עוד מצטיין


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

יובל תמיר – גאווה לכפר ורדים. ראש אכ"א: לרשות המקומית תפקיד חשוב ביצירת האקלים הערכי.

כפרניק תמיר-001 עוד מצטיין

 

יובל תמיר – גאווה לכפר ורדים. ראש אכ"א: לרשות המקומית תפקיד חשוב ביצירת האקלים הערכי.

 

תושב כפר ורדים, רב"ט יובל תמיר, לוחם בחיל התותחנים נבחר לחייל מצטיין ויקבל ביום העצמאות ה-65 למדינת ישראל אות הצטיינות מידי נשיא המדינה, שמעון פרס, וראש המטה הכללי של צה"ל, רב אלוף בני גנץ. בשנת 1975 נבחרה אימו של תמיר לחיילת מצטיינת.

רב"ט יובל תמיר משרת כלוחם בתותחנים. בימים אלו נמצא בעיצומו של קורס המפקדים בבסיס חיל התותחנים "שבטה" לאחר תקופה של תעסוקה מבצעית בשטחים. נוסף לאות ההצטיינות שיעניקו לו נשיא המדינה והרמטכ"ל, יקבל תמיר מלגה בסך אלף דולר ללימודים וסיכה ייחודית אותה יזכה לענוד על מדי ה-א'.

 

 

 

כפרניק תמיר עוד מצטיין

 

 

במהלך השבועות האחרונים עורך תמיר חזרות לטקס המכובד ומתרגש מהבחירה בו לחייל מצטיין: "זהו כבוד גדול עבורי. אני מתרגש מהמעמד בו אקבל את התעודה ומכך שאזכה לענוד את הסיכה על מדי ה-א', דבר שאינו מובן לחייל בסדיר. כשאני וחבריי חוזרים לכפר בסופי שבוע התחושה היא שהגענו הביתה. כפר ורדים הוא המקום בו גדלתי ואליו תמיד כיף לי לחזור".

 

ראש אגף כוח אדם בצה"ל, אלוף אורנה ברביבאי, כתבה במכתבה לראש המועצה, סיון יחיאלי, כי "לרשות המקומית תפקיד חשוב ביצירת האקלים הערכי המעודד הצטיינות ותרומה משמעותית במסגרת השירות הצבאי ובכלל". עוד הוסיפה ברביבאי כי היא מקווה להמשיך ולשלב זרועות בקידום המאמץ לגיוס ולשירות משמעותי בצה"ל.

 

סיון יחיאלי, ראש המועצה: "שירות כלוחם בצה"ל ובוודאי כמפקד הוא שירות מורכב, אנחנו גאים בבני הנוער שלנו, בתרומתם הגדולה לחברה ולצבא, מברכים את יובל על הישג משמעותי ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך".

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. עלה והצלח הגב

  הצעה…..
  כל הכבוד, גאווה!
  אני לא מכיר את הבחור או המשפחה, אך מנסיון העבר (גם אני נבחרתי כמצטיין), אני מציע שאנחנו, פה בכפר, נעודד את ההצטיינות ונעניק מלגת לימודים משלנו!

  בהצלחה!

 2. שכן הגב

  כבוד
  ברכות ליובל ולכל המשפחה

 3. יעל כספי הגב

  ליגאל וציפי ולסבתא וסבא כה
  ליגאל וציפי ולסבתא וסבא כה לחי אשרי הבן והנכד גאווה

 4. ההורים הגב

  תודות

  תודה מקרב לב על הפרגון והברכות
  יגאל וציפי

 5. תושב הגב

  הצעה מס’ 2
  כל הכבוד .
  אבל אם כבר אז …יש לא מעט חיילים מצטיינים ברמת המחלקה /היחידה / גדוד שאינם זוכים לפרסום לפרגון והכרה בכפר .
  אם כבר מציינים זאת , אז שווה לציין את כולם , גם אם לא כולם הם מצטייני הנשיא או הרמטכ”ל .

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן