שבוע הספר וחודש הקריאה


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
המרכז הקהילתי

מאיר שלו, חיים באר, רן כהן, אלה הררי, נעמי שמר והביטלס, שלומית ברודצקי על עמוס עוז ועוד

כפרניק 2018434 שבוע הספר וחודש הקריאה

מאיר שלו, חיים באר, רן כהן, אלה הררי, נעמי שמר והביטלס, שלומית ברודצקי על עמוס עוז ועוד

 

שבוע הספר קרב ובא, והשנה יתקיימו במסגרת נמרכז הקהילתי והספרייה אירועים המשקפים פנים שונים ביצירה הישראלית, במלאת 70 שנה למדינה.

מאיר שלו, שבספריו ניתן לחוש באהבתו הגדולה לטבע הארצישראלי ולשפה העברית, יגיע להרצאה במארג  (במסגרת הרצאות קתדרה בכפר) ביום ג', 1.5 בשעה 20:00. ההרשמה במרכז הקהילתי.

ביום ב' 14.5, בשעה 19:30 יתקיים מועדון קוראים בספריה בהנחיית שלומית ברודצקי. המפגש על הספר "בין חברים" של הסופר עמוס עוז.

חיים באר, סופר, משורר ופרופ' לספרות עברית, ייפגש עם הקוראים בספריה ביום א' 27.5 בשעה 20:00 ויספר על שני ספריו החדשים: "קשר לאחד" ו"בחזרה לעמק רפאים". באר הוא סופר עטור פרסים, מן היוצרים הוותיקים, המוערכים ועטורי הפרסים מבין הסופרים הישראלים.

הצגת הילדים "פיראט באמבט" תתקיים בספריה ביום ה' 31.5 בשעה 17:00. השחקנית מרים זלצברג מתאטרון הקרון, תציג מסע הרפתקאות מותח ורב דמיון של סמי הפיראט. בימוי: ציפור פרומקין, מוסיקה: אסף מתתיהו.

הח"כ (לשעבר) רן כהן ידבר על ספרו "סעיד" – סיפור חייו המרתק, החל מבריחתו כילד בודד מעיראק ועד מינויו לתפקיד מזכיר קיבוץ גן שמואל. המפגש עמו יתקיים בספריה, ביום ה' 7.6 בשעה 20:00.

 

הפנינג בשיתוף המרכז למשפחה שיערך ביום ב' 11.6 בחורשת בר-בת, הוא אירוע השיא שיחתום את פעילויות שבוע הספר וחודש הקריאה. שלל הפעילויות שיחלו בשעה 17:00 יכללו: "סופרים משלנו" – סופרים מקומיים יציגו את ספריהם לצד דוכני מכירות של סטימצקי, מכירת ספרי יד שניה ופעילות יצירת ספר לילדים על ידי הספרניות. בנוסף: פעילות אצבעות לקטנטנים עם דורית מזרחי.

בשעה 18:00 – שעת סיפור לילדים מגיל 4 עם אלה הררי. "שונים ביחד" – סיפור ופעילות חווייתית על הרב-גוניות והחיבור בין העדות בארץ, ולסיום הערב בשעה 19:00 "נקנח" במופע מוסיקלי מיוחד של דן-דן ויאן – "נעמי שמר והביטלס". צמד צפוני מיוחד בביצועים מרגשים לשירים הידועים. הציבור מוזמן , הכניסה להפנינג – חופשית.

פרטים והרשמה למפגש עם הסופר מאיר שלו- באתר המרכז הקהילתי טל. 04-8338355

פרטים והרשמה למפגשים עם חיים באר, רן כהן והצגת הילדים בספריה בטל' 04-9972662, מייל sifriya1@kfarvradim.co.il  או בפייסבוק הספרייה

פרטים במרכז למשפחה, דורית מזרחי. טל. 054-6530066

צוות המרכז הקהילתי מאחל למשתתפים עניין והנאה באירועים !


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן