מדליות כסף לנוער הזהב


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
רמי אבירם

רועי אפטר ושי רימון זכו במקום השני (בקטגוריות שונות) באליפות העולם לנוער בקיקבוקסינג!!

כפרניק 10649735_10202555566595211_3843154613197533343_n מדליות כסף לנוער הזהב

רועי אפטר ושי רימון זכו במקום השני (בקטגוריות שונות) באליפות העולם לנוער בקיקבוקסינג.

 

סיכום אליפות העולם לנוער בקיקבוקסינג – TEAM HOLYLAND – Musical Forms

 

בתאריך ה-9/9/14 יצאו איתי מכפר ורדים רועי אפטר ושי רימון לאליפות העולם בקיקבוקסינג שנערכה בעיר רימיני שבאיטליה. שניהם מתחרים ידועים בתחום במיוזיקל פורם (אנחנו קוראים לזה XMA/ HYPER).

שניהם זכו באליפות הפתוחה באירלנד, והצפייה לזכייה באליפות העולם הרשמית (תחרות מוכרת ע"י המדינה) הייתה גבוהה. הן שי והן רועי התחרו בשתי קטגוריות: ביצוע תבנית (קאטה) ביד ריקה וביצוע תבנית עם נשק – open hands/ weapon.

שי זכה בקטגורית "יד-ריקה" במקום השני. ורועי זכה בקטגורית "נשק" במקום השני. בריאן בק, השופט הראשי בענף המיוזיקל פורם והאחראי על התחום, בחר ברועי אפטר לתואר Best athlete בתחום המיוזיקל פורם, כלומר לדעתו מבין כל המשתתפים בכל הקטגוריות של הענף כ-200 מתחרים – רועי היה הטוב ביותר!  זו פעם ראשונה שמתחרה מישראל זוכה בתואר.

השנה היה לי הכבוד לשפוט בתחרות – גם זו הפעם הראשונה שישראלי שופט בענף זה באליפות עולם. זכינו לגלים עצומים של אהדה ופרגון מצד מדינות כמו קנדה, מקסיקו, אירלנד, רוסיה, אוסטרליה, דרום אפריקה, ארה"ב, בלרוס, אוקראינה, בריטניה ואפילו הודו…

מבין התחרויות שהיינו בהם עד היום, זו הייתה הקשה מכולן, אך עיקר גאוותי כמאמן נתונה לאופן ששי ורועי נהגו אחד בשני. בשתי הקטגוריות הם התחרו זה בזה והם לא חדלו אף לא לרגע אחד, לעזור לעודד, להפיג מתח, לפרגן, להתאכזב ביחד ולשמוח ביחד. בעיניי זה ההישג הגדול ביותר שלהם.

זה המקום להודות למועצה בכפר ורדים, לאגודת הספורט ולאורי בר צורי, ליו"ר התאחדות הקיקבוקסינג מר הני סקס, למשפחות אפטר ורימון ולמשפחת אומנויות הלחימה בכפר ורדים.

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן