מחנה כדורסל


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
אורי בר צורי

מפגש בין לאומי: שחקנים מאילת, משגב וקיסריה. ומאמנים מישראל ומפלורידה.

כפרניק DSC_4418_0 מחנה כדורסל

 

מפגש בין לאומי: שחקנים מאילת, משגב וקיסריה. ומאמנים מישראל ומפלורידה.

 

מחנה כדורסל במסגרת הפרויקט PLAY BALLעם חברים התקיים בכפר ורדים מיום 6 באפריל ועד ה-13 באפריל וכלל 6 ימי אימונים קבוצתיים(לפי גילאים) ו-2 ימי אימונים אישיים.

82 כדורסלנים נטלו חלק במחנה, 3 הגיעו מאילת!, 3 ממשגב 1 מקיסריה והשאר תוצרת כפר ורדים, על כולם ניצחו המאמנים שי זרצקי, חנוך מינץ ו-KYLE OHMAN המאמן שהגיע במיוחד מארצות הברית (טמפה פלורידה) למחנה.

היו במחנה 3 קבוצות גיל, כתות א'-ד' התאמנו 4 שעות בבוקר, כתות ה'-ז' התאמנו 3 שעות בצהריים וכתות ח'-י"ב 3 שעות בשעות הערב.

 

 

כפרניק DSC_4422_0 מחנה כדורסל

 

 

זה המחנה השני שהמאמן האמריקני מגיע אלינו, ואין ספק בתרומתו הגדולה לשחקנים. גדולתו בחדירה לפרטי פרטים והסברים של מהות העשייה (למה כך ולא אחרת) ולימוד דברים בסיסיים בצורה מתקדמת ומעניינת במיוחד.

3 השחקנים מאילת התגוררו בכפר אצל משפחות שאימצו אותם לתקופת המחנה וכאן המקום להודות למשפחות בר-חן, דומיניץ ולבקוביץ על האירוח הנפלא. זה לא היה מובן מאליו ויכול שזה לא היה קורה בכלל, על כן כפולה ומכופלת התודה המגיעה לכל משפחה מארחת.

השחקנים מאילת: אור וירדן אשכנזי, בניו של שחקן העבר יובל אשכנזי (הפועל גבעתיים, הפועל רמת-גן, הפועל תל-אביב, הפועל אילת ונבחרת ישראל), וענבר אביטל ביקשו בטרם עזבו חזרה לאילת לשריין להם מקום במחנה הבא. זהו הקומפלימנט הגדול ביותר שיכולנו לקבל.

בטקסי הסיום שנערכו לכל קבוצת גיל בנפרד, הודו השחקנים לאמנים ולמארגני המחנה. כל שחקן קיבל שי מהמאמן האמריקני וכולם הצטלמו לתמונה קבוצתית.

 

בהזדמנות זו אנו מודים גם לאיתמר קלנר ועמר מירקין שחקני קבוצת הנוער שלנו שעזרו בתרגום מאנגלית לעברית ובהשגחה על השחקנים הצעירים. תודה מיוחדת לחברת AND1 שאימצה את המחנה, תרמה את גופיות המחנה ו-35 כדורי סל.

אנו מתכננים את המחנה הבא שיתקיים בקיץ 2014 ואם לא תהיינה הפתעות מיוחדות, אמורות לצאת 2 קבוצות שלנו לטורנירי כדורסל בערים נימבורק וקלאטובי שבצ'כיה.

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אריה הגב

  אין עליו
  שאפו לאורי

 2. איציק הגב

  הכדורסל בכפר ורדים לא נעצר
  כמי שעבד בזמנו בכפר, אם בר-צורי הצליח להביא 82 שחקנים למחנה, מתוכם שלושה מאילת(מדהים) שלושה ממשגב ואחד מקיסריה, את חנוך מינץ אולי המאמן האישי הטוב ביותר בארץ ואת המאמן האמריקני קייל, זה לא שצריך להסיר בפניו את הכובע, לדעתי זה המחנה ה-8 בפרויקט ועוד היד נטויה, בתנאי שהגיל לא יעצור אותו, מה שצריך הוא לאפשר לו להמשיך ןלנהל את הכדורסל עוד שנים רבות, ניסיון לא קונים בכסף וגיל 67 אינו בהכרח גיל פרישה בגוף שהוא לא סטטוטורי(אגודת הספורט),תנו לזקן להמשיך להוביל את הכדורסל בכפר להישגים שטרם נראו בישוב גם הנסיעות לטורנירים בהולנד, בלגיה, גרמניה ועכשיו צ’כיה יצאו לפועל בזכות הקשרים של האדון בר-צורי, ממליץ שבאירוע ה-30 לכפר תעניקו לו פרס הוקרה מיוחד על פועלו למען הכדורסל בכפר ורדים-זה מגיע לו!
  אני באופן אישי מקווה לראותו בפעילות ספורטיבית עוד הרבה שנים.

 3. אייל שמואלי הגב

  ברכות ותודות
  אמנם אין לנו קבוצת מעודדות , אך מביקור יומי במחנה הכדורסל , אין מילים להודות לאורי בר צורי, קייל הוכמן,שי זרצקי, איתמר קלנר ועומר מירקין , אשר ליוו את המחנה במשך 12 שעות בכל יום ברמת מקצועיות גבוהה מאוד ויחס אישי לכל אחד מהשחקנים,כל הכבוד ויישר כח לפעמים הבאות,בהחלט מדובר בהישג לא קטן ורמת הנאה לא מבוטלת מצד ילדי הכפר – שחקני הכדורסל של מועדון כפר ורדים.

  תודה לכם.

 4. יגאל הגב

  עשיה למופת
  אין עליו
  תמשיך כך ללא ליאות
  הבן שלי אומנם צעיר
  אבל התרשמתי לארך הזמן על פעילותו של בר צור
  בשנה הבאה הבן שלי מצטרף לחוג
  שנה טובה

 5. גילי זהבי הגב

  מציע לאורי בר צורי לעבור למועדון הזהב ולהביא כסף להרחבת המבנה
  כמו שידע להביא כספים וכבוד לספורט.

 6. שלמה הגב

  בר צורי
  מעבר לציניות
  הוא כמעט “חבר במועדון”
  ואף הגיע להציע רעיונות לפעילות
  ספורט במועדון
  אחלה איש

 7. מבין קטן בניהול יישוב הגב

  עוד הצעות עבודה
  אם אורי בר צורי יודע להביא כספים לכפר
  אולי כדאי למנות אותו לאחראי על גני השעשועים שצריכים הצללה ומקומות ישיבה, יו”ר הגימלאים בכפר כדי שיקדם את וישפץ את מועדון הזהב.אחראי על הקאנטרי כדי שיעשה גם שם סדר.
  יו”ר תרבות ,כי ספורט זה גם תרבות. יו”ר מוזיקה כי הוא יודע איך להפעיל את התזמורת וגם יתחיל להפעיל עוד נגנים וזמרים.הוא במיילא מקבל משכורת והמועצה לא רוצה להוסיף עוד משכורות. בו -צורי-הכל כלול.יו”ר ועדת איכות הסביבה שיטפל במרכז המוזנח ליד הקאנטרי.יביא את ההטבות מהממשלה ולא נצטרך להתחבר למעלות.

 8. ש.ג הגב

  חותר למרחקים ארוכים
  ברצורי הזהר מהחתרן הוא כבר שני צעדים מאחוריך!

 9. תושב מרוצה הגב

  בר צורי

  תמשיך ללא לאות בדרכך
  התוצאות מדברות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן