ממדור הספורט


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
אורי בר צורי

כדורגל: שמיניה מנהריה והתאוששות בקריית ים. כדורסל: הילדים מפגינים יכולת מעולה.

כפרניק DSC_4419 ממדור הספורט

כדורגל: שמיניה מנהריה והתאוששות בקריית ים. כדורסל: הילדים מפגינים יכולת מעולה

 

כדורגל: אגודת הספורט כפר ורדים רשמה העונה לראשונה קבוצה בהתאחדות לכדורגל, קבוצת ילדים ב' (כתות ו'-ז').

במשחק הראשון בליגה הובסה הקבוצה 8:1 ע"י מכבי נהרייה, ההתרגשות נתנה אותותיה בשחקנים, גם היעדר ניסיון במשחקי הליגה פגע בשטף המשחק שלנו. ניקו סולטן בבעיטת 11 מ' כבש את השער היחיד.

במשחק השני חזינו בקבוצה שונה לחלוטין, השחקנים הצעירים שלנו נלחמו, התאמצו, השקיעו מחשבה ובאו על שכרם בניצחון 2:3 על מועדון קריית-ים. כל הכבוד לבחורים שלנו! ניקו סולטן הבקיע צמד שערים, אחד בבעיטת 11 מ' ויועד בן חיים הוסיף שער משלו.

 

כדורסל. החלו משחקי הליגות השונות:

קבוצת הנוער בהדרכת שלומי אבו-חצירא נוצחה במשחק הראשון בבית ע"י הפועל גליל גולן 67:61, חבל שלא ניצלנו את יתרון הביתיות, הקבוצה שיחקה חלש ביותר.

קבוצת הנערים ניצחה במשחק הראשון את הפועל משגב בתוצאה  22:58 ונוצחה בשני ע"י הפועל נהרייה 64:59.

קבוצת  ילדים א' לאומית ניצחה את שני המשחקים הראשונים: את הישגי כרמיאל בחוץ 63:66, רותם כץ קלע 17 נק', יקיר בן-שושן 14, רועי בן-גיגי ויואב שטרן 10 נק' כ"א, דולב משגב 9, יואב תמיר 4 ויהב מלכה 2 נק'.

במשחק השני ניצה הקבוצה את הפועל משגב בתוצאה 21:73. קלעו לכפר ורדים: דולב משגב 15, רותם כץ ויואב שטרן 11 נק' כ"א, עמית בר-לב 10, רועי בן-גיגי 8, יקיר בן-שושו 6, דרור טרמר 5, יואב תמיר 4, יהב מלכה 2 וכזיב שני 1.

קבוצת ילדים ב' המודרכת ע"י נאסיב פאלח (בוגר מחלקת הנוער שלנו) ניצחה גם היא את שני המשחקים הראשונים: את הפועל מעלות 31:49 ואת מכבי קריית-ים 12:53.

קבוצת קטסל ב' (כתות ה') מודרכת ע"י יניב לייזר ניצחה במשחק הראשון את מכבי קריית-חיים בתוצאה 34:38. חייבים לציין את העידוד שקיבלו השחקנים שלנו מהקהל שמילא את האולם עד אפס מקום והרעיש עולמות.

קלעו לכפר ורדים: אורי פררו 10, ברק לביא 8, הראל מוגרבי 7, שהם מלכה 5, אורי עידו 5, נדב טל וזוהר קלעי 2 נק' כל אחד.

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. אריה הגב

    כדורגל
    סוף סוף אחרי מאמצים קמה קבוצת כדורגל ילדים ב שבתוכה כול ילדי האזור מעלות ינוח תרשיחא וכיסרא לאט ובטוח מיתקדמים ממשחק למשחק ללא מיגרש כדורגל בכפר עם עזרה מהשכנים אולי סוף סוף מישהו יקבל החלטה להקים מיגרש כדורגל בכפר

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן