שביתה!!!


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

מפת הטבות המס פוגעת בגליל המערבי! שביתה ב-27/10/15

כפרניק , סבג, לנקרי ובוחבוט_0 שביתה!!!

ג'קי סבג ראש עיריית נהריה, שלמה בוחבוט ראש עיריית מעלות תרשיחא, שמעון לנקרי ראש עיריית עכו, יורם ישראלי ראש מועצה אזורית מטה אשר, שמעון גואטה ראש מועצה אזורית מעלה יוסף, סיוון יחיאלי ראש מועצת כפר ורדים ופואד עווד ראש מועצת מזרע:

 

מפת הטבות המס פוגעת בגליל המערבי!

 

שביתה כללית ביום רביעי 28/10/15

 

חמישי: חוזרים לשגרה

 

**

עדכון 28/10:

מחר חוזרים לשגרה. לימודים יתקיימו כסדרם וכל השירותים המוניציפליים יפעלו. שביתת האזהרה של הגליל המערבי הסתיימה. כפי שניתן להבין מהחדשות, טרם הושגו הסכמות בין ועדת הכספים לבין הממשלה. ביום שישי, נתכנס ראשי הרשויות ונקבל החלטה לגבי המשך המאבק. נעדכן בהמשך.

 

בברכה, סיון יחיאלי. ראש המועצה המקומית כפר ורדים ויו״ר פורום קו העימות 

 

**

 

תושבים יקרים,

אנחנו נמצאים בעיצומו של מאבק נגד החלטת הממשלה לפגוע בהטבות המס, ולפגוע בשכר שלכם. עד כה התמקד המאבק בפעולות של ראשי הרשויות אולם הגיעה העת לשלב ידיים.
החלטנו ביחד, ראשי הרשויות של הגליל המערבי, לשבות. עכשיו אנחנו צריכים אתכם איתנו בחזית. 

אין מנוס מצעדים דרסטיים. לא ניתן שיפגעו בנו ובעתידנו הכלכלי. ולכן קיבלנו החלטה להשבית את הרשויות, כולל כל העובדים וכולל השבתת מערכת החינוך. מחר (יום ד' 28/10/115) יושבתו כל בתי הספר, הגנים והפעוטונים. משרדי המועצה יהיו סגורים. 

אני יודע שאתם עימנו במאבקנו הצודק למרות הקושי, כי המאבק הוא למען כולנו.

בברכה,

סיון יחיאלי ראש המועצה המקומית כפר ורדים ויו״ר פורום קו העימות 

 

**

 

ראשי רשויות בגליל המערבי התכנסו היום בלשכתו של ג'קי סבג בנהריה. הם דנו וסיכמו צעדים בהם ינקטו בהמשך למאבקם על כוונת ועדת הכספים לאשר את המתווה החדש של מפת הטבות המס שהוצעה. במתווה זה יישובי הגליל המערבי ייפגעו.

 

ראשי הרשויות החליטו על השבתת הישובים!

(אירועי פסטיבל דוקאביב יערכו כסדרם).

במידה ושביתה זו לא תעזור, ומפת ההטבות החדשה תאושר, יוחרף המאבק ויינקטו צעדים נוספים.

 

לידיעה קודמת ובה גם טבלת הישובים והטבות המס "החדשות".

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. יוחנן הסנדלר הגב

  …. נכשלתם.

  נכשלתם במאבק. היו לכם שנתיים. קחו אחריות ולכו הביתה. תושבים יקרים – למקרה שהצליחו לבלבל אתכם: חבורת הכלומניקים הזו .. במסדרונות המועצות השונות לא דואגת לכם, לא לשכר שלכם ולא לחינוך ילדיכם. הם דואגים לכיסים של עצמם. רק הם ומקורביהם העסקנים והמעסיקים (שממילא מעדיפים להעסיק ערבים ככוח עבודה זול, ולשלם משכורות בושה לעובדים) יושפעו מהשינויים בהטבות. ולא רק שמוסיפים בפגיעה בתושבים על ידי שביתה חסרת הגיון. אז תשאיר את ההורים בבית עם הילדים .. הפסד של ימי עבודה – זו פגיעה בתושבים. זה לא מאבק.

 2. א הגב

  2018
  ישנה תוכנית שעד 2018 לא יהיו כל הטבות מס ,לאף ישוב !

 3. כפרניק זועם הגב

  איזה מאבק דבילי פוגע בתושבים שלו בלבד!!!
  זה ממש שקול למצב שבמלחמה נגד אירן נפגיז לעצמנו את הערים כמחאה על התוקפנות שלהם, במי צורת המאבק הדבילית הזו פגעה בדיוק אם לא בנו הצעירים (כן אותם אלו שמועצת כפר ורדים לא משקיעה בהם שקל)

  מה עוזר לנו שגם יקחו לנו את הטבות המס וגם להפסיד ימי עבודה או לשלם לבייביסיטרים שישמרו על הילדים
  או שזו תוכנית נהדרת להרגיל אותנו לירידה בהכנסה, כל עוד יש הטבות מס נפסיד כסף בגובה ההטבה על אובדן ימי עבודה בעקבות צורת המאבק בכי דבילית בעולם.

 4. עמיחי הגב

  הטבות לכפר
  כדי לקבל הטבות מהמדינה צריכים להיות 3 קריטריונים. מרחק מהגבול,פריפריה ומעמד סוציאלי. על 2 הקרטריונים הראשונים כפר ורדים עונה. אם המועצה הייתה עושה סקר רציני על האנשים בכפר. היו רואים שבכפר יש הרבה אימהות חד הוריות. הרבה קשישים.פנסיונרים וגם מקרים סוציאלים. זה שאנחנו בדרגה 9 זה התאים אולי לפני כמה שנים. יש בכפר שלנו אנשים משכילים. אבל אנחנו לא דומים לסביון או לכפר שמריהו. לא צריך להראות מסכנים. אבל צריך להראות תמונה אמיתית.אם באים ומביאים נתונים אמיתיים למשה גפני אולי התמונה על כפר ורדים הייתה אחרת. שביתה לא תעזור.השביתה פוגעת באנשים שעובדים.הייתה שנה שלימה להתכונן.לקחו יועץ ושילמו לו הרבה כסף. שהעצה שלו הייתה להצביע לליכוד.צריך להילחם על משכוות גדולות יותר בפריפריפריה. לקבל ארנונה מהמפעלים בתפן. גם אלה הטבות.יש מנכ”ל חדש למועצה. שיתחיל לעבוד.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן