למה המרכז מלוכלך?


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
אסתי דוד

למה המרכז המסחרי כפר ורדים מלוכלך? האין חובת הבעלים כלפי הסוחרים והתושבים?

כפרניק מסחרי 3 למה המרכז מלוכלך?

 

למה המרכז המסחרי כפר ורדים מלוכלך? האין חובת הבעלים כלפי הסוחרים והתושבים?

 

אומרים שתמונה אחת שווה יותר מאלף מילים ואכן ניסיתי היום לצלם את מה שקורה שם, וזה ממש עגום ומגעיל. מספר אנשים עדיין יושבים או עומדים סביב הפיצוציה, ולכל ארכה של האכסדרה שבפתחה תיבות הדואר שלנו, פושה הזוהמה. לצערי בצילום זה נראה אלפי מונים טוב יותר מאשר במציאות ועל כן עלי לכתוב את "אלף המלים".

 

 

 

כפרניק מסחרי 3_0 למה המרכז מלוכלך?

 

 

פעם התגאינו שבכל עת היה המקום נקי ומלוקק, אנשי הניקיון שהועסקו ע"י החברה לפיתוח כפר ורדים דאגו לשאוב את הלכלוך, לרוקן את פחי הניירות המתמלאים בדברי תעמולה שלאיש אין חפץ בהם ונזרקים מיד כמוציאים אותם מהתיבות, ולשטוף את הרצפות.

היה תענוג לבוא לשם!! היום, מתמלא האדם ברגשי דחיה וגועל.

הפחים מלאים לגמרי, והנייר שגולש מהם עף ברוח פנימה וגם החוצה לצד של החניה. חפצים שהשאירו ילדים זרוקים לאורך חלונות הראווה של החנויות ובכלל הרגשה של עזובה ושלאיש כלל לא אכפת איך זה נראה.

האם הבעלים של המרכז המסחרי חושב שאין לו חובה כלפי בעלי החנויות המשלמים לו שכר דירה? וכלפי התושבים שהמרכז היפה שלהם הופך למשהו הדומה יותר למרכזים עלובים בערים שכוחות אל?

האם כל כך קשה למצוא עובד ניקיון שידאג למקום במשך השבוע כולו, ובמיוחד ביום שישי אחה"צ וישליט שם קצת סדר לקראת שבת….. אותה הוא כנראה מכבד מאד אם לשפוט על פי דרכו בעניינים אחרים….?

לתשומת לב בעלי החנויות וגם המועצה – תנו דעתכם לנושא ודרשו את המגיע לכולנו מכוח היותכם הרשות המקומית, ולכם המשלשים כספים מדי חודש לכיסו של בעל הבית.

 

**

 

למרות פניות למועצת כפר ורדים ולבעלי המרכז המסחרי – לא התקבלו תגובותיהם לנאמר.

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  לא יקרה שום אסון
  אם אנשים ירימו את הלכלוך מהרצפה.
  מדובר בכמה ניירות.
  מעט דוגמא אישית יכולה לעזור כאן מאוד.

  במקום לחשוב מה המרכז המסחרי צריך לעשות בשבילנו אולי ניקח אחריות ונשאל מה אנחנו יכולים לעשות למען המרכז המסחרי

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן