר. לצערי גם אני למוד נסיון. פעם אחת מנעתי מבריון לפגוע באישה קשישה שהעזה להעיר לאותו נהג על כך שהוא נכנס לחנייה במרכז למרות השלט המורה על אין כניסה. בפעם אחרת, בצאתי מהחנייה טס מולי רכב באין כניסה והמכוניות נבלמו מטר האחת מהשניה. העליתי את התמונות לאתר במטרה אחת, לשמוע את תגובתה של המועצה לנעשה בכפר בתחום זה. חבל שעד היום אין כל תגובה. האם המועצה אישרה לנהגים לחנות על המדרכה ברחוב מירון? אנחנו זכאים לתשובה, ואם מותר ברחוב מירון, אולי מותר גם ברחובות אחרים?
  והערה לשרון וייצמן: אני מניח שכתבת את תגובתך בלהט הזמן אך אם תחשבי בהגיון תביני שאין קשר בין תמיכה בחיילים לבין עבירת חנייה (אולי). במשפחה שלנו שלושה קצינים. האחד, ישיש, זה אני שחווה בזמנו גיוס בצו 8. שני בני, האחד, סא”ל במילואים גויס בצו 8 ימים מספר לפני פרוץ המערכה, עשה את הנדרש ממנו, שוחרר ונמצא ב”היכון”. השני, סרן במילואים גויס ונשלח הביתה להמתנה כי היה עודף קצינים ביחידתו. זהו, אז אני תומך בחיילים ולא רק שלי, אני מחזק את ידי ההנהגה המתונה והשקולה (ב.ב.ב.) ומקווה שאת תחנכי את ילדיך כראוי, שידעו כי מדרכה אינה מפרץ חנייה.

 6. העובר במקומות צרים הגב

  חניה על מדרכות
  אני מקוה שתגובתו של אייל שמואלי מבוססת ונכונה,וכך אולי נבין כולנו שהתכנון הוא חניה גם על מדרכה רחבה,בלי לחסום מעבר להולכי רגל(למרות שנראה שזה לא חכם במיוחד-אם רוחב חזית של מגרש כ-15 מטר,נוריד הכניסה לחניה שצמודה לבית,ועדיין ישאר כ-7-10 מטר לחניית 2 רכבים..).דרך אגב,האם בתקנון הבניה עליו חתומים כולנו,אין חובה לבנות\להכין חניה בתוך המגרש הפרטי?אולי עצלנות לפתוח את שער החניה,או שהפיכת החניה למחסן ואפילו לחדר מגורים,גורמים לבעיה זו?לתגובת המועצה אשמח.גם תגובה של מפקח על הבניה לא תזיק…

 7. אברם הגב

  סגנון נהיגה של הרבה נהגות של הכפר המכובד
  הרבה נהגות בכפר נוהגות מהר וגם לא נותנות זכות קדימה
  בצמתים עם הסובות – גם בגלל שהרכב שהן דוהרות עליו אינו
  על חשבונן – יהירות וחוצפה . למדו נהיגה אצל בני דודנו ושכנינו ?

 8. פזית הגב

  נהגות הכפר ????
  לרגע נדהמתי, לא האמנתי למה שעיני רואות.. האשמה כללית כזו, בלי שמות, בלי תיאורים מדוייקים. סתם ככה – כל הנשים כולם.. וגם היכן למדנו..
  יופי. ראוי לך אזרח יקר המתכנה בשם אברם שתיטול קורה מבין עיניך. שב רגע, קח אויר, נסה למזער ולמגר את הדעות הקדומות שכנראה השתרשו בנפשך מסיבה זו או אחרת. אנחנו כבר במחצית השניה של העשור השני לשנות האלפיים. היכן אתה עוד תקוע ??
  אם יש לך תלונה ספציפית, רשום את מספר הרכב או לפחות מודל הרכב ופרטי עברת התנועה.
  שאם לא כך, מי שמצטייר לא יפה הוא רק אתה.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן