סאנדיסק&אורט מעלות


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
יח”צ

ראובן אלחמיאס מנהל סאנדיסק בתפן: מיצוי יכולותיהם של התלמידים וקידומם תואם את ראיית עולמנו.

כפרניק 1_57 סאנדיסק&אורט מעלות

 

אורט מעלות – השותף הקהילתי החדש של חברת סאנדיסק

 

בית ספר "אורט מעלות", הממוקם בגליל המערבי, בעיר מעלות, נבחר על ידי ענקית זכרונות הפלאש, חברת סאנדיסק, לשמש כ"שותף הקהילתי" של החברה בישראל. בית הספר משתייך לרשת אורט ישראל – רשת החינוך הטכנולוגית-מדעית הגדולה בישראל. המהלך הוא חלק מפעילותה של סאנדיסק למעורבות בקהילה. במסגרת התוכנית, עובדי סאנדיסק במרכז הפיתוח של סאנדיסק בתפן, יתנדבו לקחת חלק פעיל בחיי בית הספר במספר פרויקטים במהלך השנה.

 

"סיירנו במקום, פגשנו את צוות המורים ואת התלמידים ואהבנו את מה שראינו", אומר ראובן אלחמיאס, מנהל אתר סאנדיסק בתפן. "טיפוח המצוינות, מיצוי יכולותיהם של התלמידים וקידומם החברתי-כלכלי, והחינוך המדעי-טכנולוגי שהוא בראש מעייניהם, תואם לראיית העולם שלנו. אני בטוח שהמתנדבים שלנו ייהנו בדיוק כפי שהתלמידים ייהנו משיתוף הפעולה הזה".

 

ראש עיריית מעלות-תרשיחא ויו"ר מרכז השלטון המקומי בישראל, שלמה בוחבוט, שהתבשר על הבחירה במהלך סיורו במבנה החדש של סאנדיסק בתפן, בירך על החיבור והבטיח כי ינסה במסגרת תפקידו לקדם ולהביא לאזור כולו חברות עתירות ידע וכוח אדם מוכשר.

 

 

 

הפעילות הקהילתית של סאנדיסק היא חלק מחגיגות ה-25 לייסודה של החברה. אחת מהדרכים לחגוג היתה שילובם של מעל 5,000 עובדי החברה ברחבי העולם בפעילויות התנדבותיות ובתרומה לקהילה. בישראל זכתה סאנדיסק השנה בדירוג "פלטינה+" של מעלה – הדירוג הגבוה ביותר הניתן לחברות. עובדי החברה בכפר סבא מתנדבים בבית הנוער "קדימה" לפעילות עם ילדים ובני נוער במקום ולוקחים חלק בפרוייקט "אמץ תיכון", פרויקט שמטרתו לעזור לתלמידים מצטיינים מהמגזר הערבי. בשלוחה בתפן מתחיל, כאמור, שיתוף פעולה עם תיכון אורט במעלות, ובשלוחה בעומר מתקיימת פעילות עניפה עם מרכז "עמך", התומך בניצולי שואה המתגוררים באזור הדרום.

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. תלמיד במגמת אלקטרוניקה אורט מעלות הגב

  אברום, התגובה שלך לא נכונה.
  בתור תלמיד מגמת אלקטרוניקה באורט מעלות כיתה י”ב ( תושב הכפר) הייתי בסיור בסאן דיסק תפן והתרשמתי מאוד מרצונו של ראובן לעזור.
  בכפר ורדים אין מגמת אלקטרוניקה\משהו שקשור לפעילות של סאן דיסק שיכול לעזור לבית ספר בכפר ולכן הוא עוזר למגמת אלקטרוניקה (אך ורק לאלקטרוניקה) באורט מעלות.
  העזרה תתבטא בשליחת מורים להנחיית התלמידים לפרוייקט בהיקף של 5 יח”ל,מה שיקל על התלמידים מכיוון שיהיה איתם מישהו שיעזור להם באופן אישי.
  תרומת סאן דיסק מבורכת!

 2. אברום הגב

  לא יאומן
  מדהים * גם ראובן אלחמיאס, מנהל אתר סאנדיסק בתפן תושב כפר ורדים לא מעוניין להשקיע בכפר ורדים אלא במעלות.

 3. פזית הגב

  עשייה ברוכה
  תרומה לקידום החינוך וקירוב צעירים לנושאי מדע שיסייעו בידם בעתיד במציאת עבודה וקידום האזור היא מבורכת ולא משנה אם זה במעלות או בכפר.
  אין לי ספק שכאשר יגיע הזמן לסייע בקידום תלמידי תושבי הכפר במקצועות דומים תהיה כאן עזרה ועשייה מבורכת.

 4. גאה לגור בכפר ! הגב

  אברום – כמאמר קשת – יצאת פיתה
  רצית שוב להתלונן והנה תלמיד רציני מראה את פרצופך האמיתי

  מתי תחפש גם דברים טובים ותפסיק להתלונן?

 5. חוזר לשיגרה הגב

  לא ידעתי
  היתי עסוק ב……….
  בעוד חמש שנים השתפר!

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן