רעבים בבית???


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק
רסטורץ, ארוחות ממבחר מסעדות, יגיעו אליכם
כפרניק  של P4060104 רעבים בבית???

 

לראשונה באזור הגליל, שירות שליחויות שמספק אוכל ממבחר מסעדות.
השירות מיועד לבתים פרטיים, משרדים, מפעלים, אורחי הצימרים ובתי המלון. לשירות החדש קוראים רסטורץ, ובשלב זה הוא פועל בעיקר באזור מעלות וסביבותיה, אך הכוונה היא להרחיבו כבר בחודשים הקרובים.
באזור גוש דן פועלים שירותים דומים בהצלחה כבר שנים רבות. באזור הגליל לא היה עד כה שירות מסוג זה, וגם מספרן של המסעדות המציעות משלוחים הוא נמוך מאוד. כתוצאה מכך, מי שמעוניין להזמין אוכל הביתה, נאלץ לרוב להסתפק בפיצות.
 
כפרניק  של P4060104_0 רעבים בבית???
אחד היזמים, עמי אור (תושב מעלות), שגם מנהל את המיזם, מסביר: "פיזור האוכלוסין בגליל, גודלם הקטן יחסית של רוב היישובים והמרחק הגיאוגרפי ביניהם מקשים מאוד על מתן שירות מסוג זה. אבל מבדיקה שעשינו מסתבר שקיים ביקוש, ולמרות האתגרים ניתן לספק את השירות ברמה גבוהה. זה דורש לוגיסטיקה מורכבת, אבל אני מאמין שיש לנו את הפתרונות".
 
רסטורץ מציעה מאכלים של כ-10 מסעדות בשלב זה, כשההיצע כולל מסעדת שף, פיצות, מסעדות בשריות ומזרחיות, פסטות, סלטים, ארוחות מבושלות ועוד. בעתיד, כאמור, הכוונה היא להרחיב את ההיצע ולפעול באזורים נוספים.
בינתיים, יש לעמי אור טיפ חשוב למי שמעוניין להזמין את השירות: "עדיף להזמין לפחות שעה וחצי לפני שאתם רוצים לאכול, רצוי יותר. הלוגיסטיקה כוללת העברת הזמנות, הכנת ארוחות, תיאומים, אריזה במיכלים שומרי חום או קור והובלה אליכם, וכל זה לוקח זמן".
 
רשימת המסעדות והתפריטים מופיעים באתר רסטורץ, www.restoratz.co.il.
הזמנות ניתן לבצע בטלפון 052-73-888-97.

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן