מנהלת חדשה


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

אילנה אלמוג תעמוד בראש המחלקה לשירותים חברתיים במקום מיכל ברק שפרשה.

כפרניק השלושים לכפר ורדים_0 מנהלת חדשה

אילנה אלמוג תעמוד בראש המחלקה לשירותים חברתיים במקום מיכל ברק שפרשה.

 

מינוי חדש לתפקיד מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים בכפר ורדים:

בימים אלו מונתה מנהלת חדשה למחלקה לשירותים חברתיים במועצת כפר ורדים, זאת לאחר תקופה ארוכה בה ניהלה את המחלקה מיכל ברק.

המנהלת החדשה, אילנה אלמוג, תושבת כרמיאל, הינה בעלת וותק של כ-31 שנות עבודה במחלקות לשירותים חברתיים ברשויות מקומיות אחרות, מתוכן למעלה מ-18 שנה במועצת כפר ורדים.

בין תפקידיה הקודמים של אלמוג גם עבודה סוציאלית בתחום המשפחה, עבודה סוציאלית בתחום סדרי דין, מטפלת זוגית ומשפחתית, אחראית על תחום שיקום של נכים, מפגרים וחולי נפש, ובנוסף – מרכזת את תחום החירום בכפר ורדים.

 

אילנה אלמוג, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים הנכנסת: "אני מאמינה כי ניתן להרחיב ולהעמיק את השירותים הניתנים לתושבים. לשם כך, במסגרת תפקידי אשים דגש על שיתוף פעולה עם כל המערכות בקהילה, בליווי ערכים של כבוד ונתינה לזולת.

"על אף שעבדתי בעבר ברשויות מקומיות, אני נהנית בכל פעם מחדש משיתופי הפעולה עם עובדי המועצה, מהיושרה, ההגינות, המקצועיות והבנת הצרכים של התושבים. בימים אלו אני עוברת 'חפיפה' על ידי מיכל ברק, אשר עוזרת לי מאוד ללמוד את החלקים שלא עסקתי בהם עד כה ולהכיר את כל הגורמים הרלוונטיים, ועל כך – אני מודה לה מאוד. אני מאחלת לכולנו שנמשיך לשרת בצורה נאמנה ויעילה את הקהילה".

 

מיכל ברק, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים היוצאת: "ביקשתי לסיים את תפקידי לאחר תקופה ארוכה, ויצאתי לחפש מחליף ראוי מתוך הדאגה הגדולה למחלקה שאותה בניתי במו ידי. אני שמחה להגיד שמצאתי מחליפה חרוצה ומקצועית, אשר אין לי ספק שתמלא את התפקיד באופן נכון ויציב ותעשה הכל לטובת אוכלוסיית כפר ורדים".

 

סיוון יחיאלי, ראש מועצת כפר ורדים: "אני מברך על מינויה של אילנה ומאחל לה בהצלחה בתפקיד החדש. אין לי ספק שבניהולה של אילנה אלמוג תושבי הכפר יוכלו ליהנות משירות ברמה הטובה ביותר

"בהזדמנות זו אני מבקש גם להודות מקרב לב ולהביע הערכה למיכל ברק על שהקימה את המחלקה שביצעה את התפקיד שנים רבות בצורה יוצאת דופן".

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אביבה זוהר הגב

  תודה למיכל
  למיכל,את פורשת ממקום עבודה אותו הקמת .רבים חבים ומודים לך על טיפולך המסור,על ההקשבה,עזרה בפתרון בעיות ,שמירה על כבוד האדם ובדיסקרטיות. מאחלת למחליפה הצלחה בתפקיד.

 2. תושבת חדש גם עובדת בתחום המקצוע הגב

  מעניין

  האם היה מכרז
  אם היה אז רגיל?
  או תפור?

  יש בכפר אנשי מקצועה מעולים שחבל שלא ניתנה להם הזדמנות
  להציע את עצמם
  חבל שזו הדרך
  לי מכיר אישית את הישנה והחדשה
  אבל בהצלחה

 3. אחד מהתחום הגב

  מחטף

  אילנה אלמוג קיבלה התפקיד ….. אם סיוון היה מכירה באמת, אם היה מעט יותר מתעניין בענייני רווחה מסופקתני אם היה מאשר זאת.

 4. מה זה משנה הגב

  אביבה יקירתי
  מדוע לדעתך קיבלת 11 תגובות שליליות? כנראה שיש לפחות 11 אנשים שמבינים שמשהו פה התנהל ממש, אבל ממש לא בסדר.
  ולגבי מחליפתה – ליבי ליבי על האנשים שיזדקקו לעזרתה.

 5. גםאנילאאזדהה הגב

  בתגובה לתגובותכן
  מלכה ורות, אינני מכירה אתכן אך ברור לי שמילותיכן החמות מגיעות מהיותכן חברות למקצוע – אשראי וטוב לכן. אבל, יש בישוב עשרות נשים וגברים שלא חושבים כמוכן כלל וכלל. הם לא חברים למקצוע, הם אנשים רגילים שנקלעו למצוקה כזו או אחרת ומכירים את אילנה מהמקום הנזקק, החלש. אלו אנשים שבוחרים לשתוק, נבוכים להודות שנזקקו לעזרת הרווחה ומעדיפים לדלג על החלק הזה בחייהם. לעולם לא יעזו לדבר בפומבי ולספר את החוויה הקשה של מפגש עם אילנה אלמוג. לצערי גם סיוון יחיאלי שמינה את אילנה העדיף כנראה להתעלם מדברים שידע ושמע. אני קוראת לך סיוון להטות אוזן ולהיות קשוב – קורים פה דברם קשים.

 6. אזרח מאוד מודאג הגב

  אוי לנו
  אילנה אלמוג?אוי ואבוי לנו.

 7. מצטרפת לזה שלא מזדהה הגב

  החלטה בהחלט אומללה
  אם כי לא מפתיעה בהתחשב בגורמים השותפים לעניין…
  חבל מאוד .

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן