משחקים ונהנים


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
אורי בר צורי

קבוצות הנוער והילדים בכדורסל במחנה אימונים, משחקים וחוויות בצ'כיה.

כפרניק 4_23 משחקים ונהנים

קבוצות הנוער והילדים בכדורסל במחנה אימונים, משחקים וחוויות בצ'כיה.

 

שתי קבוצות כדורסל שלנו, קבוצת הנוער וקבוצת הילדים, נטלו חלק במחנה אימונים בעיר נימבורק שבצ'כיה. המחנה כלל גם משחקי אימון נגד קבוצות ממועדון הכדורסל של נימבורק.

מרכז הספורט בנימבורק משתרע על עשרות רבות של דונמים וכולל מתקני ספורט אולימפיים שחלקם לא מוכר בארצנו. כך למשל נתקלנו במסלול ריצה בתוך אולם המאפשר לאתלטים להתאמן גם בחורף (המושלג בדרך כלל). אבל אותנו עניינו מתקני הכדורסל והפנאי.

האולם המרכזי משמש את קבוצת הכדורסל של נימבורק שהיא אלופת צ'כיה ואת הנבחרת הלאומית של צ'כיה. קיים עוד אולם קטן יותר המשמש כאולם אימונים (הלוואי עלינו). שתי הקבוצות שלנו קיימו 3 אימוני כדורסל ביום, אימון כושר בשעת בוקר מוקדמת, אימון כדורסל לפני הצהריים, אימון כדורסל אחרי הצהרים ואימון פתוח לקליעות בלילה.

 

 

כפרניק 4_24 משחקים ונהנים

 

 

את קבוצת הנוער אימן שי זרצקי ואת קבוצת הילדים המאמן האמריקני קייל אומן שהגיע במיוחד מפלורידה כדי להדריך את קבוצת הילדים. קבוצת הנוער קיימה 2 משחקים נגד קבוצת הנוער של נימבורק שהיא אלופת צ'כיה. הקבוצה שלנו נוצחה בשני המשחקים בהפרש של 20 נקודות. לפי דברי המאמן זרצקי הוא היה מרוצה מיכולת השחקנים בתקופה זו של טרום עונה.

 

קבוצת הילדים קיימה 3 משחקים: נוצחה בראשון וניצחה בהפרשים גדולים את 2 המשחקים הנוספים. עיקר תשומת ליבו של המאמן ניתנה למשחק ההגנה ובו גילו הילדים שלנו התקדמות רבה ביותר. היו כמובן חוויות של טיול בעיר פראג, מסיבת בר-מצווה לעמית כהן, קידוש בליל שבת אותו ניהל בהצלחה עמר מירקין וצפייה במשחק כדורסל בין-לאומי בין נבחרות צ'כיה וגאורגיה (צ'כיה ניצחה).

מועדון הכדורסל שלנו יצר קשר עם קברניטי מועדון הכדורסל בנימבורק שהיא עיירה קטנה בת 15,000 תושבים ובית כנסת אחד. חשוב לציין את התנהגותם המעולה של כל השחקנים ושמירתם על כללי הביטחון.

תודות מיוחדות לאסנת אור חברת הנהלת המשלחת שבנוסף להיותה האמא של שרון, שימשה גם  כצלמת של המשלחת. תודה למאמנים שי זרצקי וקייל אומן.

 

צילומים: אסנת אור.

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. יעל שטרן הגב

  תודה ענקית
  אורי, תודה ענקית על החוויה המיוחדת שקבלו הילדים. חששנו מהמצב הבטחוני, חששנו שהם קטנים מידי להיות בלי אמא (נו טוב, גם אבא), חששנו שיהיו רחוקים מאיתנו ולא נוכל לקפוץ לבקר. הצלחת, יחד עם אסנת אור המדהימה, להעניק לילדים חוויה מאד מיוחדת באווירה חמה ומחבקת. אנו מודים לך מקרב לב. תודה גם לשי המאמן ולקייל. תודה לאסנת ששמרה איתנו על קשר רציף בקבוצת הוואטסאפ ועבדה ללא הפסקה על צילום והעברת מידע מרגש מכל המחנה. אסנת – תודה ענקית על היחס החם והתומך שהענקת ליואב ולכולם.
  אנחנו בפנים גם בשנה הבאה. יואב כבר התחיל לחסוך.
  שנה טובה

 2. אוהד הגב

  מחנה סל

  אורי היית ונשארת תותח

 3. אייל שמואלי הגב

  תודה גדולה
  חיים רוטנר , אורי ברצורי , שי זרצקי ואסנת אור:
  תודה גדולה על תכנון וביצוע מסע לא נשכח לילדנו שכלל בתוכו :
  מתקן ספורט מדהים , תוכנית אימונים מאתגרת, משחקי כדורסל נגד קבוצות מקומיות וכמובן טיול בליווי מדריך ישראלי ברחבי פראג.
  כולנו תקווה שמסורת זאת תמשך וילדי הכדורסל של כפר ורדים ימשיכו לייצג בכבוד ובגאווה את ישובם ברחבי אירופה.

 4. מיכאל הגב

  תגובה שלילית
  מעניין מאד למי כואב הלב…..שעושים לייק הפוך, הילד שלי נהנה עד מאד וגם אנחנו שמענו רק דברים טובים למה להיות תמיד אנטי, לא עלה לך כסף לפרגן…

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן