כושר וחיטוב לנשים


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

Curves באגם המונפורט – 120 מנויות ועוד היד נטויה!

כפרניק 5_5 כושר וחיטוב לנשים

 

 

Curves באגם המונפורט – 120 מנויות ועוד היד נטויה!

 

 

לפני מספר חודשים נפתח באגם מונפורט שבמעלות סניף Curves, רשת מכוני כושר המיועדת לנשים בלבד. תוך זמן קצר הפך המכון ללהיט בקרב בנות האזור, וכיום במכון 120 מנויות.

 

כפרניק 5_6 כושר וחיטוב לנשים
VfZRARUTS48

 

 

Curves תוכננה במיוחד עבור נשים, ומציעה פתרון שלם של כוח כושר ותזונה. אימון 30 הדקות של Curves מפעיל את כל קבוצות השרירים העיקריות ושורף עד 500 קלוריות באמצעות תכנית מוכחת של אימון כוח, אימון לב-ריאות ומתיחות. האימון מתבצע ב"מעגל אימון" ובו מכשירים המיועדים במיוחד עבור נשים ומבוססים על התנגדות הידראולית. הפעילות מתבצעת ללא משקולות והמכשירים בטוחים וקלים לשימוש עבור נשים בכל הגילאים. ב-Curves מנויות מגיל 14עד 105!

Curves היא רשת הכושר הגדולה בעולם עם אלפי מועדונים בלמעלה מ-85 מדינות, כולל ישראל. האימונים מלווים על ידי מדריכה צמודה, שלא מאפשרת לאף אחת לטעות – והאימון מתבצע תחת השגחה ובאוירה תוומכת ואוהדת.

את הסניף באגם מונפורט סמוך למעלות-תרשיחא וכפר ורדים, שנמצא בחלל מרווח מתחת למסעדת הדרל'ה, מנהלים בני הזוג סימון וטינה ונגלדר מכפר ורדים. סיימון הוא יהודי יליד אנגליה, שעלה בצעירותו לישראל ושירת כחייל קרבי בצה"ל. בהמשך חזר לאנגליה לעסוק כמבקר איכות ולאחרונה שב לישראל.

אשתו טינה היא ילידת שוודיה, שהגיעה כמתנדבת לקיבוץ מעגן, שם הכירו השניים והתאהבו. טינה התגיירה, הם התחתנו והחלו את דרכם בירושלים. טינה, אחות במקצועה, עבדה כאחות בהר הצופים. בהמשך עברו השניים לאנגליה לתקופה ארוכה של 26 שנה, כשסיימון עובד באותה תקופה במקצועו – מבקר איכות. לאחרונה שבו לישראל לפרק נוסף בחייהם המשותפים. שניהם חיפשו את השינוי, ומצאו אותו ב-Curves.

לפרטים נוספים

04-6542387

 

(כתבה פרסומית)

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן