יש אליפות


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

במחזור האחרון: קבוצת הקטסל של כפר ורדים –  אלופת הליגה!!!

כפרניק 3_25 יש אליפות

 

במחזור האחרון: קבוצת הקטסל של כפר ורדים –  אלופת הליגה!!!

 

קבוצת הקטסל של מועדון הכדורסל שלנו זכתה ביום שלישי (13 במאי) באליפות הליגה.

8 שנים חכינו לזכייה נוספת באליפות הליגה לקטסל. הזכייה הנוכחית מתוקה מאד בעיקר בגלל העובדה שהיא הוכרעה במחזור האחרון של משחקי הליגה.

 

14 ניצחונות ו-2 הפסדים –  זה מאזן הקבוצה, כאשר בסיבוב השני הקבוצה ניצחה בכל המשחקים. הקבוצה קלעה 980 נקודות וספגה "רק"  528, מה שמעיד שמשחק ההגנה של הקבוצה היה החלק החזק שלה.

 

חבורה של 12 שחקנים מלוכדים, מגובשים, חדורי רצון ואמונה עשו את המלאכה בצורה מעוררת כבוד. על המלאכה ניצחו ארבעה: מאמן הקבוצה אורי בר-צורי, עוזרו יניב לייזר, העוזר השני איתמר קלנר ומאמן הכושר יעקב קושינסקי.

 

 

כפרניק 3_26 יש אליפות

 

 

בהכרח נשאלת השאלה האם ההווה מעיד על העתיד? אם כשרון, רצון ונכונות היו מעידים על העתיד –  קל היה במקרה זה להשיב תשובה חיובית. לצערנו חסר משהו בסיסי העובר כחוט השני בקבוצות הייצוג שלנו. הכדורסל, ככל שיהיה חשוב, לא עומד בראש סדר העדיפויות (אחרי הלימודים כמובן), המאמנים נדרשים לתחזק באופן תמידי את השחקנים ולהבהיר להם ששם המשחק הוא "עבודה קשה והתמדה".

 

המערכת מעמידה לרשות השחקנים את מיטב הכלים על מנת להשתפר, השחקנים מצדם חייבים לעבוד קשה, להשקיע הרבה יותר ולגלות התמדה, או אז יהיה שכר לעמלם.

 

השחקנים שהוליכו את הקבוצה לאליפות הם: רועי בן-גיגי, רועי גרילק, עמית כהן, יהב מלכה, דולב משגב, סער נויבאור, אלון פינקל, יואב שטרן, יואב תמיר, עמית עידו, אורי בר-משה ונציגת המין היפה שרון אור.

 

הקבוצה תצא בחודש אוגוסט לטורניר  כדורסל בעיר נימבורק בצ'כיה.

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. יוסף ספרא הגב

    אלופי הקטסל
    לא מובן ולגמרי לא ברור מה יש לאותם מסמני לא אהבתי את הכתבה על זכיית קבוצת הקטסל של הישוב באליפות, זהו הישג של ילדי הכפר, למה לא לעודד,לשבח, לרומם ולקלס? למה תמיד אנטי והפעם הזאת אנטי לילדים החמודים של הכפר,לא מובן לחלוטין, אבל גם כאלה יש בעדר אולי עשבים שוטים, אולי אנשים נורמטיבים שמשהו התפקשש אצלם.

  2. אורח/ת הגב

    למר ספרא יוסף. ההישג הוא באמת של ילדי הכפר – לא שלך.
    האנטי הוא לא לילדים. הילדים מדהימים ומקסימים.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן