“קשת מתחדשת”


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
שרית זהבי

צביעת סורגים בבית הספר "קשת" על ידי הורים מתנדבים.

כפרניק 13_1 "קשת מתחדשת"

 

 

צביעת סורגים בבית הספר "קשת" על ידי הורים מתנדבים

 

במהלך חופשת הפסח הגיעו הורים ותלמידים מתנדבים לבית הספר "קשת" וצבעו את הסורגים שהחלידו עם השנים. המבצע שכוון לחג הפסח, היה שלב ראשון בפרויקט שיזמה הנהגת ההורים יחד עם מנהלת בית הספר, ענת שוורץ, לשיפור חזות בית הספר בסיוע ההורים והתלמידים. את המבצע ליווה דני, אב הבית של בית הספר.

הרעיון הוא שההורים ייקחו חלק בפרויקטים פשוטים, שיכולים לחסוך כסף רב, שניתן יהיה להקצותו לשיפוץ נרחב של בית הספר. צביעת הסורגים היתה השלב הראשון וחסכה לבית הספר עשרות אלפי שקלים. במקביל, מועצת כפר ורדים כבר הקצתה תקציב לשיפוץ כללי של בית ספר "קשת" במגוון תחומים, בין היתר: ריהוט, בניית אמפי, גינון ותחזוקה. חלקים מן השיפוץ יתקיימו כבר בקיץ הקרוב.

כבר כעת, לאחר צביעה חלקית רואים שינוי מרענן בחזות בית הספר. בנוסף, יש בכך מסר לילדים, לפיו בית הספר הוא חלק מהקהילה וזו לוקחת חלק בתרומה לבית הספר. הפרויקט עדיין לא הסתיים ואנו מחפשים מתנדבים לסיום הצביעה בכל הכיתות.

 

בפרויקטים הבאים ישתתפו הורים ותלמידי בית הספר בצביעת משחקי רצפה בחצרות, הקמת גינות ירק ותבלינים, אותן יטפחו התלמידים בכיתות השונות וצביעת הצמיגים השחורים המפוזרים בחצר בית הספר בהם נשתלו באחרונה תבלינים שנתרמו על ידי אייל אסף.

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. יצחק הגב

  ממשיכים לזלזל

  מקווה שלא על חשבון הלימודים

  כל הכבוד לר המועצה שהחליט להראות לנו שהוא עובד
  והחליט לצבוע את מעברי החציה בכפר בשיא העומס
  אם יצבעו בלילה כמו פעם לא ידעו שהמועצה צבעה
  חוסר התחשבות וזלזול שכל הזמן נעשים חבל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן