קונצרטים ומחול במעלות


מחול ומוזיקה בגליל המערבי
ענבל אוחנה

נפתחת עונת המחול והמוזיקה בגליל המערבי

כפרניק _ר_£ _ע_£_ש__ 013_0_1 קונצרטים ומחול במעלות

לראשונה במעלות עולה סידרת קונצרטים תזמורתית, עם גדולי המנצחים והתזמורות המובילות בארץ.

 

כפרניק _ר_£ _ע_£_ש__ 013_0_0 קונצרטים ומחול במעלות

 

בקונצרט הראשון (21/1/2012) ינצח גיל שוחט על תזמורת סימפונט רעננה. שוטח ינצח, ינחה ויפליא בנגינותיו על פסנתר יחד עם הפסנתרן הנודע ליאוניד פטשקה.

ערב בלתי נשכח לאוהבי הקלאסיקה והג'אז – גם יחד.

הקונצרט השני יוקדש לגדולי המלחינים בעולם: התזמורת הקאמרית הישראלית בהרכב מלא של 34 נגנים תעלה את המיטב של גרשווין, מוצרט, מנדלסון, רוסיני ואחרים.

בקונצרט השלישי יתרגש הקהל מהרכב הביג בנד האיכותי והמצליח בכל רחביי העולם, שיעלה תוכנית מלהיבה ומרוממת בניצוחו של גורן אגמון.

הקונצרט הרביעי יבוצע ע"י הרכב קאמרי ייחודי, הנמנה על ההרכבים המצליחים בארה"ב וכולל רביעיית נגנים מצטיינים המתארחים אחת לשנה בישראל.

 

לתוכניית ההיכל

 

 

מחולות במעלות-תרשיחא: סידרת איכות בהיכל החדש

הבמה המקצועית והציוד המשוכלל המצוי בהיכל התרבות מעלות-תרשיחא מאפשר הגעתן של הלהקות הגדולות במדינה. הבמה תוכננה בעצתו המקצועית ובליווי צמוד של אוהד נהרין ומכאן התאמת הבמה לכל להקות המחול והאופרה בארץ ובעולם.

הסדרה תיפתח במופע המפורסם והמצליח של כל הזמנים, דקדנס, מבית היוצר של להקת בת שבע. המופע כולל קלאסיקות של המחול הישראלי מתוך 20 שנות יצירה של נהרין.

בהמשך תגיע להקת הבלט הישראלי עם הפקה עשירה ומרהיבה, תלבושות מרשימות לפי מיטב המסורת הקלאסית.

ואקורד הסיום בסדרה – להקת המחול שקטק שלא תשאיר אתכם אדישים אף לא לרגע אחד.

צפויה לכם חווייה מרוממת ומרגשת עם קבוצת שקטק שרקדניה מתופפים על הגוף, רוקדים סטפס והיפ הופ, משתמשים במגוון אביזרים של צליל ומוסיקה, והכל בכוראוגרפיה של צחי פטיש ודני רחום (מתוך רוקדים עם כוכבים).

אסור להחמיץ

בואו לצפות במחולות בהיכל התרבות מעלות תרשיחא

 

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן