מגינים לכ-ו-ל-ם


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
אורי בר צורי

סיום עונת הפעילות תשע"ד (2013-14) בענפי הספורט השונים בא.ס. כפר ורדים.

כפרניק 3_30 מגינים לכ-ו-ל-ם

 

 

סיום עונת הפעילות תשע"ד (2013-14) בענפי הספורט השונים בא.ס. כפר ורדים.

 

הפעילות השנתית בענפי הספורט השונים באגודת הספורט הגיעה לקו הסיום בסוף חודש יוני.

 

בניגוד לשנים עברו, הוחלט שכל ענף ספורט יקיים אירוע משלו וזאת על מנת לתת תשומת לב מרבית לספורטאי אותו ענף. הנהלת אגודת הספורט החליטה להעניק לכל ספורטאית וספורטאי שסיימו את העונה מגן הוקרה, במקום לחלק מגינים "רק" לספורטאים מצטיינים. שמחת המקבלים הייתה כל כך אמיתית והצדיקה את ההחלטה.

 

בדמינטון: ענף חדש אצלנו היה הראשון שקיים את אירוע סיום העונה, התקיים משחק אלוף האלופים, בו ניצח נועם ברגר את ליאב מרקוביץ 0:2 תוך תצוגת משחק גבוהה. מאמן החוג, משה בר-חן, סיכם את שנת הפעילות הראשונה, השחקנים קיבלו את מגן ההוקרה וביחד עם ההורים שנכחו במקום טעמו כולם מהכיבוד שהוגש להם. אנו מקווים שענף זה יעמיק שורשים.

 

כדורגל: איתן לוי, מאמן הכדורגל, ארגן משחקי הורים-ילדים לפי שכבות גיל. ההורים השתדלו להוכיח שכוחם במותנם, אבל הצעירים לא ויתרו, ניצחו ויצאו בסוף מחובקים עם ההורים. כיבוד כיד המלך חתם כל משחק.

 

החלקה אומנותית: הפגנת יכולת החלקה מדהימה של קבוצת המחליקות שלנו היוותה את גולת הכותרת של אירוע הסיום. מאמנת הקבוצה, לבנת חייט, ידעה לציין שרמת הבנות גבוהה מאד. חלוקת מגנים וכיבוד חתמו את האירוע.

 

טניס שדה: מאמן החוג, בני אדם, ארגן תחרות פתוחה (אליפות פנימית) שנמשכה מס' שבועות ובסופה הוכתרו מנצחי התחרויות. לאחר שנים רבות פעל ענף טניס השדה ללא המאמן הוותיק שמואל שקד שסיים את פעילותו אצלנו בתום העונה שעברה. שמואל הדריך אצלנו שנים רבות ויצר דור של שחקניות ושחקני טניס טובים. ההחלטה להיפרד הייתה קשה לשני הצדדים אבל חשבנו שטוב נעשה אם ניפתח לאפשרויות נוספות ונצא לדרך חדשה, זאת בעזרת מרכז הטניס בישראל. הוחלט לפתוח את הפעילות לילדים קטנים ולאפשר להם לטעום מרזי המשחק הלבן וע"י כך לרתק אותם למשחק – דבר שהוכיח את עצמו. לקראת העונה הבאה נרצה להוסיף קבוצה תחרותית.

בפעם הראשונה בתולדות מועדון הטניס שלנו, התחרתה קבוצת גברים במסגרת ליגה ג' של איגוד הטניס הישראלי. הקבוצה סיימה את העונה הרגילה במקום השני המכובד וניצחה גם במשחק ההצלבה.

 

הוקי גלגליות:  נכון שבעבר הלא רחוק הייתה לנו קבוצת הוקי גלגליות שהצליחה להגיע לגמר גביע המדינה לנוער וסיימה במקום השני בליגה. מאז נעשו מספר ניסיונות כדי לחזור לימים הטובים, לצערנו, רוב הניסיונות כשלו. העונה חזרנו ופתחנו קבוצת הוקי. סביב המאמן עדי פורטה באו והתקבצו מספר בנות ובנים. החוג החל לפעול בהתאם לציפיות. כעבור מס' חודשים נאלץ המאמן (מסיבות אישיות)לעזוב אותנו, ובמקומו הגיע המאמן הלאומי לשעבר לאון קורלנד, שהשקיע מאמצים כדי ללמד את יסודות המשחק. ראינו שיש נכונות מצד המשתתפים ללמוד, אבל מספר המשתתפים שהיה לא גבוה במיוחד פגע באווירה המיוחדת הדרושה כדי לקיים את הענף בצורה מסודרת.

 

 

כפרניק 4_21 מגינים לכ-ו-ל-ם
 
 
כדורסל: מועדון הכדורסל ערך את אירוע הסיום שלו ביום שישי 27 ביוני באולם בית ספר קשת. 2 הישגים בולטים אפיינו העונה את הפעילות: זכיית קבוצת הקטסל באליפות הליגה והישארותה של קבוצת ילדים לאומית בליגה לאחר סידרה של משחקי מבחן.
 

נערך משחק הורים ילדים של כתות ה'. ילדי כתות א'-ב'  הפגינו יכולת שליטה בכדור וילדי כתות ג' הציגו צעד וחצי וקליעה לסל. אטרקציה מיוחדת הייתה הופעת השליטה בכדור של הנער עדי רון בן 14 מקיבוץ מגל, שניחן בקואורדינציה עין-יד, תוך הפגנת שליטה בכדור (3 כדורים, 4 כדורים וגם 5 כדורים) – הוכיח לכולנו שאם מתאמנים ומשקיעים אפשר להגיע להישגים.

מועדון הכדורסל ניפרד מ-4 שחקנים שסיימו את תקופת הנוער ומתגייסים לצבא: איתמר קלנר, יונתן נמרי, אלדר בויקו ופלג גרץ שקיבלו מראש המועצה את גופיית המשחק שלהם שהיא ממוסגרת.

המועדון ניפרד גם ממאמן הכדורסל יריב ורשיצקי שאימן אצלנו את קבוצת הנערים בשנתיים האחרונות, תודה ליריב על ההשקעה.

 

חוג אומנויות הלחימה יקיים את מפגש הסיום בסוף חודש יולי.

 

להתראות בעונה הבאה.

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. דני הגב

  שאפו

  חן חן למחלקת הספורט לאגודת הספורט לעליזה ואורי
  ולכל עובדי המועצה והמתנדבים שסייעו כל השנ
  מאחל שהשנה הבאה תהיה טובה לא פחות

 2. אב מאושר הגב

  הנאה

  עשיה בצנעה כל השנה
  תודה ממשפחתי וילדי

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן