ערב גאלה עם מיקי ברקוביץ


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
אורי בר צורי

בצל החגיגה: למה אירועי ספורט צריכים לקבל חינם? תמיד אותם האנשים, תמיד הם בעד… הנגד!

כפרניק2 ערב גאלה עם מיקי ברקוביץ

 

 

 

 

מפגש כדורסל בין ותיקי מכבי תל-אביב וכפר ורדים

 אליפות כפר ורדים בקליעות עונשין

 

 

ביום שישי 15 בנובמבר החל אירוע אליפות כפר ורדים בקליעות עונשין בנוכחות כדורסלן העבר של מכבי תל-אביב ונבחרת ישראל מיקי ברקוביץ.

90 כדורסלנים וכדורסלנית אחת (מיה דרורי) התמודדו על המקום הראשון שיאפשר מאבק נגד דורון ג'מצ'י על הזכיה בכרטיס טיסה לאירופה, מתנת חברת מונה טורס-יוסי כהן כפר ורדים.

לשלב הגמר הפנימי עלו נועם שוורץ בן ה-13 ועומר טל זוכה התחרות לפני שנתיים, בין לבין סיפר מיקי לקהל את סיפור חייו, כיצד החל לשחק כדורסל ואיך הגיע עד לרמות הגבוהות ביותר.

טל דומיניץ זוכה התחרות בשנה שעברה הוזמן להתמודד מול מיקי בקליעות עונשין וגם קיבל ממנו גביע הוקרה.

עומר טל ניצח את נועם שוורץ והעפיל להתמודדות נגד דורון ג'מצ'י.

 

בשבת 16 בנובמבר נחוג יום הולדתו ה-9 של אורי פררו כדורסלן שלנו, דורון ג'מצ'י בירך והעניק לאורי כדורסל חתום ע"י שחקני מכבי תל-אביב. אורי כיבה את נרות העוגה (לא טעמנו ממנה…).

לקול שירתו הענוגה של הזמר היהודי ליאונרד כהן "הללויה" עלו ותיקי מכבי תל-אביב שלובי ידיים עם ילדי כתות ג' שלנו. ראש המועצה סיון יחיאלי בירך, ג'מצי' השיב וחג הכדורסל החל.

השליש הראשון שוחק בין ותיקי מכבי לבין ותיקי כפר ורדים שגילו שאפתנות, בשליש השני הצליחו בוגרי מחלקת הנוער שלנו להפתיע את המכבים, בעיקר היה זה עומר טל שהוכיח יכולת קליעה ממרחק של 3 נקודות.

בהפסקה שמענו את ההרכב המוסיקלי של מרכז המוסיקה מפליא בנגינת 2 קטעים, ג'מצ'י ניצח את עומר טל בקליעות עונשין ובמחווה יפה העביר את הזכיה לעומר.

3 בנות מבית ספר אמירים, שלי כהן, כרמל רייך וזוהר ארז שרו את שירו של גידי גוב "קח את הזמן" ואז יצאנו לשליש האחרון שהפגיש את ותיקי מכבי עם קבוצת הנוער של כפר ורדים.

שליש זה היה בשליטה מוחלטת של ותיקי מכבי שניצחו בסכום שלושת השלישים. היה טוב וכפי שאמר טל ברודי "אנחנו על המפה ונישאר במפה" – יש כדורסל בכפר ורדים ויהיה עוד יותר טוב!

 

תודה לכל העושים במלאכה, בראש וראשונה עליזה ביטון מזכירת א.ס., לחיים שפיר מנחה הערב, תודה לרביעיית הנגנים: רון, עקיבא, פולס ואדלר, לבנות ששרו, לשופט המשחק עודד רון, לאמיר מלמד, לווהאב זיאדה מנהל מחלקת הספורט של יאנוח, לגיל בוחניק, אמנון כהן (מערכות) , בן-עמי מוסק הצלם, אוהד שמואלי, אגם חן ואורי בר-משה אנשי מזכירות המשחק, חברת בלון הקסם שקישטה את האולם, מסעדת הורדים שהסעידה את ותיקי מכבי, השף דורון, משפחת זינתי שאירחה את מיקי ברקוביץ, יוסי כהן ממשרד מונה טורס כפר ורדים, אמין סאלח מפקח הספורט במשרד הספורט, מרכז "עצמה" אליו אנחנו מסונפים, חברת גרפיטי ממעונה, כל הנוטלים חלק בקליעות העונשין ובמשחקים.

לראובן מלאך, לתושיה וסער אשר על הביטחון, אביבה שמואלי, ראש המועצה סיון יחיאלי, וכמובן למיקי ברקוביץ ולשחקני מכבי תל-אביב בראשות דורון ג'מצ'י.

 

 

כפרניק 1_23 ערב גאלה עם מיקי ברקוביץ

 

 

 

יורשה לי להוסיף לכתבה גם נימה אישית:

התברכתי בידידות מופלאה, בקשרים הדוקים וחשובים לאורך כל שנות פעילותי הרבה בתחום הכדורסל בפרט ובספורט הישראלי ככלל.  מיקי ברקוביץ, דורון ג'מצ'י, אייל ברקוביץ, מוטי דניאל, גיא פניני, דורון שפר ואחרים הגיעו לכפר ורדים בזכות ההכרות בנינו, יכולשהם היומגיעים גם ללא הקשרים הללו ויכול שלא.

3 שנים ברציפות שמחלקת הספורט בכפר זוכה בפרס  שרת הספורט, אנשים עומדים אחרי הזכיות הללו, אנחנו עושים זאת כי זו דרכנו ואמונתנו.

לצערי שמענו "ברכות" דברי ביקורת והתבכיינות לקראת האירוע ובמהלכו, לא מגיע לישוב שלנו שקומץ של מבוגרים יתנהג כך.

אנחנו באגודת הספורט עושים כול שניתן (במגבלות הקיימות) למען ילדי הכפר, זוהי הדרך והגישה. חושבני שאין זכות לאף אחד להסיט אותנו מדרכנו, בטח לא בצורה בוטה ומתנכלת.

לאגודת הספורט יש הנהלה שקובעת מדיניות, יש ראש מועצה וחברי מועצה שבודקים אותנו תחת זכוכית מגדלת, אם צריך לבקר אותנו הם יודעים לעשות כן.

הנהלת א.ס. החליטה להפוך את משחק הותיקים לערב גאלה בו יאספו תרומות לטובת קידום הספורטאים בכפר, הוחלט שתרומות מ- 50 ₪ יתקבלו בברכה, הוחלט גם שילדי הכפר ישלמו 15 ₪  עבור כניסה לאירוע.

בכפר ורדים התרגלו (כנראה) לקבל אירועי ספורט בחינם, שהוחלט על תרומה, נמצאו מספר ייפי נפש שהיה להם מה להגיד.

 

קבלו ציטוטים כמעט מילה במילה:

אני משלם ארנונה גבוהה, משלם לחוג של הילד, אני לא אשלם עוד 15 ₪ כניסה למשחק!

אתם עושים אירוע כזה כי אתם יודעים שהולכים לסגור את האגודה, בקרוב מאד יגיע סופכם!

תושבת עומדת ליד נק' מכירת הכרטיסים ומפצירה באנשים לא לרכוש כרטיסים על מנת שהאולם יהיה ריק. תושב נוסף קבל על כך שא.ס. מאלצת אותו לתרום  מ-50 ₪ ומעלה, בעוד שהוא מעוניין לתרום פחות.

 

 

אני שואל: מה עוד צריך לקרות בכפר שאנשים יבינו שארגון וביצוע אירוע שכזה עולים כסף והרבה?

למה אירועי ספורט צריכים לקבל חינם? כך זה בצעדה, במרוץ וכו', תמיד יימצאו חכמי הדור שיהיה להם מה להגיד, תמיד ביקורת הרסנית, תמיד להיות שלילי, מעניין שזה תמיד אותם האנשים, תמיד הם בעד… הנגד!

אני בעד ביקורת בונה, בעד הפקת לקחים, אני וחברי אינם חסינים משגיאות ושמחים לתקנן.

שמענו גם מילים טובות, ברכות, תודות, הם היו הרוב המוחץ ואני מודה למברכים הכנים והישרים.

 

אחרי הכול להתראות בשנה הבאה!

 

צילומים: בן עמי מוסק.

לגלריה.

 

 

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. דן הגב

  מקסים

  איזה אדם יזה שחקן

 2. משה הגב

  זה מה יש

  כמה שנים אתה בכפר???
  ועוד א הפנמת
  שבכל ארגז יש כמה תפוחים רקובים

  חלקם גרים לידך וחלקם רחוק מאד

 3. אורח הגב

  רץ למרחקים
  אורי תבדוק טוב מי חותר תחתיך ומסיט את האש…
  דברים לא קורים מעצמם.

 4. אביבה הגב

  לאורי ולכל מארגני התחרות
  כשאין פעילויות אנשים מקטרים. כשיש פעילות כזו מבורכת בה השתתפו הרבה מתנדבים ופעילים, היו אנשים שקיטרו וניסו להכשיל.
  בכל חברים יש את אנשי השוליים שאף פעם לא שבעי רצון.
  תמשיכו בפעילות המבורכת אורי,עליזה ועוד הרבה אנשים נפלאים.
  נפש בריאה בגוף בריא.

 5. הבודק הכפרי הגב

  הבודק
  שמענו שהיו תושבים שהסיתו כל הזמן בחוץ
  אבל תמיד אותם קולות של אותם אנשים

  אבל מעניין שהפעם היו שנכנסו ברוב חוצפתם ולא שילמו
  ועשו עצם שקופים
  הרשימה קיימת תינתן לכל תושב שיחפוץ בכך

 6. אכפתית ומפרגנת הגב

  יקר מידי
  הפעילות ברוכה, היוזמה מבורכת אך התרומה יקרה מידי!!! אפשר היה להסתפק בתרומה של 20 ₪ ואז יותר אנשים היו מגיעים לפעילות הנפלאה הזאת. היו כאלה שבחרו לא להגיע בגלל הסכום הגבוה. המארגנים – קחו זאת לתשומת ליבכם! לא צריכים להיות “גרידי” של כסף.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן