מקצועיות, השקעה ויוזמה


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

נוי משגב, רכזת שבט עפר בכפר ורדים, נבחרה כרכזת מצטיינת בתנועת הצופים.

כפרניק  משגב טקס מקצועיות, השקעה ויוזמה

 

 

נוי משגב, תושבת הכפר אשר עובדת שנה שניה ברציפות כרכזת שבט עופר בכפר ורדים, קיבלה תעודת הצטיינות מטעם תנועת הצופים-הנהגת צפון, על פועלה במסגרת התנועה, מקצועיות, השקעה, יוזמה וקידום ערכי התנועה.

נוי משגב: "שבט עפר הוא חלק חשוב בחיי. אני עושה את עבודתי ממקום של אהבה ונתינה לילדים.  אנו מצליחים להגיע להישגים יפים בזכות החניכים הנפלאים, ומועצת כפר ורדים שדלתה תמיד פתוחה בפנינו".

 

 

כפרניק  משגב טקס_0 מקצועיות, השקעה ויוזמה

 

 

שבט עפר בכפר ורדים פועל מזה שנים רבות. השנה מונה השבט כ-400 ילדים מכיתות ד-י"ב המשתתפים פעמיים בשבוע בפעילות קבועה. בין חברי השבט ניתן למצוא גם את ילדי צמי"ד, ילדים בעלי צרכים מיוחדים, השותפים לכלל הפעילות השבטית. את השבט מנהל מנחם מרגוליס ומרכזים נוי משגב ומתן קולפק.

ראש המועצה המקומית כפר ורדים, סיוון יחיאלי: "אני מברך את נוי משגב, על בחירתה כרכזת מצטיינת, זוהי בחירה ראויה! זו ההזדמנות להודות לשותפינו לדרך – מנחם מרגוליס, נוי משגב ומתן קולפק".

 

ראש השבט מנחם מרגוליס: "התרומה של נוי לקידומו של השבט גדולה מאוד, המקום אליו הגיע השבט הוא הרבה מאוד בזכות עבודתם הקשה של המרכזים, נוי משגב ומתן קולפק. אני כראש שבט גאה לעמוד לצידם של שני מרכזים בוגרי השבט, וחושב שזה כבוד גדול לשבט עפר, ולכפר ורדים. תנועת הצופים הכירה בעשייה של נוי והעניקה לה תעודת הצטיינות. עכשיו אני בטוח שכולם יודעים את מה שאני כבר יודע מזמן. אני מקווה שההכרה של התנועה בתפקודה של נוי, והתוצאות הנראות לעיני כל, ידרבנו בוגרי שבט נוספים להצטרף להובלת השבט בשנים הבאות".

 

 

 

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. אביבה הגב

    לנוי המוסיפה 10 כוכבי נוי לכפר ורדים
    ינקת מהשורשים את הצופים,עברת כל שלב ועלית עד לצמרת העץ ונתת מפירותייך לכולם. יש תוצאות והוקרה לפועלך. גאים בהישגייך ושמחים בשמחת הורייך ומשפחתך.
    בהצלחה מאוהדת שרופה של הצופים.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן