פרסי הספורט והיופי


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

מועצת כפר ורדים: פרס שרת התרבות והספורט ופרס קריה יפה.

כפרניק יפה פרסי הספורט והיופי

שרת התרבות והספורט תעניק למועצת כפר ורדים 75 אש"ח על השקעתה והישגיה בספורט.

 

 

5 כוכבי יופי לכפר ורדים בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל" בחסות משרד הפנים.

 

 

כפר ורדים זכתה במקום הראשון בפרס שרת התרבות והספורט על הישגיה בתחום הספורט.

 

הועדה הציבורית של הפרס בחרה השנה להעניק לכפר ורדים את הפרס בקטגוריית מועצות מקומיות על השקעתה והישגיה בספורט. השרה לימור לבנת אשר יזמה את הפרס תעניק לראש המועצה בטקס חגיגי פרס כספי בשווי  75 אלף שקלים.

השבוע התקבלה ההודעה המשמחת על זכייתה של כפר ורדים במקום בפרס שרת התרבות והספורט. כפר ורדים זוכה זו השנה השלישית בפרס.

ראש המועצה המקומית כפר ורדים סיון יחיאלי: "אני שמח וגאה על הזכייה במקום הראשון בפרס הספורט. להצלחה אבות רבים ובהם חיים רוטנר יו"ר אגודת הספורט, חברי הוועד המנהל, אורי בר צורי מנהל האגודה, המאמנים והספורטאים הרבים. ספורט הוא מקום בו ערכים ודרך חיים בריאה נפגשים ואני שמח שכפר ורדים מוביל בתחום".

 

 

כפרניק ספורט פרסי הספורט והיופי

 

***

 

כפר ורדים זכה בפרס "קריה יפה ומקיימת בישראל"

 

 

אתמול, יום חמישי, 07.11.13, הוענק למועצה המקומית כפר ורדים פרס 5 כוכבי יופי במסגרת טקס חגיגי שנערך בעיר תל אביב, לכבוד סיום תחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל 2013"

 

התחרות, אשר נערכת בחסות משרד הפנים, הינה מהבולטות ביותר שבתחרויות שמקיימת עמותת ישראל יפה, הפועלת לשמירה על סביבה נקייה ומטופחת בערי ישראל. החל משנת 1993, נערכת התחרות מדי שנה ומשתתפים בה ערים, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות ויישובים במועצות האזוריות המתמודדים על קבלת כוכבי יופי. עיקרי הנושאים להערכה בתחרות הינם: המרחב היישובי, אמצעים לשירות הציבור, שטחים ציבוריים, מוקדי שירות ציבוריים בעלי רגישות סביבתית והתנהלות מקיימת ותרומה לקהילה במסגרת איכות הסביבה.

מטרת התחרות הינה הגברת המודעות ברשויות המקומיות לטיפוח חזותן והעלאת איכות החיים והסביבה לתושבים. התחרות מעודדת פיתוח של הסביבה העירונית על פי העקרונות המודרניים, המכתיבים יצירת שוויו משקל בין הבנייה האורבנית לטיפוח הריאות הירוקות תוך הקפדה על מניעה של מפגעים סביבתיים ותהליך של שיפור מתמיד באיכות חיי התושבים.

במסגרת התחרות נערכת ביקורת חיצונית. למועצה המקומית כפר ורדים הגיע צוות שנפגש עם אחראי נושא איכות הסביבה במועצה, מוטי מזרחי. לאחר מכן, ערכו סיור בו נבדקו הקריטריונים השונים לפיהם ניתן הציון המקסימאלי למועצה – 5 כוכבי יופי.

 

ראש המועצה המקומית כפר ורדים, סיוון יחיאלי, "אני מברך על זכיית המועצה בתחרות קריה יפה ומקיימת בישראל. בלי שיתוף הפעולה של תושבי הכפר זה לא היה יכול לקרות לתושבים מודעות מאוד גבוהה למחזור, לניקיון, ותרומה לקהילה זה לא היה יכול לקרות".

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. דניאל הגב

  הידד

  כל הכבוד לאורי בר צורי ועליזה
  וכל העוסקים במלאכה
  שנה שלישית רצופה שהשנה מקום ראשון
  תודה לסיון על התמיכה באורי ובא.ס.

 2. חיים הגב

  יישר כח לכל העושים במלאכת הספורט
  ראשית, אני חייב לציין שהכרה כזאת בהחלט מרוממת את הרוח הספורטיבית למקומות חדשים וטובים.
  יותר משני עשורים עושים פה במלאכה בכפר ורדים. רבים וטובים תרמו מזמנם היקר והיו חלק מהמערכת כולה שהגיעה היום באמת למשהו חסר תקדים: 3 שנים ברציפות לזכות בפרס השרה לספורט – זה אומר שההישג הולך ומתרחב ועל כך נגיד “יישר כח”.
  יישר כח לאורי בר צורי שמנהל במקצועיות את אגודת הספורט כבר לא מעט שנים. יישר כח גם לעליזה ביטון המזכירה האולטימטיבית שמנהלת את המשרד ביד רמה.
  לכל המאמנים והמתאמנים שעובדים, מצליחים וגם נהנים מפרי עמלם. לכל ההורים שמלווים את הנוער הנפלא שלנו, והופכים את הספורט לחלק בלתי נפרד מחיינו הבריאים. לכל השותפים בהנהלת אגודת הספורט בעבר ובהווה – ולוותיק מכולם, בן עמי מוסק, ממייסדי אגודת הספורט- ראו שיש פירות לכל מה שאתם עושים.
  למועצה המקומית, לעומדים בראשה לאורך השנים ולעובדי המועצה המסורים שתומכים ועוזרים לכל אורך הדרך.
  יישר כח – לכל התורמים למלאכת החינוך הספורטיבי שבאמת מה שמיוחד בה זה ערכים והישגים שהולכים שלובים יד ביד. “ספורט עם דרך ארץ” הפרויקט שהתחיל באגודה עוד תחת הנהלתו של דרור פלטין היא רק קצה הקרחון של העשייה רבת השנים שהביאה להישגים יפים לאורך הזמן ולהישגים יוצאי דופן (אפילו ברמה עולמית – ראו שי רימון למשל) בשנים האחרונות.
  המוטו החדש שניתן לעדכן אותו ובעצם מצביע על מה שקורה אצלנו:
  “נפש בריאה בגוף בריא בחברה בריאה” – ולמעשה מי שיודע להתייחס נכון לאנשים סביבו, תוך כדי עשייה ספורטיבית, מממש את הפוטנציאל הגלום בכל אחד מאיתנו.

  בברכת הספורט
  חיים רוטנר – יו”ר א.ס.כפר ורדים

 3. ספורטאי בנשמה הגב

  ספורט
  כל הכבוד לאורי עליזה אבל מה עם המאמנים שבכפר שעובדים כמו חמורים למה אותם לא מזכירים: קרטה,כדורגל כדורסל רצי כפר ורדים ועוד.חיים רוטנר מתי פעם אחרונה פגשת ענף ספורט או מאמן ברצינות?
  קל לכתוב מילים?
  …….לצערי אתה איש מקסים אתה פשוט לא ממוקם נכון!
  תקיים פעם כנס תבדוק כמה אנשים מובילים פה ענפי ספורט ? איפה החותמת שלך?
  לכתוב נלים בכפרניק זה לזלזל באינטליגנציה של האנשים!

 4. חיים רוטנר הגב

  ספורטאי בנשמה – אתה אנונימי חסר תקנה… פוחד להזדהות? מדוע?
  חבל מאד שאתה לא מקדיש קצת תשומת לב לדברים שאתה כותב על אדם (ממש לגופו של אדם ולא לעניין).
  לצערך אני מקסים…טוב מה לעשות? ככה אני גם במקום שאתה חושב שאני לא צריך להיות.
  אפשר להבין שבעניין האינטליגנציה אני לא עושה עליך רושם, אבל בקשר לדבר אחד אני לא מוכן להסכים: המאמנים ומובילי ענפים! אם תמשיך לקרוא את מה שכתבתי באותה תשומת לב שבה אתה כותב, אלה יהיו תמיד המסקנות שתגיע אליהם.
  איך לנהל את האגודה אני לא צריך עצות מאנשים אנונימיים – תזדהה אז אפשר יהיה להתייחס וללמוד ממך, או מכל אחד אחר. אני במקרה לא פוחד ללמוד מאף אחד.
  “המאמנים והמתאמנים” אלה לא מילים בעלמא ומי שכלול בהגדרה הזו הם כל אותם אנשים שטענת שלא פירגנתי להם. בחרתי להזכיר שמות בודדים כי אין סוף לשמות שאחראים לאורך השנים להתקדמות הספורט בכפר.
  כנראה ששם אחד או שניים מאלה שהזכרתי הצליחו להרגיז אותך ועל כך אני מצטער.
  בוא נמשיך להתייחס בכבוד הדדי לכל מי שנותן פה בקהילה שלנו, לקהילה שלנו, ולכל המלעיזים נאמר: כדאי שתבדקו למה אתם פועלים כך, לא ביושרה ולא בגילוי לב.
  שא ברכה
  חיים

 5. יואל הגב

  מכובד

  הספורטאי בנשמה
  חשים את טביעת ידך
  וטוב שעזבת את הכפר
  חבל שטיפה מאוחר
  אורי תמשיך “ושימותו הקנאים”
  חיים חזק ואמץ

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן