יקר בפריפריה!


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

צפון 1: מחירי שופרסל דיל מעלות יקרים משמעותית מהסניף בנהריה. בוחבוט נפגש עם מנכ"ל הרשת.

כפרניק ומנכל שופרסל1 יקר בפריפריה!

צפון 1: מחירי המוצרים בשופרסל דיל מעלות יקרים משמעותית מהסניף בנהריה. שלמה בוחבוט נפגש עם מנכ"ל הרשת.

 

רותם כבסה, כתבת "צפון 1", חשפה בשבוע שעבר כי קבוצה של תושבי מעלות-תרשיחא, בראשות ברוך מיכאלי (חבר מועצת העיר לשעבר) מחתימה על עצומה להורדת המחירים בשופרסל דיל בעיר. על-פי כבסה, מיכאלי בדק ומצא כי רוב המוצרים במעלות יקרים פי 1.5 מהמוצרים בסניף הנהרייני הנמצא ליד שוק פייסל.

בעצומה שנפתחה נכתב, בין היתר: לתושבי מעלות-תרשיחא נמאס. מפסיקים להיות פראיירים ולקנות בשופרסל דיל במעלות. תושבי מעלות תרשיחא לא מוכנים עוד לשמש מסחטת כספים עבורכם.

בכתבה ב"צפון אחד" מופיעה תגובת שופרסל כי הם מצויים בקשר עם ראש העיר והתושבים.

מחאת המחירים קיבלה גם רוח גבית מראש העירייה, שלמה בוחבוט, שפנה למנכ"ל שופרסל איציק אברכהן שהגיע באופן מיידי לביקור במעלות-תרשיחא.

מהעירייה נמסר כי בפגישתם, הבטיח אברכהן לתקן את העיוות במחירים. כן מודה העירייה לברוך מיכאלי (יו״ר הנהלת המתנ״ס ), על העלאת הנושא לסדר היום הציבורי ולרותם כבסה, כתבת "צפון 1".

 

 


0 תגובות

 1. י. הגב

  ומה קורה בכפר ורדים???
  בניגוד למעלות, אצלינו בכפר קיים הסניף היקר ביותר ברשת: “שופרסל דיל”. הסיבה – זהו סניף שכונתי בשכונות יוקרה והמחירים בהתאם, כאילו כאן אין כלל משפחות הנזקקות לסיוע, כאילו אין אוכלוסיה מבוגרת שאין בידה את המשאבים ו/או היכולת לנוע לחנויות אחרות בסביבה והן למעשה שבויות בידי הסניף המקומי.
  לפני שנים מספר נעשו נסיונות לשנוי המצב אך ליבה של הרשת גבהה בה, הקשיח וסרב לכל שנוי.
  בעובדה, (לפחות כך זה נראה ונשמע) ראש המועצה וממלאי התפקיד בה (אם נשארו עוד כאלה חוץ מתושיה שתהיה בריאה) אינם פועלים לרווחת התושבים, הן בהקשר הסניף המקומי והן בענין סניף הדואר המקומי.
  מעניין לכן לדעת מה הם עושים שם בקומה השניה חוץ מלומר: ” זה לא מתפקידנו”.

 2. י. הגב

  תיקון
  יצא לי בטעות “שופרסל דיל” וצריך להיות כמובן “שופרסל שלי”.לגבי השאר, זו דעתי ועמדתי.

 3. נייטרלי הגב

  פקחו עיניים
  התושבים בכפר על פי הסטטיסטיקה,מלומדים יותר ומבוססים יותר מהסביבה שלנו ואף מרוב ישובי המדינה.כל כך הרבה נכתב ודובר על כך שלכל רשת ישנם מספר סוגים של חנויות-במרכזי הערים סניפים יקרים יותר,ובפרברים ובפריפריה סניפים זולים יותר,לדוגמא-שופרסל דיל במעלות ובנהריה,לעומת שופרסל שלי במרכז נהריה ובכפר ורדים.הסניף במבנה ליד שוק פייסל מוריד מחירים כדי להתחרות בפייסל.תענוג לקנות שם,אין בעית חניה,אין עומס כמו במעלות או בשופרסל דיל ברחוב לוחמי הגטאות בנהריה.נכון שיש שם יותר מבצעים מאשר במקומות אחרים,אך אל תלינו על כך-נצלו זאת לקניות זולות יותר.במעלות אתם יכולים להשוות מחירים עם יינות ביתן שבקניון החדש,ולקנות איפה שכדאי לכם.עובדה היא שמגה בול\מגה בעיר שהיה צמוד לדיל במעלות נסגר.נדיר היה למצוא שם קונים-רק עובדים משועממים!!הסניף הזה נסגר באיחור של מספר שנים-לא היתה הצדקה לפתיחתו כלל,והוא לא הצליח להתחרות מול הדיל הצמוד אליו במעלות.דרך אגב-בכפר הורידו מחירים של מוצרים רבים,יש הרבה מבצעים כמו בדיל,ובהחלט יש שינוי ברמת המחירים כאן.מכיון שאין מחזור גדול,אין הם יכולים להוריד מחירים בגלל שכר דירה גבוה וכו.עשו מה שטוב לכם.

 4. כפר ורדים הגב

  שלמה בוחבוט
  יפה עשה שלמה בוחבוט בהתערבותו

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן