מתרחבים


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
אסף שמאולי

מגדל תפן תפעל לפיתוח 600 דונם, יצירת 3,000 מקומות תעסוקה והרחבת כביש כרמיאל – מעלות.

כפרניק  צרפתי_3 מתרחבים

 

מגדל תפן תפעל לפיתוח 600 דונם, יצירת 3,000 מקומות תעסוקה והרחבת כביש כרמיאל – מעלות.

 

המועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן תרחיב את פעילותה ל-600 דונם נוספים, הרחבה שצפויה ליצור 3,000 מקומות תעסוקה חדשים בגליל המערבי. בעקבות מיצוי הקרקעות במתחמים הבנויים ובקשות תעשיינים להקים מפעלים נוספים החליט ראש המועצה, יגאל צרפתי, להוציא לפועל את התוכנית להרחבת גן התעשייה ב-600 דונם, הרחבה שתאפשר הקמה של כ-10 מפעלים וצפי ל-3,000 מקומות תעסוקה חדשים בתוך מספר שנים.

צרפתי, אשר בתפקידו הקודם כיהן כמנכ"ל משרד הפנים, גיבש תכנית במטרה להכיל את הגידול המשמעותי הצפוי בפעילות המועצה ובמסגרת זו יורחב כביש כרמיאל – מעלות תרשיחא, כדי להתמודד עם העלייה הצפויה בהיקפי התנועה, ויונח קו ביוב לפינוי שפכי המועצה למט"ש כפר מסריק.

 

מגדל תפן, שממוקמת בלב הגליל המערבי על כביש כרמיאל – מעלות-תרשיחא, פועלת מזה 30 שנה במודל ייחודי של מועצה תעשייתית, הממוקדת לצרכי תעשייה ויצירת מקומות תעסוקה. בגן התעשייה של המועצה פועלים כיום כ-80 מפעלים, המעסיקים 7,500 איש ואחראיים על כ-10% מהיצוא התעשייתי של מדינת ישראל.

 

"מגדל תפן מהווה עוגן כלכלי עבור הגליל המערבי", אומר ראש המועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן, יגאל צרפתי. "אנו נחושים לקדם את התוכנית ומצפים מהרשויות השכנות להתגייס ולהירתם כדי להרחיב את מעגל התעסוקה האיכותית בפריפריה ב-3,000 מקומות תעסוקה נוספים".

 

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן