מאמאנט – הסיום (והסרט!)


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
רונית וייץ

רונית וייץ: לבחור לראות את הדברים היפים.

איילת בוקובזה: לעשות פיפי בין המכוניות…

כפרניק  ואבי_0 מאמאנט - הסיום (והסרט!)

רונית וייץ: כשיוצאים לדרך, צריך לבחור לראות את הדברים היפים והקסומים הגלויים והנסתרים, ולהתמודד עם האתגרים שמזמן לנו המסע…

 

איילת בוקובזה, מה זה אומר להיות שחקנית מאמאנט כפר ורדים: לעשות פיפי בין המכוניות,  להכין ארוחת יום שישי בשעה כי האימון של יום שישי לפני משחק מסתיים רק בשש בערב,  לקום בשבת בבוקר הרבה לפני המשחק, רק בגלל ההתרגשות…

 

אחותי מבת חפר, אבי מפ"ת ואחיינים שלי מלוס אנג'לס – כולם הגיעו עד לפה כדי לראות איך כולנו נפלנו ברשת של המאמאנט ועל מה כל המהומה.

מוטיבציה היא מקור עוצמה המשמש אותנו בכל אשר נעשה, בכל יום, לאורך כל חיינו. היא הגורם העיקרי המוביל להצלחה. מוטיבציה מלמדת אותנו להגיע ליותר, להניע אנשים אחרים, היא הדרך לאימוץ גישה חיובית, יצירת שינויים והשגת מטרות.

מוטיבציה – זה כשלפני כמעט שנה, שחברתי הטובה אתי, בזמן טיפולים כימותרפים, הרימה קופסאות שימורים כדי לחזק את שרירי הידיים על מנת שתוכל לזרוק כדור כי יש לה אימון מאמאנט.

ככה הכל התחיל, כשראיתי איך היא מחכה כל שבוע לאימון, חוויית הקניות שלה הייתה לחפש בגדי ספורט לאימונים, החופשה השנתית בצפון התקצרה כדי לחזור בזמן לאימון, פתאום היא מצאה מקום וזמן לעצמה, פתאום כאבי הרגליים שחוותה, כאילו לא היו כאשר היה אימון. ובימים אלו היא מתכוננת עם קבוצתה לקראת משחק האליפות הארצי.

יקירותיי הקסומות – השחקניות – אתן המוטיבציה שלי – אתן המטרה והרצון להמשיך ולדהור! המילים החמות שלכן, הפרגון, התמיכה, העידוד, ואפילו הטענות והתלונות והבקשות – אתן נפלאות! נהניתי לשחק אתכן, לשמוח אתכן ולהתבאס אתכן, היה לי כייף לחגוג אתכן חגים, להתראות באירועים ולחייך אליכן בבקרים – אני מעריכה אתכן על ההתמדה, ההגעה, העשייה, הפרגון, ההדדיות והשותפות שלכן. אני רואה אתכן ויודעת ששנה הבאה אני רוצה עוד כמוכן ויותר!

כשיוצאים לדרך, צריך לבחור לראות את הדברים היפים והקסומים הגלויים והנסתרים, ולהתמודד עם האתגרים שמזמן לנו המסע, על ידי האמונה והאמת הפנימית שמובילה ואשר ניצבת בעיני רוחך ותמיד להודות לכולם על שאפשרו לדרך שלך להיות מעניינת, חווייתית ומאתגרת.

לשמחתי הרבה, זכיתי לצאת לדרך, כשלצידי בעל מדהים, אהוב, יקר, חבר ותומך אשר עמד לצדי בכל התהליך וליווה אותי בכל צעד, מלמד ומסביר, לשחקניות, למאמנים, בתוך ומחוץ ליישוב, מצגת פציעות, סרט סיכום שנה,  ממי שלי – אני אוהבת אותך – תודה!

את מי פגשתי בדרך? כמה גברים…

ניר גרינברג – הרכז המקצועי והשופט של הליגה – בתחילת המסע היית סקפטי וחסר אמונה, ניסית לשכנע אותי כי אנחנו הנשים, בקור הראשון נתקפל מתחת לפוך, בשיעול הראשון של הבעל/הילד, נבטל נוכחות, והופתעת, כי גם כשהבלון הסמוך התמוטט מהשלג, הנשים לא וויתרו והלכו להתאמן, חלקן הבינו, כי עם ילד חולה גם האבא יכול להישאר… ניר היקר, היתה לי שנה מאתגרת במיוחד לעבוד איתך ואני מודה לך על האכפתיות לאורך כל הדרך והניסיון להפוך את הכל למושלם על פי סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר.

איתן, נחום, אילן, אורי – תודה – מאמנים אשר נרתמו למשימה, לקחו על עצמם אתגר להתמודד פעם בשבוע בשעות ערב – שעה קריטית בה ניתן לפרוק את כל היום שעבר, עם חברות… למשך שעה וחצי עם תריסר נשים, לא פשוט… אתם תותחים – הגעתם, התמדתם, קראתם, למדתם, השקעתם, נסחפתם לזה איתנו ושעה וחצי הפכו לשעתיים ופעם בשבוע הפך לפעמיים והשמיים הם הגבול – תודה.

מישו – תודה לך על האימונים השבועיים בימי שישי – בהתנדבות מלאה – תרמת והענקת לנו רבות מהידע והניסיון שלך בענף הכדורעף.

לאגודת הספורט ובראשה מר חיים רוטנר, לאורי בר צורי, בן עמי – כמו שאמרתי בתחילה – בדרכים מזדמנים גם אתגרים, וקיבלנו כולנו אתגר גדול שכל מה שצריך זה להודות עליו כי למדנו המון על שיתוף פעולה, על דרכי חשיבה שונים, על ויתורים, קבלה ושיתוף. תודה לכם על שליוויתם אותי והפכתם שותפים לדרך מעניינת זו.

לראש המועצה – סיון יחיאלי, אשר הופיע לאימון ניסיון הראשון בסוכות, בדק ובירר, למד ושאל, תמך ועזר בהקמת הליגה, ואפילו נרתם לגבות אותנו כאשר היה לנו היום מחסור בתפקיד הקפטן…

נעבור לגזרה הנשית:

עופרה – תודה על הרעיון, החשיבה, העשייה, החיוך, הנתינה, העזרה והתמיכה – את אישה מופלאה, וזכיתי להכיר אותך! תראי מה עשית לנו…

יעל בנבניסטי – יד ימינה, וחברת הנהלת מאמאנט, הצלמת של הליגה… שתיהן כיאה לנשות מאמאנט גם כן הגיעו על הבעלים שלהם כל הדרך מכפ"ס – תודה לכם !

מאחורי כל גבר חזק עומדת אישה חזקה – ענת מיניסטר ועליזה ביטון – משפט זה מיועד לכן – בכל פעם שאיבדתי את הדרך, החזרתן אותי למסלול – תודה!

אושרה בן זקן וחני זלסקו – הספונסריות של הליגה – נשים חזקות ונפלאות – תודה לכן על החולצות הנפלאות, המשקפיים היפות, העיסויים המפנקים והמחירים המוזלים – אוהבת אתכן.

חדווה ואורן הרפז – תודה על הסווטשרטים המחממים ששמרו עלינו טוב טוב בחורף.

דנה ואייל אסף – ירוק ירוק – תודה על הבקבוקים של הליגה.

הבעלים והילדים בקהל – אתם חלק בלתי נפרד ומאוד משמעותי בחבילה הזאת! אישה צריכה מילה טובה כדי לדהור קדימה לצדכם, אמא צריכה חיוך וחיבוק כדי להתרומם מיום קשה, שחקנית מאמאנט צריכה את הבעל והילדים ביציע כדיי לנצח! היה מרומם את הלב ומשמח לראות את הלחץ שלכם, הצעקות, העידודים, הקפיצות, השמחה ולפעמים גם העצב בכל סיום משחק – תודה לכם!

אחתום את דבריי בנשיקה ואהבה למאור, מאיה וליה, המלאכים הזוהרים שלי, העוגן ואהבה של חיי!

רונית וייץ

 

כפרניק  ואבי מאמאנט - הסיום (והסרט!)
5n_AGLSaUCA

הסרט המלא שהכין אבי וייץ לסיכום העונה!

 

 

———————————————————————-

 

רציתי לשתף אתכם מה זה אומר להיות שחקנית מאמאנט כפר ורדים :

•           לבוא לכל אימון, ולא משנה מה קורה בבית.

•           להגיע גם לאימונים של מישו ואבי בימי שישי.

•           לצאת לכל מחנה אימונים שרק אפשר.

•           להזמין בנות מקבוצות אחרות להתאמן כשחסרות בנות, ולגלות שהן באות בכיף.

•           להכיר חברות חדשות.

•           לגלות שיש לך 300 הודעות בווטסאפ של הקבוצה בפחות מחצי שעה.

•           לגלות שאת יודעת לקלל טוב יותר ממה שחשבת.

•           להיפצע…. וזה הזמן לאחל החלמה מהירה וחזרה לשגרת אימונים מהירה ככל האפשר לכל הפצועות.

•           לצאת להפשיר מחוץ לבלון בחורף, להפשיר.

•           לעשות פיפי בין המכוניות.

•           להכין ארוחת יום שישי בשעה כי האימון של יום שישי לפני משחק מסתיים רק בשש בערב.

•           לקום בשבת בבוקר הרבה לפני המשחק, רק בגלל ההתרגשות.

•           לשחק בשבתות מול קהל אוהד הכי טוב שיכול להיות, כמוכם.

•           להתבאס מהפסד.

•           לוודא שהמדבקה של מאמאנט על המכונית לא ירדה ואם כן, מיד להחליף אותה בחדשה.

•           ליהנות מפרגון אינסופי של הילדים ובני הזוג שבמהלך העונה הכינו שלטים, מצאו קמעות, עודדו, שרו, צעקו, צילמו והכל בהרבה אהבה.

תודה למאמנים שלנו שסבלו את מצבי הרוח שלנו, בכל זאת אנחנו נשים והכל אצלנו מורכב יותר, את הקשקושים שלנו אבל בעיקר על כך שהצעידו אותנו מקצועית הכי טוב שאפשר, בהרבה מסירות ואהבה.  תודה לעפרה אברמוביץ האישה מאחורי מאמנט ויעל בנבינסטי חברת הנהלת מאמנט הארצית, המכבדות אותנו היום בנוכחותן. איתן נמצאים גם הבעלים המלווים המסורים. לניר גרינברג השופט שלנו שהתייצב מדי שבת למשחקים בהתנדבות ועשה את עבודתו נאמנה, גם אם לפעמים קצת כעסנו והתווכחנו עם ההחלטות. לערן לפל הרשם שלנו לא פספס אף משחק ותעד את הנקודות שלנו במסירות ואף פעם לא התייאש לבקש מאיתנו להסתובב עם הגב אליו. למישו ואבי שאימנו בהתנדבות בימי שישי ועשו זאת במקצועיות ואהבה רבה. לילדים המקסימים שלנו שלאורך השנה עודדו אותנו, הכינו שלטים וליוו אותנו ממשחק למשחק. לבני הזוג שלנו על הפרגון האינסופי, העידוד, הוויתור וההערכה.

וכמובן לרונית וייץ, שביום בהיר אחד, החליטה שהיא מביאה את מאמנט לכפר ורדים ומאותו הרגע, השמיים היו הגבול. בנחישות, בהתמדה, בשאפתנות וביעילות האופייניים לה הרימה רונית את הליגה לתפארת וסחפה איתה כ- 90 בנות, והתוצאה לפניכם. אנו מודים לך ומוקירים את כל מה שאת עושה ותמשיכי לעשות כמובן גם בהמשך.

 

איילת בוקובזה, בשם השחקניות…

 

צילום: בן עמי מוסק.

לגלריה

 

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן