קהילה ספורטיבית


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

טקס סיום פעילות עונת תשע"ג של אגודת הספורט כפר ורדים.

כפרניק DSC_5319 קהילה ספורטיבית

טקס סיום עונת פעילות אגודת הספורט כפר ורדים התקיים לצד הופעות של אומנויות הלחימה, כדורסל, ומחול. בטקס חולקו מדליות ופרסים לספורטאים המצטיינים בענפי הספורט: כדורגל, כדורסל, טניס, אומנויות הלחימה, החלקה אומנותית, ומאמאנט.

 

באגודת הספורט כפר ורדים רשומים כ-500 ספורטאים וספורטאיות ב-7 ענפי ספורט שונים. פעילות אגודת הספורט הינה נדבך בשלל הפעילויות בכפר ורדים בשיתוף עם המועצה המקומית.

 

 

 

ביום שלישי, 25.06.13, בטקס רב רושם ומשתתפים חגגו הספורטאים ובני משפחותיהם את סיום פעילות עונת תשע"ג  2012-2013, של אגודת הספורט כפר ורדים, באולם קשת.

בטקס החגיגי השתתפו: ראש המועצה המקומית כפר ורדים סיוון יחיאלי, יו"ר אגודת הספורט חיים רוטנר, מנהל אגודת הספורט אורי בר צורי, משפחות המשתתפים, ותושבי הכפר. אמין סאלח, מפקח מחוז חיפה משרד התרבות והספורט – בירך את המשתתפים.

הטקס התקיים לצד הופעות של אומנויות הלחימה, כדורסל, ומחול. בטקס חולקו מדליות ופרסים לספורטאים המצטיינים בענפי הספורט: כדורגל, כדורסל, טניס, אומנויות הלחימה, החלקה אומנותית, ומאמאנט.

באגודת הספורט כפר ורדים רשומים כ-500 ספורטאים וספורטאיות ב-7 ענפי ספורט שונים. פעילות אגודת הספורט הינה נדבך בשלל הפעילויות בכפר ורדים בשיתוף עם המועצה המקומית.

 

 

כפרניק DSC_4768 קהילה ספורטיבית

 

 

המשתתפים בחוגי הספורט נהנים מחוויה ספורטיבית חינוכית, חברתית ולימודית ביחד עם המשפחות והחברים. האגודה מנהלת ומלווה את הספורט בכפר ומטרתה להביא להשתתפות מספר רב של בני נוער בפעילויות הספורט השונות וכן בהעלאת הרמה המקצועית של ענפי הספורט וזאת בין היתר ע"י התחלת פעילות בגילאים צעירים.

כמו כן, באגודה פועלת זאת השנה הראשונה ליגת "מאמאנט": כדורשת לאימהות בשיתוף מוסדות החינוך. הליגה מהווה הזדמנות נפלאה לפעילות ספורטיבית מהנה במשחק קבוצתי, ומהווה כר פורה להתנדבות ולעשייה לקהילה ולשיפור הרוח הספורטיבית.

את כפר ורדים ואגודת הספורט ייצגו זאת השנה השנייה באליפות עולם אומנויות הלחימה (XMA ) שני ספורטאים: שי רימון שזכה בסגנות אליפות עולם עד גיל 16 וזכה במדליית כסף, ורועי אפטר שזכה במדליית ארד – מעל גיל 16.

כמו כן, שי רימון זכה גם באליפות אירלנד הפתוחה לאומנויות הלחימה.

יו"ר אגודת הספורט חיים רוטנר אמר: "צריך נפש בריאה בגוף בריא. אנו כאן לדאוג לנוער שמממש את עצמו, גם בתחומי בריאות הגוף. אנו פועלים למען הקהילה ובקהילה".

ראש המועצה המקומית כפר ורדים, סיוון יחיאלי הוסיף ואמר: "אנו רואים בספורט מקום בו דרך חיים בריאה שזורה בערכים, ומתוך כך מקדמים ותומכים בפעילות הספורט היישובית. אגודת הספורט מהווה הזרועה המבצעת של המועצה ואני מבקש להודות לחברי ההנהלה, לחיים רוטנר היו"ר, לאורי ולעליזה על העשייה המרובה.

"השנה זכינו לראות השתלבות נפלאה של אימהות בספורט. פרויקט מאמנט תפס מקום של כבוד בפעילות הספורטיבית בכפר ורדים והיווה מנוף לפעילות קהילתית ברוכה. אני מבקש להודות לרונית וייץ שריכזה את הנושא ולשאר האימהות על השנה הנפלאה. לכל המאמנים והספורטאים תודה על שנה מוצלחת, וחופש מהנה ובטוח לכולם".

 

צילום: בן עמי מוסק.

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אבא של הגב

  טקס סיום ספורט

  כל הכבוד לספורט לאורי ועליזה ולראש המועצה שתומך

  חבל שהרמקולים לא עבדו ופגעו באירוע מיוחד ומכובד

 2. תושב הכפר הגב

  פעם ראשונה
  פעם ראשונה שאני בא לראות את הטקס .
  יפה מאוד , מס’ הערות/הארות לשיפור :
  1. פחות גביעים ואם מחלקים ניתן לחסוך עלויות לתת מדליות לכוווללללם (היו ילדים שכבר מס’ שנים לא מקבלים כלום )
  2. יש להתחיל את הטקס מוקדם יותר- הילדים התחילו להתעייף לקראת הסוף .
  3. למרות ההישג של אומנויות הלחימה הייתה הפרזה בתצוגה ובסרט , כנ”ל גם בקליעות לסל .
  4. לא היה אזכור בשום מקום למאמאנט וחבל ביחוד שזה תחום חדש שעם עשייה כה רבה .

  תודה לכל העוסקים במלאכה , מי ייתן ותוכלו להקים כמה מתקנים ומגרשים נוספים בכפר , לפתוח את המגרשים בבתי הספר לקהל הרחב

  נ.ב
  האם אתם מקבלים תגמול עבור קייטנת רפא”ל מדבירה ודורון גזית על שימוש במתקני המועצה ?

 3. משה הגב

  לתושב הכפר

  שאלחתך לגבי קייטנות זה לא המקום
  תכבד את הידיעה
  שאל במועצה הם יודעים
  לי כתושב לא ידוע ראיתי פירסומים על פעילויות של המועצה לילדים ונוער קיטנות קייץ
  לגבי ההארות מציע שתפנה לצורי מנהל האגודה
  לא הייתי שמעתי שהיה נאה

 4. אבא נט הגב

  אבא נט
  תשאל את גברת וייץ שקיבלה צלחת הוקרה, למה למעשה כמעט ולא הוזכר השם מאמאנט, אם כי גם ראש המועצה וגם יו”ר האגודה הזכירו את הצטרפות מאמאנט לא.ס. זה שניסו להקרין סרט על המאמאנט והקהל הגיב בעזיבה המונית שווה בדיקה, מעניין מה יהיו תוצאות הבדיקה.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן