לוי שלנו. אנחנו מצדיעים לך!


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
ברק ויצמן

  צריך שם למעלה משהו חזק כמוך שיצחיק את כל שאר המלאכים שאתך. 

כפרניק 4458774_orig לוי שלנו. אנחנו מצדיעים לך!

 

צריך שם למעלה משהו חזק כמוך שיצחיק את כל שאר המלאכים שאתך.

 

 

יום ראשון 27 יולי 2014

משפחה יקרה, חברים וכל המחזקים. תודה שאתם כאן בכאבנו.

 

לוי היקר. נתחיל שבכיתה א' היית קרמינאל לא קטן, רן היה חייב להיות נוכח אתך בכיתה. לקח קצת זמן, אבל השתנת.  גילת את המוזיקה, כישרונך המולד. התמקצעת בכל כלי שבו נגעת, ניגנת בשלמות. כל מכשול שהוצב בפניך במהלך חייך עברת. תמיד נתת את כולך.

אומר כך, אם ראית חומה לא ניסת לטפס, אלא נכנסת ושברת לרסיסים. ריסקת.

אתה אסמטי קיבינימאט. למה הלכתה לאגרוף?!

למה התחלת לרוץ כמו פנאט לפני הצבא?!

מלהיות הקטנצ'יק של כיתה א' הפכת לאדם טהור שכולו טוב שאנו כל כך אוהבים.

לוי יקירינו, כמה הצלחה באדם אחד. כל דבר שנגעת הצליח. היה לך כישרון כל כך מוצלח שאפילו הפכת טנק. אתה יודע אחי, שאומרים אלוהים לוקח את הטובים ביותר. אתך הוא היה מאוד עיקש. קצת יותר מחודש חמקת לו מבין האצבעות, אבל הפעם הוא היה ממש צריך אותך. צריך שם למעלה משהו חזק כמוך שיצחיק את כל שאר המלאכים שאתך.

דיברנו בשטחי כינוס שיחה קצרה שאחריה נכנסתי לסג'עיה. רק מי שהיה בפנים יכול להבין את המשמעות של שריון בלחימה! לא סיירות, לא יחידות ולא שטויות. רק העוצמה והכוח שכל כך מאפיין אותך.

במהלך הלחימה מחלקה של טנקים חיפתה לנו. דילגנו מטנק לטנק כשאנחנו תופסים מחסה מאחוריהם והם יורים. הגעתי לטנק המ"מ, ראינו את הדרגות אחד של השני והוא מסמן לי עם היד שהכל בסדר.

ואז חשבתי שהייתי רוצה להיות מאחורי הטנק שלך, שם הייתי מרגיש הכי בטוח. כל הזמן היית אומר לי שאני כלום בלי שריון ושאני חייב אותך בלחימה. תמיד התווכחנו מי יותר טוב, מי צריך להיות יותר חכם, יותר חד. זה היה ויכוח שאין לו סוף.

הלחימה בסג'עיה המשיכה, המ"מ נהרג מפגיעת נ"ט, ולכן לא הסכמתי לחשוב עליך. אמרתי לעצמי לסתום ולא להעז למחשבות שכאלו בראש, והרי כבר ברור כי נחזור כולנו הביתה בשלום. נצטער על האבדות ונמשיך בחיים.

 

האהבה שלנו אליך לא תיגמר לעולם. הסתכלנו עליך בהערצה כל כך גדולה שכולנו רצינו לקיים את מה שביקשת, את הישיבה בבריכה שלך, כשכל זה יגמר וכולנו נחזור בריאים ושלמים.

כן ישבנו בבריכה אבל משהו היה חסר, זה כבר לא יהיה אותו הדבר, אתך הלך חלק גדול מכל אחד ואחד מאתנו.

זאת נקודת השפל שלנו שממנה אנחנו רק נעלה ונשתפר וננהג כפי שהייתה רוצה, תמיד תהייה אתנו לאן שנפנה בכל מקום בכל זמן.

אמא גליה ואבא רן – ביום מצער זה נוספו תחת כנפיכם החמות והאוהבות עוד חבורה של ילדים, תמיד נהיה אתכם ותמיד נדאג, נחבק וננשק.

אריני הקטנה תמיד יש את האח הגדול. עכשיו יש לך כמה, שישמרו, ידאגו ויצחקו. תדעי שלעולם תוכלי לפנות אלינו בכל דבר ובכל עניין ועניין.

לוי שלנו, אנחנו אוהבים אותך כל כך ומצדיעים לך! נוח על משכבך בשלום אחינו היקר.

**

 

 

לתמונות של שירה קליין.

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. נמרוד הגב

  כל כך מרגש כתבת ברק
  ברק, אני בטוח שתדעו לקיים את ההבטחה שנתתם למשפחה היקרה של גיא. עתה כולכם משפחה אחת גדולה. יישר כוח. כולנו איתכם באבל הכבד. איזה ביזבוז שכך הלך הילד והחבר הנפלא הזה.

 2. יעל הגב

  כל מילה מיותרת – מרגש עד
  כל מילה מיותרת – מרגש עד דמעות.טוב שיש חברים כאלו

 3. אביבה הגב

  כנסו לתמונות של שירה קליין
  התמונות מנציחות את המשפחה,החברים,החיילים ואת כל הקהל הרב שבא להיפרד מגיא. על פני כולם רואים את הכאב,הצער באבידה של בחור צעיר,בן הכפר שנפל בקרב. כולנו מחבקים אתכם משפחה יקרה.
  תודה לצלמת.

 4. ארנון ברק הגב

  למדרגים…
  היש מבינכם המדרגים איש/אישה אמיצים מספיק להסביר לי את דרוגכם עם האגודל כלפי מטה על שכתבו המגיבים מתוך הערכה כנה לדברי המספידים? דברים שאינם מתלהמים ואינם נגד איש? דברים שכולם צער על אובדן חיים צעירים כל כך בנסיבות טראגיות כל כך?
  מאד מעניין מה/מי עומד מאחורי הדרוגים הללו.
  יש מי שיודע?
  ארנון ברק
  אין שום קשר ביני ובין ברק נשוא התגובה

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן