עליה של 6 אחוז


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
דוברות העיריה

עלייה חדה באחוזי הזכאים לבגרות במעלות-תרשיחא: 64.10%

כפרניק  ופירון עליה של 6 אחוז

עלייה חדה באחוזי הזכאים לבגרות במעלות-תרשיחא: 64.10%

 

נתוני משרד החינוך מצביעים על עלייה של כ-6%  בהיקף הזכאים לבגרות במעלות תרשיחא, אשר עומד על 64.10%.  מדובר בנתון הכולל גם את התלמידים הלומדים מחוץ לעיר.

בעירייה מדגישים שבקרוב יפורסם נתון רשמי חשוב נוסף, והוא אחוז הזכאים לבגרות רק מקרב התלמידים הלומדים במוסדות החינוך בעיר והוא יעמוד על למעלה מ- 70% – זו הוכחה שיש לנו בעיר מערכת חינוך מצוינת.

מגמת השיפור החדה באחוזי הזכאים לתעודת בגרות במעלות תרשיחא נמשכת – מזה כ-5 שנים אנו רואים גרף עלייה חד באחוז הזכאים לבגרות בעיר. 

מינהל החינוך בעירייה גאה בהישג, ומדגיש בשורות מצוינות ממש בימים הקרובים בנתון רשמי חשוב ביותר, המעיד בצורה הטובה ביותר על איכות מערכת החינוך העירונית: מדובר  באחוז הזכאים לבגרות רק מקרב אלו הלומדים בבתי הספר התיכוניים בעיר (ללא שיקלול התלמידים שלומדים מחוץ לעיר): אורט מעלות, אורט תרשיחא, הישיבה התיכונית ואולפנה צבייה, שיעמוד על למעלה מ- 70% – נתון הגבוה ב-6% נוספים מאחוז הזכאים לבגרות הכללי.

בנוסף מהנתונים שהועברו לעירייה ממשרד החינוך ובתי הספר, ניתן ללמוד גם על המשך עלייה באחוז הניגשים ליחידות לימוד גבוהות ואיכותיות בבגרות, המשפיעות על איכות תעודת הבגרות.

שלמה בוחבוט, ראש העיר: "אני גאה בצוות המורים, במינהל החינוך בעירייה ובתלמידים על ההישגים הגבוהים. ההשקעות והמעורבות שלנו לצד חיזוק הקשר ושיתוף הפעולה עם ההורים, מנהלת המחוז, ד"ר שמחון, משרד החינוך ורשתות החינוך מניבים הישגים פדגוגיים וערכיים. זכינו בפרס החינוך הארצי בגין הישגים והשקעות, אך אנו לא נחים על זרי הדפנה – אנו מחויבים לחינוך מצוין ואני שמח שההשקעות הגדולות שלנו בשיתוף משרד החינוך והרשתות מניבות תוצאות. החינוך הוא בראש סדר העדיפויות של העירייה, ומהווה את החלק התקציבי הגדול ביותר שלה."

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן