כמה נוף שבאת הביתה


סדנאות ציור בנוף עם סמדר כץ בכפר ורדים
דינה שחר
קתדרה כפר ורדים מציגה: סוף שבוע של סדנת ציור ריאליסטי בנוף עם סמדר כץ
כפרניק Y77585858 כמה נוף שבאת הביתה

 

 
 
 שלושה ימים של סדנאות ציור בנוף – 26-28 באוגוסט –  בכפר ורדים עם  הדרכה צמודה עם הציירת סמדר כץ, באווירה יצירתית עם אוהבי אומנות. הקורס מיועד הן למתחילים וחסרי ניסיון והן לציירים המעוניינים לשפר יכולות ציור.
כל יום נצא פעמיים, בוקר ואחה"צ , לאתרים מרהיבים בסביבת כפר ורדים. הסדנה תארך בשילוב הדרכה בציור בטכניקות שונות וביקורת עבודות.
 
בסיום הסדנה נקיים תצוגה של כל הציורים ונשמע מפי סמדר דברי סיכום וביקורת עבודות. בגלל ההתייחסות הלימודית האישית מספר המשתתפים מוגבל, הרשמה מוקדמת הכרחית כל הקודם זוכה.
עלות הקורס 550 ₪ למשתתף.
הרשמה וקבלת התכנית המלאה ופרטים נוספים:
 
דינה שחר 0522-808253 
 
פרץ 0523-680206 
 
ההרשמה תסתיים ב- 14.8.2010
 
 

על סמדר כץ

סמדר כץ, ציירת ראליסטית מקצועית, שולטת במגוון רחב של טכניקות ונושאים: שמן, אקווארל, פסטל ורישום; פורטרטים, עירום; נופים. מתמחה גם בציור פורטרטים קלאסיים בשמן.
נולדה וגרה בבמושב נהלל. למדה ציור ב- SVA ניו-יורק ובאנגליה. הציגה ב-14 תערוכות יחיד החל משנת 1993.
 
הקימה את "מרכז סמדר לציור" – בי"ס מקצועי לציור ראליסטי, בו לומדים מאות תלמידים מבוגרים טכניקות קלאסיות ברישום, פסטל, שמן ואקווארל ברמה גבוהה, ובשיטת לימוד מסודרת ומעמיקה.
 
במקום מגוריה כעת במושב ארבל שבגליל, בתוך נופי טבע פראיים מקיימת סמדר סדנאות רבות, באווירה ייחודית של טבע יצירה וחברת אומנים.  
 
סמדר יוצאת נגד הציור הפוסט-מודרני, המבוסס, לדעתה, על גימיקים במקום על איכות, סובל מחוסר ידע מקצועי, ומזלזל בקהל.
היא פועלת זה שנים לעידוד הציור האיכותי בארץ, לתמיכה בציירים טובים באמת, ולעידוד הקהל להיות מעורב בציור ולהביע דעתו ללא חשש.

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן