כמעט, אבל לא


כדורסל נוער: חיפה נצחה את כפר ורדים
אורי בר צורי
ניצחון לחיפה על כפר ורדים: 71:66
כפרניק איינשטיין 023 כמעט, אבל לא

 

בכפר ורדים האמינו שקבוצת הנוער בכדורסל תהייה הראשונה שתנחיל הפסד ליגה להפועל חיפה. השחקנים התאמנו במרץ ושאפתנות, המאמן איציק אלרון הלהיב, קהל רב ומשולהב נכח במשחק, אבל הסוף מעט עצוב: הקבוצה שלנו נוצחה 71:66 לאחר משחק מורט עצבים ושקול ברוב שלביו, למרות שעל פי מהלכי המשחק יתרונה המקצועי של קבוצת הפועל חיפה לא הועמד בסכנה.
כפרניק איינשטיין 023_0 כמעט, אבל לא
שחקני כפר ורדים נתקלו בהגנה לוחצת ונוקשה וליותר מהשגת שוויון בתוצאה לא הגיעו. לצערנו, החברה שלנו לא הצליחו לנצל שלוש פעמים את המומנטום שנוצר עם השוואת התוצאה, ספגו סלים קלים בצד השני ונאלצו לרדוף אחרי השחקנים מחיפה לאורך מרבית דקות המשחק.
 
ערב מוצלח מאד היה לבן-דוד שריכז בתבונה את המשחק וקלע נקודות רבות בעיקר בכניסות חזקות לסל. הגבוהים שלנו סבלו מנחיתות בגובה באשר לקבוצה מחיפה היו שני שחקנים גבוהים מעל 2 מטר, שהם גם שחקני נבחרת הנוער של ישראל.
לא כדורסל גדול היה אמש בבלון. הרבה רצון שחיפה על לא מעט איבודי כדורים, אבל אין ספק שהשחקנים שלנו הוכיחו שכאשר ניצב בפניהם אתגר אמיתי הם יודעים להפיק מעצמם מעל לממוצע.
 
בדרך כלל שקבוצה מפסידה השופטים אשמים.. אמש הפגינו קמיל חיידר ועודד רון הוותיק שיפוט טוב והצליחו להעביר את המשחק בצורה חלקה (לדעתי).
 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אחד האוהדים הוותיקים הגב

  לכל השחקנים ולמאמן
  הוכחתם שאתם תותחים
  ליבי אתכם
  תמשיכו במאבק
  כבוד גדול לנו עם קבוצה שכזו יישר כח

 2. אורח/ת הגב

  האם אפשר לקבל קישור
  לטבלא של הליגה ?

 3. אורח/ת הגב

  טבלאות
  אפשר להיכנס לאתר של איגוד הכדורסל בישראל,ללחוץ על ליגת נוער ואח”כ ארצית צפון, הצג ואת/ה בפנים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן