יורם איילון מדבר


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
עודד שלומות

מזמין את סיון יחיאלי לעימות פומבי. מבטיח: אמנה רכז תרבות ואמנות ומספר הילדים בכל גן לא יעלה על 25.

כפרניק איילון123_1 יורם איילון מדבר

מזמין את סיון יחיאלי לעימות פומבי.

 

תרומתי הקהילתית במישור הלאומי עם כ-50 ימי מילואים בשנה.

נמתין לפסיקת בית המשפט העליון בנושא המקווה.

אמנה רכז תרבות ואמנות במועצה ומספר הילדים בגנים לא יעלה על 25.

 

יורם איילון (52) הוא בן חצור הגלילית. בהמשך עברה משפחתו להתגורר בראשל"צ (סיים תיכון בגמנסיה הריאלית בעיר) וחזרה לחצור כעבור כמה שנים.

בשנת 1980 התגייס למסלול באגף כח-אדם, עשה קורס קציני שלישות ובמשך 26 שנה שירת בתפקידים שונים: החל כקצין שלישות גדודי, רל"ש אלוף ועד לתפקידו האחרון כמפקד בסיס ההדרכה המרכזי למשאבי האנוש בצה"ל (בה"ד 11), בדרגת אל"מ.

לדברי איילון, מעולם לא שירת בקריה בתל-אביב ומרבית שירותו היה ביחידות מבצעיות, בגבול הצפון (כולל כניסות רבות לבנון), בגולן ובשטחים. כיום משובץ בתפקיד בכיר בגיס הצפוני ועושה כ-50 ימי מילואים בשנה, בהתנדבות.

איילון נשוי לסיסי ואב לספיר (26. סטודנטית), גל (22. סיים מסלול בגולני ומדריך בבית ספר למ"כים) ועמית (18. מתגייס בקרוב למסלול לוחם חי"ר).

הוא בעל תואר ראשון בלימודי א"י (אוניברסיטת חיפה), תואר שני במדעי המדינה (חיפה) ו-MBAמינהל עסקים (דרבי). כן בוגר המכללה לביטחון לאומי, קורס מח"טים, קורס ניהול משאבי אנוש בכיר של הצבא האמריקאי, קורס דירקטורים (חיפה), גישור וניהול קונפליקטים (חיפה) ושוק ההון ודיני עבודה (המכללה למינהל).

 

–  מתי ואיך הגעת לכפר ורדים?

 

"קלי אסף, אחותה של אשתי, ומשפחתה גרים בכפר עוד הרבה לפנינו. בביקור בכפר מאוד התרשמנו מהמקום ומהאנשים. ערכנו פגישות ובירורים ובשנת אלפיים עברנו. למעשה כבר רכשנו בית ברעות אבל החלטנו לוותר ולהתגורר כאן. לפני הכפר התגוררנו בחצור הגלילית, לשם חזרו הורי מרשל"צ ושם הקמתי את משפחתי".

 

–  מה הספקת לעשות מאז השחרור?

 

"לאחר שחרורי, ב-2005, נכנסתי לניהול הקאנטרי, ביחד עם רוני קובה. לאחר כשנה הגענו למסקנה שאין מקום לשני מנהלים-שותפים, ונפרדנו כידידים. אני ביחסים טובים אתו ומנוי בקאנטרי כל השנים.

"כמו כן עסקתי בבניה, ביחד עם אחי, אילן אוחיון, גם הוא תושב הכפר. אני רוצה להדגיש כי תמיד עבדנו בחברות נפרדות ומעולם לא ביצענו פרויקטים של המועצה ולא ניגשנו למכרזי המועצה. אני מודע היטב ומבין את הסכנות שבניגוד עניינים. רוב הבניה שביצענו הייתה בקיבוצים באזור ומעט בתים פרטיים בכפר. אגב, את שם משפחתי הסבתי מאוחיון לאיילון, כפי שכל קצין היוצא לשליחות בחו"ל נדרש לעברת עוד מימי בן גוריון.

"אני גם יבואן מורשה של מכשירים סלולריים, ויש לי חנות בנהריה המוכרת מכשירים, קווים, שירות ותיקונים. בחנות יש לי שותף ועובדים, ואני פחות מעורב בניהול היומיומי".

 

–  ומה תרומתך לקהילת כפר ורדים?

 

"כמי שעושה כ-50 ימי מילואים בשנה בהתנדבות, נתתי את חלקי בחלוקת הנטל. אולי לא בכפר, אבל בהחלט במישור הלאומי-התנדבותי. טיפלתי ואני עדיין מטפל גם בצעירים רבים בכפר ורדים שפנו אלי לקראת גיוס או במהלך השירות, והיו צריכים את עצתי או קשרי בצבא".

 

–  מה הערך המוסף של חברי רשימתך, "יחד"?

 

"אלו אנשים הרואים איתי עין בעין את עקרונות השליחות הציבורית, הרוצים לתרום ולהשקיע ממרצם וזמנם עבור תושבי כפר ורדים – וזאת ללא אינטרסים אישיים או ניגודי עניינים. כל אחד מהם 'מומחה תוכן' בתחום מסוים אותו יוביל.

"איריס וקנין הייתה חברת מועצה והנהלת המועצה. בעבר כיהנה בוועד המנהל של אגודת המשתכנים, יו"ר פורום נשים, חברת דירקטוריון אגודת הספורט ומקימת קבוצת כדורסל נשים. היא מאוד מעורה בקהילה בכלל, ובספורט בפרט.

"גדי קלעי, גמלאי של משרד הביטחון, היה חבר מרכזי בוועדה לתוכנית הביטחון בכפר ורדים, ויוביל תחום זה.

"אלי מזון הוא מהנדס מכונות. יש לו 4 ילדים והוא מכיר היטב את מערכת החינוך בכלל, והחינוך המיוחד בפרט. אלי, ביחד עם ועדה ציבורית שנקים וחברים נוספים, ירכז את נושא החינוך בסיעה .

"יגאל אלמליח הוא בוגר לימודי כלכלה ומינהל עסקים ובעל חברה פרטית, וירכז בסיעה את הנושא הכספי, תקציב המועצה, ניהול פרויקטים, התייעלות וכו'.

"גם ללויד אפטר תארים בכלכלה ובמנהל עסקים. הוא עוסק בתחום הירוק ושנים רבות מאמן ילדים בכדורגל בהתנדבות. יש לו הרבה מה לתרום לקהילה בתחומים אלו.

"אבנר רביב ויעל כספי יובילו את הנושאים הקשורים לטיפול בגיל בשלישי, ויהיו כתובת מיוחדת ואישית לאותו פלח אוכלוסייה המהווה כ-20 אחוז מתושבי הכפר".

 

–  מה הניסיון הניהולי שלך?

 

"בתפקידי האחרון בצה"ל פיקדתי על בסיס ההדרכה המרכזי של אכ"א, שהוא אחד מבסיסי ההדרכה הגדולים בצבא. ניהלתי כ-300 אנשי סגל וכ-3,000 חיילים וחיילות. גם בתפקידים קודמים היו בתחומי אחריותי גורמים רבים ומורכבים".

 

–  הבטחת כי מספר הילדים בגנים לא יעלה על 25, בשעה שמנהלת המחוז במשרד החינוך מתנגדת לכך ולא תאשר זאת.

 

"הקביעה איננה נכונה. אעשה כל מאמץ להחזיר את גני הילדים למצב שהיה בעבר, עם 25 ילדים ומטה בכל גן. משרד החינוך איננו מתנגד, ובלבד שהגנים הנוספים יהיו מתקציב המועצה. עלות הפעלת גן לשנה עומדת על כ-250 אלף ₪ ופתיחת גן או שניים נוספים מתקציב המועצה, זאת מטרה ראויה על מנת להחזיר את החינוך לגולת הכותרת של כפר ורדים, כפי שהיה בעבר".

 

–  מה עמדותיך הפוליטיות, לאיזה מפלגה הצבעת או התפקדת בעבר?

 

"אני מתמודד ברשימה עצמאית שאיננה מזוהה פוליטית באופן מכוון וברור, וזאת מאחר שהגעתי למסקנה שלא יהיה נכון לרוץ תחת מפלגה פוליטית בישוב שאיננו בעל מובהקות פוליטית. למרות העזרה שהייתה יכולה להיות ממפלגה גדולה, החלטתי לממן את הקמפיין מכיסי הפרטי בלבד וללא תרומות מאף גורם, וזאת על מנת לאפשר למועצה פוזיציה יותר נוחה מול גורמים פוליטיים ואחרים בעתיד.

"לדעתי, זו הייתה טעות של סיון יחיאלי להזדהות בצורה כל-כך ברורה עם 'קדימה', מפלגה שבקושי עברה את אחוז החסימה בבחירות האחרונות, והיא חסרת כל השפעה. רשימה בלתי מזוהה יכולה להיות בקשרים טובים עם כל המפלגות, ויש לי חברים רבים בכל הקשת הפוליטית, מאשר להזדהות ולעורר בכך אנטגוניזם של היריבים הפוליטיים. כמובן שיוצא מכך שאינני מזוהה ואינני רוצה להזדהות פוליטית".

 

–   מה עמדתך בנושא הקמת מקווה טהרה בכפר?

 

"נושא זה נמצא זה זמן רב על שולחנו של בית המשפט העליון, שייתן את תשובתו בנובמבר הקרוב. אגב, התאריך נקבע על מנת שנושא זה לא יהיה על סדר היום של הבחירות. נמתין לתשובת בית המשפט ונכבד אותה".

 

– ובמידה ובית המשפט יגלגל הנושא לפתחה של המועצה? או שמישהו אחר ירצה להקים מקווה?

 

"אי אפשר להתייחס לכל מיני שאלות היפותטיות. באופן כללי בסדרי העדיפות של מבני ציבור והוצאות המועצה – יש דברים רבים לפני המקווה".

 

–  וחוט עירוב ומשרת רב לישוב?

 

"אני לא רואה שנושאים אלו נמצאים כרגע על סדר היום. אם יעלו, נלמד, נתייעץ ונחליט. ברור לכולם שכפר ורדים הוא ישוב בעל אופי חילוני וציוני וראוי שיישאר כך. על ראש המועצה למצוא את הדרך לשרת את כל האוכלוסיה על כל גווני האמונה או חוסר האמונה הדתית, השתייכות לאומית וכו'".

 

– מה התכניות שלך בתחום התרבות והספורט?

 

"נגביר את התיאום בין כל גורמי התרבות הפועלים בכפר וכראש מועצה אמנה 'רכז תרבות ואמנות'. כפר ורדים הינו ישוב מוביל בתחומים אלו, אולם יש לארגן ולמסד את הפעילות ולהוות מוקד משיכה לאמנים ולתיירות. אורגד רונן, שהסיר מועמדותו לראשות המועצה, הביע תמיכתו במועמדותי ובימים הקרובים יציג לסיעה תכנית בתחום התיירות והאמנות בכפר. אורגד עוסק שנים בתיירות והיה שותף בצוות תכנון התיירות בעין הוד, ובעל ניסיון מוכח בתחום".

"בתחום הספורט בכוונתי לפעול לשילוב צעירים בפעילות אגודת הספורט ולהוריד את עלויות הפעילות. יש עדיפות גדולה להקמת מתנ"ס בכפר. בדקנו היתכנות וזה בהחלט אפשרי."

 

–  מה עמדתך בנושא תפן וגבעת האורנים?

 

"אלו שני נושאים שונים וכואבים. את הנעשה בגבעת האורנים, לצערי, אין להשיב. אבל המועצה והעומד בראשה חייבים לוודא את יישום הסכם הפשרה במלואו במחויבות מלאה לתושבי הכפר. טענותיי בנושא גבעת האורנים אינן מופנות למר שלמה בוחבוט. הוא פעל כפי שהיה מצופה מכל ראש עיר לפעול למען עירו.

"כמו כולם, אני בדעה כי הארנונה של תפן צריכה להגיע לכפר. אלא שגם כפרי הסביבה טוענים לזכויות במקום. שר הפנים מינה ועדה להחליט בעניין, וכמובן שנעשה את הכל לעמוד על זכויותינו".

 

 – האם פינוי האשפה בכפר מספק?

 

"חייבים לפנות אשפה לפחות פעמיים בשבוע. אפילו אם מקפידים על מיחזור, צריך לקחת בחשבון כי טיטולים או שאריות בשר בפח האשפה מעלים אחרי מספר ימים צחנה בלתי נסבלת.

"גם ניקיון הרחובות איננו ברמה ולא יעלה על הדעת שבישוב כזה לא יהיה רכב טאטוא. התהפכו היוצרות שאנחנו צריכים להשכיר מטאטא כבישים מיאנוח? עלות מטאטא כביש עומדת על כ-600 אלף ש"ח. אפשר לרכוש אחד כזה ולממן את הרכישה על-יד השכרה לישובים שכנים".

 

– משרת רכז תרבות ואמנים והוספת פינוי אשפה דורשים תקציב. האם תעלה את הארנונה לשם כך?

 

"הארנונה בכפר ורדים גבוהה מבין הישובים הקהילתיים הדומים. אצלנו משלמים 53 ₪ למטר. בעוד שבעומר 50 ₪, במכבים/רעות, להבים וכוכב יאיר – 45 ₪. הפתרון הקל הוא לעלות ארנונה, אבל אני מבטיח לעצור את העליה עד שנעמוד בתעריף  כמו הישובים הדומים. ניתן לשנות את התנהלות המועצה והוצאותיה על-פי סדרי עדיפויות חדשים שנקבע. והכי חשוב זה לגייס משאבים נוספים ממקורות ממשלתיים ותרומות. יש לי קשרים מצוינים עם בעלי תפקידים רבים ואני מסוגל להביא כסף נוסף לכפר".

 

–  שני מועמדים קודמים לראשות המועצה הפסידו בחירות (מוטי דביר וחנן חן), ובהמשך לא כיהנו במועצה ועזבו את הכפר. מה עמדתך?

 

"מבלי להתייחס למוטי ולחנן, בכל מקרה אני מתכוון למלא את שליחותי הציבורית במועצה קדנציה מלאה, וכמובן להמשיך ולהתגורר בכפר ורדים".

–  מה התוכניות שלך בימים האחרונים שנותרו לבחירות?

"אנחנו עובדים במלוא המרץ בחוגי בית. נפגשים עם תושבים רבים ומציגים בפניהם את החזון, היעדים, הערכים והמטרות שלי ושל סיעת 'יחד' למועצת כפר ורדים.

"אני מתכוון לפנות לסיון יחיאלי בבקשה לערוך עמו עימות פומבי. זאת תהיה הזדמנות לכל הציבור לקבל תשובות ישירות לכל השאלות הקשות והסוגיות שעל הפרק. משנותרו שני מתמודדים בלבד, זה מתבקש וחלק מהחגיגה הדמוקרטית שלנו".

 

**

 

הריאיון עם יורם איילון מבוסס, ברובו, על השאלות שהעבירו הגולשים למערכת, הן באמצעות "תגובות" באתר והן בפניה ישירה למערכת.

 

 


0 תגובות

 1. יופי יורם! הגב

  יורם, בנושא הדתי איזו התחמקות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. תושב הכפר הגב

  עימות
  זו הזדמנות שלך מר סיוון להוכיח שאין לך מה להסתיר מהציבור ולא לחשוש משאלות רבות שחשובות לנו הציבור זו תהיה חגיגת דמוקרטיה אמיתית .

 3. תושב הגב

  עימותח
  סיוון תוכיח שאין לך מה להסתיר מהתושבים זו ההזדמנות שלך אחרת הבוחר יסיק מסקנות בכלפי.

 4. החרדה מחדרה הגב

  חרדה
  יורם אני מאוד חרדה מזה שהכפר בהנהגתך וסיעתך תוביל להתחזקות ההתחרדות, הרי איריס ווקנין תמכה בהקמת מקווה , חוץ מזה איריס לא עשתה כלום בכפר גם בהיותה חברת הועד המנהל… יעל כספי, בתפקיד “בכיר “בחנות של סימה שאנני, רביב אבנר, …. , והיתר אף אחד לא מכיר

  מאוד מאוד חרדה מהסיעה שלך ולזיקה לחרדים

 5. ארנון ברק הגב

  המיקווה
  מועמד נכבד!
  השאלה של המראיין היתה ונשארה מאד פשוטה, מה עמדתך,כלומר מה דעתך האישית בנושא? לא היכן עומד כרגע כל העניין,לא האם המועצה עושה די,וכמובן לא מה החליט בית-המשפט או עדיין לא החליט.אם רצית את תמיכתי,לא קיבלת עדיין. עד שלא אקבל תשובה ברורה לא אוכל לקבל החלטה.

 6. מיכה הגב

  אורגד יעשה תיירות כמו שהוא התמודד לבחירות!
  עליו אתה בונה??

 7. יוסי הגב

  נמאס
  די נמאס שאתם כל הזמן מנופפים בנושא הדת הרי העניין נמצא על שולחנו של בית המשפט יש עוד הרבה נושאים חשובים שתושבי הכפר חייבים לשמוע ולדעת אז זו הבמה ומי שלא מסוגל להיות שם פשוט פחדן שיש לו מה להסתיר ואגב אני ממש לא יודע עדיין במי לבחור

 8. שמוליק הגב

  שמוליק
  יורם איילון

  טיטולים מעלים צחנה?
  הכנס אותם לשקית ניילון סגורה!

  שאריות בשר מרקיבות?
  תן אותם לחתולים או לחילופין טמון אותם סקרקע בקצה המגרש שלך!

  אין צורך בפינוי פעמיים בשבוע.

  זו הסיבה שאני מצביעה לסיעת הירוקים נץ ןלא לסיעה שלך.

 9. קשת הגב

  קשת
  לא בוחרים בסיון בגלל נורית. נקודה.

 10. אני הגב

  הצלחת להתחמק
  משאלות שלא נוחות לך. זה מראה שאינך יכול להבטיח וכמובן לקיים לבוחרים הדתיים. גורנישט.
  אבנר רביב כבר בונה הרים וגבהות לגיל השלישי. תבדקו כמה פנסיונרים התאכזבו והתנתקו מכפתור המצוקה.
  לתת את הקול והכול לסיון ולסיעת מעוף ,כדי שאפשר יהיה להזיז דברים בכפר.אחרת אחרי הבחירות יהיה שיתוק בפעילויות בישוב.

 11. ותיק חילוני הגב

  יורם החמקן
  אתה לא נותן תשובה לאלה שרוצים כפר חילוני, ציוני, כפר כפי שהגיעו אליו, ללא השפעות חבדניקיות, כפי שזה עכשיו (מה לעשות, אני לא בן יענה). אתה לא נותן תשובה. אתה ממש מתחמק. לידיעתך, העירוב ממש על הפרק, בניגוד למה שאתה אומר.
  “נלמד, נתייעץ, נחליט” אלה לא תשובות מספקות. אלה תשובות של חמקן.
  נראה אותך עולה ומשיב לי תשובה רצינית.

 12. ירון הגב

  אורגד עליו אתה בונה
  לא אנחנו בונים על ……
  ועל כל יתר חברי הסיעה שמונעים מאינטרסים אחד אחד ותבדוק.

 13. אסף הגב

  עימות
  סיוון ויורם אנחנו רוצים עימות כדי לקבל הרבה תשובות להרבה שאלות
  ואנחנו מצפים לתשובות מבלי להתחמק
  כולל כל סוגיות דובי טל,קבוצות רכישה,חינוך,ניקיון וכו’

 14. יונת הגב

  סיוון כמנטור
  מעניין מה המחיר בעבור מינוי זה,שהרי סיוון הוא סגנו של ……………מחיר אחד כבר שולם גבעת האורנים.

 15. עופר הגב

  מיחזור ואשפה
  שמוליק שלום
  ממש חוצפה מצד התושבים להתלונן על פינוי האשפה
  כל משפחה צריכה לחפור בורות בקצה המגרש לטמון את האשפה
  חוץ מזה עודפים לא מתכלים נפנה בטנדר המשפחתי

 16. איתן הגב

  ערפל כבד באזור אילון צפון
  יורם ,
  אתה אולי בגיל שאתה מתנדב למילואים אבל זה לא אומר שאתה לא מקבל כסף עבור הימי מילואים שאתה עושה ( מי שמקבל כסף עבור ימי מילואים לא ניקרא מתנדב ולכן אתה שוב לא מתנדב )
  כפי שאתה טוען הרי אתה לא ממש מעורב בעסק שלך אז אתה עושה השלמת הכנסה מהמילואים

  ………

  כמובן שעל המקווה אתה לא מדבר , כי זה עלול לפגוע לך באחוזי ההצבעה של הדתיים או החילוניים
  נמאס לנו מפוליטיקאים שלא אומרים כלום באמת ומשאירים את כל האופציות פתוחות , אני משוכנע שיש לך אג’נדה בנושא פשוט יותר נוח לא לומר כלום
  אני לא מבין על סמך מה אתה אומר שתוריד את מספר הילדים בגנים ל 25 ובמקביל אתה לא תעלה את הארנונה , הרי הכסף הזה צריך להגיע ממקור מסוים ומשרד החינוך לא מתקצב

  נמאס לי מזה שאתה לא אומר כלום ויותר נמאס לי מזה שאתה אומר דברים שלא ניתן לקיים

  בקיצור תמשיך לעשות מילואים ב”התנדבות” ותפסיק לנסות ליצר הכנסות נוספות כי הרי בעסקים אתה לא כוכב גדול ……

 17. ממחזר היגיון הגב

  ניילון הכי ירוק והכי ממחזר ….
  אולי גברת הכל בניילון תסביר את תועלת הניילון שעוטף את הבשר והטיטול לאיכות הסביבה ????

 18. רונן הגב

  מקווה
  ארנון ברק שלום רב
  גילוי נאות אני אדם חילוני,לא מבקר בבית כנסת ובטח שאישתי לא במקווה.לא מצליח להבין אתה חי במדינה יהודית בהגדרה מה מפריע לך מקווה במקום ניסתר כך שמי שלא מבקר שם לא יודע על קיומו,שאלה כנה לי אליך מה תהיה עמדתך אם בעתיד קבוצה אחרת תבקש לא מקווה אלה בית תפילה אחר.
  חוץ מזה מדוע שנשים חילוניות שגרות בכפר צריכות לנסוע מחוץ ליישוב כדי לטבול במקווה ויש לא מעט כאלה.

 19. דודו א הגב

  עימות בין סיוון ליורם
  אנחנו רוצים עימות בין המתמודדים על מנת שנוכל לקבל תשובות ברורות בסוגיות חשובות כגון מקווה,ניסיון,יושרה,דובי טל וכל החבורה הסובבת,אולם הספורט,קבוצות הרכישה,גבעת האורנים,שיפוצי בזק,פינוי אשפה,תשלומי חינוך מוזרים,אגרת שמירה איפה הכסף,ועוד רבות

 20. אני הגב

  פינוי אשפה
  מצטרפת לשמוליק.מספיק פינוי אחת לשבוע ,כאשר עושים מיון למיחזור.עיתונים,בקבוקים מסוגים שונים ופירות ושאר ירקות לקומפוסט. כשיש אירוע או הפח מתמלא חד פעמי,אפשר להיעזר בשכנים או לגשת למכולות מאחורי הסופר.
  לא צריכים בשביל זה להצביע לירוקים,הרי כל פרויקט המיחזור הוא מימים ימימה וזו לא המצאה של הירוקים ויש עוד פרויקטים ירוקים שמבוצעים על ידי המועצה.
  עדיף שתצטרפו לסיון. איחוד כוחות יוסיף המון.
  בקשר לגיל השלישי,התכוונתי שרביב בונה הרים וגבעות כפי שהובטח לו על ידי יורם. המתנדבים בישוב עושים רבות למען בלי יעוץ ממנו.

 21. המלך ארתור הגב

  טוקבקיסטים
  ותיק חילוני. אני. החרדה מחדרה. יופי יורם. אנשי סיוון היקרים מה עם שמות יותר מקוריים?

 22. בדיון הציבורי הגב

  דוח מבקר המדינה
  נשמח לדעת אם קיים דוח כזה כמו שצוין?
  מה כתוב בדוח הזה שהוצעה אינה מעוניינת לפרסם?!
  זכות הציבור לדעת…

 23. שמחה צהלולה הגב

  מבחן הפייסבוק
  רק להפנות את תשומת ליבכם חברי פייסבוק יקרים.
  בחנתי את דפי המועמדים. הדף של מעוף וסיון יחיאלי מלא בתוכן ואמירה.
  יורם איילון ממחזר את עצמו לדעת בלי שום אמירה אמיתית בגובה העיניים.
  כל מה שמופיע בדף של סיון יום מאוחר יותר מופיע בדף של יורם.
  שמעתי שיורם מעסיק קמפיינר שעולה ים בכסף. חבל.
  קיצר, במבחן הפייסבוק נכשלת יורם.
  כמו ב22 באוקטובר 2013.
  סיון איש איכותי. איש ביצוע עם אמירה ותוכן. סיון יהיה ראש המועצה הבא.
  סיעת מעוף, קבוצה של אנשים רציניים ראויים. חלקם הגדול יהיו חברי מועצה במועצה הבאה.
  איזה כייף לכפר ורדים שהתברכנו בכאלה אנשים נפלאים.

 24. יעקב הגב

  רק יורם
  ישר ולעניין
  התלבטתי והרבה
  מה ששיכנע אותי
  שאין הבטחות שווא
  כל עניין המקווה הבהרת הייטב
  וזה ברור בכיתוב
  עוד מיים רבים יעברו בכפר
  ואין כל סיבה להתברבר
  אין ספק שאכן לא התחייבת
  אבל ברור כתבת וצריך לקרוא
  אמרת בגלוי אם יהיה מקווה
  זה יתכון כן או לא
  אבל רק אחרי לא מעט מבנים ושרותים קהילתיים
  אותי שכנעת

 25. דניאל הגב

  לארנון ברק
  יורם כתב והסביר באופן חד וברור
  ללא אמירה פוגעת ומתנסה
  המקווה אינו בסדר העדיפות
  יש לא מעט מבנים ונושאים שיש לתת להם קדימות

  אותי שכנע
  לא רוצה ראש מועצה עם אינטרסיים בכל הסביבה
  הון ושלטון
  ולא בהצהרה על
  חברי מועצה עם זיקה מלאה לבעלי הון ושלטון בסביבה
  ועם הרבה אינטרסיים אישיים
  ……

 26. מצביעה לסיון וזהו הגב

  יורם- תפסיק להתחמק
  אני חייבת להגיד שתשובתך בנושא המקווה מראה על האופי שלך ועל דרכי ההתנהלות יותר מאשר על כל דבר אחר.
  לא לקחת אחריות, לא ענית, השארת את זה באויר, לא אמרת מה עמדתך, הסתתרת מאחורי אחרים (הם יחליטו- לא אני).
  אני רוצה לדעת מה העמדה שלך. מה האני מאמין שלך. מה הקבלות שיש לך.
  אתה תילחם בשבילנו? (זה מה שסיון עשה)
  בבית המשפט, איזו עמדה תייצג?
  אז כמו שאמרתי, זה לא רק נושא המקווה. זה הרבה יותר מזה.
  אני רוצה ראש מועצה שאומר לי במה הוא מאמין ומוכן להילחם בשביל כפר ורדים.
  אתה לא כזה. ואתה לא מתאים להיות ראש המועצה שלנו.

 27. ותיק חילוני הגב

  למלך ארתור, וגם ליורם איילון, מהותיק החילוני
  אני ותיק חילוני, אם תרצה או לא.
  אני רק איש של עצמי ולא של סיון.
  ואם אני כותב לך כאן למטה שאתה מתחמק חזק מהנושא הדתי, אני כותב את זה בשם עצמי בלבד, וכך אני מרגיש.
  אז המלך ארתור (איש של איילון?), תגיד לבוס להיות יותר החלטי בקשר לדעותיו בנושא דת, מקווה, חוט עירוב.
  ואליך, איילון, אני פונה להגיד לנו באמת מה אתה חושב על נושאים אלה. לא להיות ……..
  אתה מפחד להפסיד דתיים? חילונים?
  תהיה עם דעה לכאן או לכאן.
  תהיה עם עמוד שדרה.

 28. דר אילון הגב

  נפגשת עם ראשי רשויות? אז?
  אתה טוען שקריאת ספרות ומפגש עם ראשי רשויות הופך אותך למתאים להיות ראש מועצה?
  אם אני נפגשתי עם כמה רופאים מנתחים וקראתי ספרות (ראיתי גם סרטונים ביוטיוב בנושא) מתאים לך שעכשיו אנתח אותך?
  תודה באמת. חסר לך הנסיון וחסרים לך הכישורים.
  בהצלחה באזרחות (ובמילואים).

 29. מילי אים הגב

  מילואים?
  אני מכירה כמה אנשים בכפר שעושים מילואים (לא פחות ממך) ומצאו גם זמן להתנדב בכפר, לשבת בועדות ולהיות מעורבים.
  תפסיק להיאחז בתירוץ המילואים.
  לא תרמת לכפר ולא היית מעורב.
  שב במועצה 5 שנים (כחבר סיעה) תהיה חלק מהועדות, תלמד את הנושא, תראה לנו איך אתה מתנהג כשצריך לקבל החלטות חשובות.
  אולי בעוד 5 שנים אתמוך בך.

 30. ניצן הגב

  קראת ספרים? חחח
  למה לא התנדבת והיית פעיל בשנים האחרונות בכפר. לא לומדים ניהול מוניציפלי מקריאת ספרים ומשיחות עם ראשי ערים. זאת פשוט בדיחה ועלבון לאינטליגנציה של התושבים.

  גם לא התנדבת 50 ימי מילואים בשנה. קיבלת על כך שכר!!!

  תפסיק למרוח אותנו!

 31. יוסף הגב

  “תרומתי הקהילתית במישור הלאומי ”
  זה שקול לוגית ל:

  “תרומתי לבית ספר במישור בית הכנסת”
  “תרומתי לעדה הרומנית במישור יהודי בוכרה”
  ולמתמטיקאים שביננו:
  “תרומתי לX במישור Y”

  לא מכיר את האיש, ועל הסף בלי להכיר אותו באמת שאין לי הרבה נגדו או בעדו, אבל מה הבעיה להגיד משהו כמו:
  אכן לא תרמתי לקהילה בשנים עברו, אבל לעומת זאת תרמתי למדינה על ידי שרות חמישים יום מילואים בשנה”
  גם אמיתי יותר, גם כנה יותר, גם פשוט ולא מתחכם.

 32. אורח/ת הגב

  אנחנו משפחה של 5 נפשות
  ומספיק לנו פינוי זבל פעם בשבוע.
  יש לנו 2 שקיות זבל בשבוע לכל היותר.
  את השאר אנחנו ממוחזרים ואפילו עושים קומפוסט.
  במקום לבזבז כסף (שאין) על פינוי אשפה והיטל הטמנה יקר להחריד עדיף לעודד מיחזור.

 33. יום הבוחר הגב

  ב-22 באוקטובר מחליפים ראש מועצה
  יורם בהצלחה !!!
  בתחילת דברי אומר חד-משמעית, אני בוחר באיילון בלב שלם.
  אני רואה את תגובת סיון (דרך הטוקבקיסטים מטעמו), רק השמצות
  ברמה האישית ומתחת לחגורה.
  גם סיון נבחר לתפקידו עם 0 שנות עשייה מוניציפלית,…….
  “כסמנכ”ל הייטק” (או איך שהוא לא קורא לעצמו).
  יותר ויותר מתומכיו הקרובים (ולא אזכיר שמות) נכוו ממנו ומהבטחותיו ברמה האישית חברית.
  ……

  בתקופתו לא התפתח כלום בכפר: התרבות נדדה למעלות, הספורט בקריסה.
  השטחים הטבעיים שלנו “נמכרו” לשלמה בוחבוט, מהיינו שכונה של מעלות!!!
  מתי פעם אחרונה (מלבד החודשיים האחרונים) ניקו לכם את הרחוב,מתי פעם אחרונה גיננו אותו,מתי עבר שם רכב הטיאטוא,
  מתי ניכשו עשבייה באיזורכם.
  ……

  להמשיך?……..
  סיון מתהדר בקשרים מוניציפליים (קדימה!??) אבל בפועל כל הנטל על כתפי התושבים (לראייה הגדלת הארנונה).
  אם יש משהוא מקולקל אז מחליפים אותו !!!!
  ב-22 לאוקטובר מחליפים ראש מועצה בכפר ורדים!!!

 34. אני הגב

  סיוון ראוי לעוד כמה שנים
  לכו לשמוע את יורם בחוג בית. לכו לשמוע את סיוון בחוג בית ותבינו כמוני, שסיוון חייב להיות ראש מועצה עוד כמה שנים ויורם חייב להיות במועצה כמה שנים ולהוכיח שהוא אולי ראוי יותר. מי שהחליט על יורם מבלי לשמוע את סיוון, חבל. אם ישבו שניהם זה מול זה ויענו לכם, רק סיוון ירוויח מזה.

 35. אבי הגב

  עימות
  סיון
  הציבור זכאי לקבל תשובות בכל נושא, גם בנושאים שהיית מעדיף להסתיר!!!
  אם לא כך הדבר, הרם את הכפפה!

 36. אבי הגב

  לחרדה מחדרה, כינוי מקורי
  לחרדה מחדרה, כינוי מקורי בהחלט!

  • החינוך בקריסה!
  • הגירה שלילית!
  • גני ילדים נסגרים!
  • אין בטחון!
  • הנוער מסתובב ברחובות בחוסר מעש!
  • הכפר מזוהם!
  • 7 אחוז מהבתים בכפר מוצעים למכירה ואין דורש!
  • גבעת האורנים, בכייה לדורות!
  …….

  ואותך מעסיק נושא המקווה???

 37. פקיד בביטוח לאומי הגב

  ״תרומתי הלאומית״ ( לחשבון הבנק שלי )
  ״תרומתי הקהילתית במישור הלאומי עם כ-50 ימי מילואים בשנה״
  חלק מהאמת אינו אמת …..
  יורם אולי תספר לנו כמה צהל שילם לך עבור ״תרומתך הקהילתית במישור הלאומי״
  אם נניח שאתה מוציא מהחברה שלך שכר של 1000 ש״ח ליום
  זה אומר שעבור ״התרומה שלך ״ קיבלת כ 50,000 ש״ח מצה״ל
  התנדבות לא רעה !
  לפי הנוסחה שלך כול תושביי מדינת ישראל מתנדבים
  עם התנדבות כזו לא צריך לעבוד
  אנחנו עושים מילואים וגם חיים בכפר ורדים ובנוסף לכך אנחנו לא מטומטמים
  תנסה לרוץ לראשות בישוב אחר אולי הם יאמינו לך( תנסה בישוב שחושבים שקצין שלישות הוא מתנדב וגיבור לאומי )

 38. חושב הגב

  סיון אין לך עבודה?
  סיוןושני נציגיו כל היום מטקבקים די, מספיק גשו לעבוד!
  יש הרבה עבודה סיון
  בתחום החינוך והתרבות
  הניקיון והתברואה
  יש הרבה מפגעי בטיחות
  בלילות מסתובבים כאן באין מפריע יותר מדי טיפוסים

  אז לך לעבוד מר יחיאל ועזוב את המחשב.

 39. שפיק הגב

  מבטיחים
  ילדי קשת והוריהם לא יצביעו לסיון ובודאי לא לגברת שפירא

 40. מאוכזב מהשניים הגב

  ל “יום הבוחר” תגובה 35 (?)
  לצערי הרב, לא סיון יחיאלי טוב, ולא יורם איילון טוב.
  כפר ורדים, רחמי עליך!
  כמו שאתה אומר: התרבות נדדה למעלות, וסיון לא אומר על זה כלום. 10 שנים היה כאן מוסד, שהוא, כביכול, יושב הראש שלו. המוסד נדד למעלות, ולתושבי הכפר לא נשאר דבר: לא הרצאות, לא סרטים. נדא.
  סיון (שמו האמצעי: ששש…ששש…) משותק, ויורם (שמו האמצעי:מסתיר ולא אומר דבר)חלקלק.
  איך אפשר לנהל כך את הכפר?

 41. ע.י הגב

  פחד
  סיון לא יתעמת עם יורם כי הוא מפחד!!!!!!!

 42. עסקאות, עסקאות... הגב

  גם סיון וגם יורם אילון מוכרים אותנו לחרדים (מקוה, ערוב)
  .

 43. עדת ישראל הגב

  חבל שעולה השד העדתי
  רובנו וכמובן ילדינו “מעורבבים” ואינם לא ספרדים ולא אשכנזים. אנחנו יהודים ישראלים,תושבי כפר ורדים.
  להעלות את הש העדתי בכפר,זו בושה לאינטליגנציה. יש כאן דור שני ושלישי ליוצאי עדות המזרח,אל משוך אותם בלשון חלקלקה ותאמר להם: “אתם משלנו”. כאן זה לא עובד כך.רק קומץ אנשים שלא חושבים ינהרו אחריך. והמבין יבין…

 44. רוני הגב

  המוטיב החוזר של יורם ״ נלמד נתייעץ ונחליט״
  ״נלמד נתייעץ ונחליט ״

  יורם אם עדיין אין לך תשובה ברורה לשום דבר אז אני מציע שתקח לך 5 שנים שבהם תלמד תתייעץ ותחליט
  ותחזור אלינו בבחירות הבאות עם תשובות ברורות
  והגב תמשיך לקרוא זה בהחלט יכול לעזור לך ( תנסה קצת ספרים של אינטליגנציה ריגשית )

 45. שני הגב

  את מי לא להכניס למועצה
  אנשי יורם אילון אם יבחרו למועצה ישימו רגל לראש המועצה.

  אנשי סיוון כמו אורי אמיתי ואריה ברן הם נציגי תפן.

  דבירה גזית בעלת צימרים בכפר.

  עופר כהן עורך דין מלווה נדלן בכפר ולא מוכן לקבל ולהבין שכאיש ציבור עתידי סופג ויספוג ביקורת.

  דורית אבנט עוסקת בגינון.

  נראה לי שרק אנשי התנועה הירוקה מתאימים לאייש את המועצה.

  אני מצביע לירוקים.

 46. יעקב הגב

  לכן כדאי לקיים עימות פומבי
  לכן כדאי לקיים עימות פומבי ולשמוע את שניהם יחד ולהתרשם!!!

 47. גיא הגב

  שערוריית …..
  שערוריית …..
  הפרסום בקרוב מאוד….

 48. ליאה הגב

  ימי מילואים
  אני פותחת בכך שאני תומכת בסיון.
  ימי מילואים הינם חובה עד גיל מסוים ואדם שעוזב את שגרת יומו בכדי לשרת במילואים מקבל על כך פיצוי (כספי) וזה מוצדק.
  אני משערת שיורם כבר את גיל החובה ולכן זו נחשבת התנדבות. זה ראוי להערכה ולא לזלזול.
  ולסוגיה עצמה, עם כל ההערכה למי שמשרת במילואים, אין זו סיבה לא להתנדב גם בישוב.
  ההתנדבות והמעורבות בישוב היא לדעתי משמעותית מאוד, בעיקר למי שרוצה להוכיח שהוא מתאים לשבת במועצה.
  וכפי שאמרתי בהתחלה, אני מצביעה לסיון בלי להתלבט בכלל.

 49. הורה הגב

  הצבעת סיון קיבלת נורית
  הצבעת יחיאלי קיבלת שפירא

 50. המתלבט הגב

  עימות בין סיון ליורם
  נכחתי בחוגי בית של סיון ושל יורם איילון!
  לצערי, סיון לא ממש ענה על כל שאלות הנוכחים כמו למשל :
  • התנהלות המועצה בעניין הכספי בניהול פרוייקטים, ומעורבות דובי טל!
  • מה חלקו בקריסת מצב החינוך בכפר, בדגש על בית ספר קשת!
  • האם לא פעל בניגוד עניינים בנושא גבעת האורנים!
  ועוד..
  יורם איילון לעומת זאת ענה על כל השאלות, לרוב בצורה ישירה ועניינית, אם כי לי אישית עדיין נשארו כמה שאלות פתוחות!
  לכן, אני חושב שקיום עימות ישיר ופומבי, יכול להיות הזדמנות טובה לתושבים, לשמוע ולשאול שאלות, כולל שאלות נוקבות!
  אני אישית עדיין לא החלטתי למי אצביע ולדעתי כמוני יש עוד רבים, עימות רק יכול לעזור לי לקבל החלטה.

 51. רונן הגב

  תומכי סיון היקרים!
  קודם יצאתם
  תומכי סיון היקרים!
  קודם יצאתם בהתקפה חסרת תקדים נגד קציני צבא וקריירה צבאית!
  כיום אתם מזלזלים במשרתי המילואים!
  כל משרת מילואים מתוגמל כספית ועדיין קיימת בעיה ברמה הלאומית ולא כולם נושאים בנטל!
  מי שקצת מצוי מבין שהתגמול הכספי ממש לא פותר את הבעיה ובכל מקרה הסכומים שמתוארים כאן רחוקים מלהיות נכונים, ׳פקיד ביטוח הלאומי׳ (אדם פחדן שכמובן כותב בעילום שם), יודע זאת.
  דרך אגב, כשסיון ועופר מבצעים מילואים, הם אינם מתוגמלים כספית???
  ממליץ לכם לחפש נושאים מהותיים יותר מהשמצות ירודות!!!!

 52. מאוכזב הגב

  אכזבה
  תושבי כפר ורדים היקרים , כפר מכובד ככפרנו מתנהג בצורה עלובה ובוטה. עצוב מאוד לראות את המלל וההשמצות. אל תשכחו שיום אחרי צריך לחיות ביחד ולהשאר חברים ושפוים.
  אומנם זה בחירות אבל אנו אמורים להראות חינוך אחר. ואני קורא לראש המועצה וחבריו ושאר המתמודדים להפסיק לאלתר את ההשמצות כי לכל אחד מאיתנו יש אישה/ בעל/ ילדים ונכדים בכפר.

 53. ציפורה א הגב

  יש לאן ללכת בכפר
  קיבלתי בתיבת הדואר חוברת של מועדון הזהב.
  יש הרצאות, יש אירועים,יש מסיבות חג,יש טיולים, יש חוגים.
  כל מי שרוצה לבוא-יכול לקנות כרטיס ב-20 ש”ח. או לבוא לחוגים במחירים נוחים.יש סרטים ואפילו הקרנות אופרה.זה לא מועדון רק לחברים. הבנתי שכל אחד יכול לבוא ולהשתתף .אני לא גרה בכפר ואני באה. הרמה גבוהה והמרצים ,מה שקראתי בחוברת הם איכותיים.אני באה לטיולים,באה להרצאות. תנסו.מועדון הזהב לא בורח לשום מקום הם נאמנים לכפר ולאנשים.

 54. אורח/ת הגב

  גם לא להכניס למועצה את
  כל מי שיש לו 2 עיניים + 2 אוזנים.
  לא להכניס את מי שנושם כי הוא מזהם בפחמן דו חמצני ותורם להתחממות כדור הארץ, זה לא ירוק.

 55. איציק הגב

  יורם
  שלום יורם
  עשה טובה, חסוך מאתנו את “50 ימי מילואים כשרות לקהילה”. ראשית – זה לא לקהילת כפר ורדים. שנית – אתה לא עושה 50 ימי מילואים ונאנק מכאבים, אתה נהנה מכל רגע. שלישית – הצבא משלם כסף טוב עבור ימי מילואים. רביעית – כמי ששירת במילואים במלחמת יום הכיפורים, 50 הימים שלך לא עושים עלי רושם. לפני המלחמה שרתתי ממש יותר ימים כל שנה בלי כל תמורה כספית וכך גם חצי שנה לאחר המלחמה.
  אתה רוצה להוסיף יום הוצאת זבל נוסף. כל הכבוד אבל מי אמר שצריך את זה? יום אחד ממש מספיק אם משתמשים בפחים אישיים ירוקים גדולים. למה לבזבז כסף שאין? אתה רוצה להקטין כתות. יפה אבל יש דרכים אחרות לשפר את החינוך בכפר. מי ייתן לך כסף לבנות כתות חדשות?
  חלק גדול מתוכניותיך דורשות משאבים כספיים. מהיכן תסיג אותם? מתפן? שכח מזה. תפן הוא מצודה פוליטית לאנשי שלומם של הפוליטקאיים, איש לא יוותר על מקום זה ויצרף אותו לכפר.
  כל תשובותייך במיוחד אלו בנושאי הדת הם פוליטיים. אנו תושבי הכפר רוצים תשובות ברורות לפני שנצביע עבורך.

 56. משרת במילואים הגב

  סיון ועופר לא מציגים את שירות המילואים שלהם כתרומה לקהילה!!!!!!!
  רק “גיבור ישראל” קצין השלישות חושב ששירות מילואים זה תרומה לקהילה בכפר ורדים!

 57. מצליח הגב

  בהצלחה

  בהצלחה לכולם!

 58. פקידה בביטוח הלאומי הגב

  פקיד בביטוח הלאומי
  פקיד יקר
  אני מקווה ששאר פקידי הביטוח הלאומי במדינת ישראל קצת יותר מיקצועיים שהרי אתה בתור פקיד בביטוח הלאומי אמור לדעת שיורם כגמלאי של הצבא לא יכול לקבל תשלום בעבור ימי המילואים וכמו כן משכורתו של יורם כאשר יבחר לראשות המועצה תהיה כ – 10% ממשכורתו של מר יחיאלי ואת זה אפשר להוכיח שחור על גבי לבן בעימות שאליו הוזמן יחיאלי,לעומת זאת לגבי מר יחיאלי יש לא מעט שאלות לגבי התנהלות הכפר והעומד בראשו ….. שנעלם לקראת הבחירות.

 59. הילה הגב

  מצע
  יורם וצוותו בכפר ורדים יש הרבה אנשים חושבים, בעלי ידע, השכלה ויכולת לקרוא ולכתוב, ולכן אין תחליף למצע כתוב

 60. אבנר הגב

  ״תרומתי הקהילתית במישור הלאומי״
  מפתיע לדעת שמר אילון לא רק מתנדב הוא גם פילנטרוף דגול
  לפי הנוסחא שלו
  הוא תורם לביטוח לאומי
  הוא תורם למס הכנסה
  הוא תורם לקופת חולים
  הוא גם תורם קצת למע״מ
  הוא תורם לסופר בכפר
  תורם לקפה אחר וכו׳

  ועכשיו כל מה שנישאר לו זה ״לתרום״ לישוב
  מר אילון מוותרים על התרומה שלך

 61. עמודו הגב

  מחבואים
  מישהו ראה את סיון????

 62. שמש בגבעון הגב

  ערפל כבד באזור אילון צפון
  איתן היקר שלום רב
  כרואה החשבון של יורם למה אתה לא מספר שיורם לא מקבל כסף בעבור ימי המילואים הרי זה מופיע בדוח שלך,בנוסף הכי פשוט ומאוד דמוקרטי להזמין את שתי המועמדים לעימות כדי שיענו על כל השאלות גם שאלת ימי המילואים וגם שאלות כמו איך זה שאיש אחד מנהל את כל הפרוייקטים בכפר כולם כולל כולם(תבדוק מי נתן את העבודות ומה גובה העלות גם לך מצביע סיוון נכונה הפתעה)שאלות כמו חינוך בית ספר קשת שסיוון הוא יו”ר,גבעת האורנים מדוע לא מקיימים את הסכם הפשרה,מי עצר את סיוון מלהעלות ארנונה,מה קורה בקבוצת הרכישה,ניקיון הרחובות,אולם ספורט פרוייקט פשוט שנכשל משום שנולד בחטא(מדוע אף אחד לא שילם מחיר בגין הפשלות ותוספות מחיר של עשרות אחוזים),מדוע אנשי סיוון בקדנציה הנוכחית לא ממשיכים איתו,מתי בפעם האחרונה ראית את מצב התשתיות בכפר ופנית לראש המועצה וקיבלת תשובות של אין כסף,ויש הרבה מאוד עניינים שהשתיקה יפה להם.

 63. יוני הגב

  איציק
  איציק שלום רב
  לכן צריך עימות כדי שלכל השאלות נקבל תשובות,כל השאלות ואסור לתת למיתמודדים להתחמק,מעניין …………..

 64. אלדד הגב

  יורם-אבא-אבן–איילון
  את העקרון של להגיד כלום בהרבה מילים בלי שאף אחד יבין את כוונוותיך, ומבלי שאף אחד יבין שאין לך הרבה מה להציע, כבר למדת.
  סחתיין.
  מאיפה יבוא הכסף? לא מצאתי תשובה.

 65. יעקב משה הגב

  יורם איילון
  זה אך טבעי שמי שאינו עובד מחפש תעסוקה שירותך עולה הון עתק לי ולמשלם המיסים תפסיק לנפנף בעברך הצבאי כפי שאתה מציג את הדברים צהל ומדינת ישראל תלויים רק ביורם איילון, מה עשית מיום שיחרורך מצה”ל? אלא הדברים שישכנעו אותנו לתמוך בך.
  כפי ששמענו העשייה שלך שואפת ל-0.

 66. שלומי הגב

  ריכוז השאלות בענייני דת ליורם איילון
  ריכוז השאלות בענייני דת ליורם איילון
  לא מצאתי תשובות למספר שאלותי בנושא הדת (לא כול השאלות שלי). אני מניח שזה לא נובע מזלזול, או שאין לך מה לומר, על כן אחזור עליהם, ואקווה לתשובות ברורות:
  האם אתה בעד/נגד מקווה טהרה בכפר? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  מהי עמדתך בנושא העתירה כנגד המועצה בנושא בניית מקווה טהרה? מה תעשה אם ההחלטה לא תהייה פייבוריטית למועצה/הרוב המכריע של תושבי הכפר? האם תשנה סידרי עדיפות שנקבעו בועדות ציבוריות?דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם אתה בעד/נגד עירוב ותחזוקתו על חשבון המועצה? אם תיבחר, האם תקצה תקציב לכך ותתקן ותתחזק את העירוב? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם אתה בעד משרת רב ישוב? אם תיבחר, האם תיצור משרת רב ישוב? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  מהי עמדתך לגבי שימוש בבית הכנסת בכפר על ידי בית חבד? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם תתבע את ריבונות של המועצה על בית הכנסת, או שתתן לאנרכיה להמשיך לשלוט בו? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם לדעתך ועד בית הכנסת צריך להבחר דמוקרטית ע”י כלל התושבים או רק ע”י קבוצה מצומצמת מאד בלבד? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם אתה בעד כפר ורדים כישוב חילוני כפי שהיה בעבר? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם …..הבטחת משהו בנושא המקווה במרכז המסחרי לרמו בן שושן ומה הבטחת לו?
  האם ……הבטחת משהו לרב גולדפרב בנושא מקווה ציבורי, מקווה בביתו, מוסדות השכלה חרדיים בכפר ומה הבטחת לו?
  האם ….הבטחת משהו לשרה הייל שאינה תושבת הכפר ומה הבטחת לה?
  האם אתה מחזר אחרי הדתיים על חשבון החילונים בכפר?
  מאד אודה על התיחסות פה.

 67. מיקה הגב

  קשקשת
  כמה קשקשת ודיבורי סרק.
  לא נמאס לכם.
  קבוצת המטקבקים בחסות יורם איילון – נמאסתם!!!!

 68. צדיק כתמר הגב

  לא באמת
  יורם, או שאין לך מושג, או, שאתה נאיבי.
  בכל מקרה זה כואב.

 69. שלומית הגב

  ריכוז שאלות ליורם בענייני דת
  שלומי שלום
  בתור מצביע סיוון למה אתה לא שואל אותו כמה שכר שלמה …. המועצה בעבור פיקוח על כל הפרוייקטים בכפר.
  תבקש לעיין בהסכם הפיקוח ותגלה להפתעתך שבשכר הזה אפשר היה להעסיק מהנדס שכיר במועצה לפקח על כל הפרוייקטים ויותר,להעסיק רב לציבור שמעוניין,לתחזק את חוט העירוב,והיה נשאר עוד מאות אלפי שקלים,תחשוב על זה…………………

 70. פרדי הגב

  פרדי
  חבר שלי פנסיונר היה מבקר עיריה באזור המרכז ועבר הרבה מערכות בחירות.
  ביקשתי ממנו שיעבור על רשימות המעמדים בכפר ורדים והסיכוי של כל מפלגה.
  אופק וזיו לדעתו לא יעברו את אחוז החסימה למנדט אחד והקולות שלהם יעברו ליורם ולמעוף.
  הצבעתם אופק או זיו הגברתם את כוחם של יורם ומעוף.

 71. ספקן הגב

  עופר ???
  מי זה?? מה זה??

 72. אורלב הגב

  זה מה שסיון אמר כמועמד לבחירות ב2008. אמר ושכח לאחר שנבחר
  ”כיוון שהרוב בכפר ורדים הוא חילוני, מין הראוי שסדר היום הציבורי בכפר ורדים יחזור להיות סדר יום חילוני. המלחמות משרתות רק את החרדים. אם הייתה מנהיגות לא היה איש מעז להקים מקווה במרכז המסחרי“

 73. גיא הגב

  בקרוב מאוד!!!
  תושבים רבים
  בקרוב מאוד!!!
  תושבים רבים יופתעו…

 74. משה יעקב הגב

  מישהו מכיר תושב בכפר ורדים
  מישהו מכיר תושב בכפר ורדים בשם יעקב משה ? אני לא!!!

 75. שמרית הגב

  אופציה
  יורם איילון, לא אופציה.
  רק סיון יחיאלי.

 76. תומך לא שלך הגב

  מגן לאיפון 4
  יורם אם שום תשובה על נושאים מהותיים לא נתת
  לפחות תוכל לומר כמה עולה מגן לאיפון 4
  האם יש הנחה לתומכי סיוון ?

 77. Help! הגב

  שלושת הקופים
  בנושא המקווה אין ליורם דעה, הוא יחכה לפסיקת ביהמ”ש שתביא לו את התובנה, את נושא העתירה שהוגשה נגד המועצה בנושא המקווה רואה יורם כשאלה היפותטית, העירוב ומשרת רב, שהדרישה להם מהקהילה האורתודוקסית נמשכת עשרות שנים, לא נמצאת אצל יורם על סדר היום, כי הוא כנראה לא שמע עליהם. ישנן שתי אפשרויות גרועות: או שיורם עובד עלינו ויש לו דעות בנושאים, הוא רק לא רוצה לשתף אותנו, ואנחנו נהיה עוד מעט בצרות, או שגרוע יותר, הוא מאמין במה שהוא אומר, ואנחנו נהיה עוד מעט בצרי צרות, כי הוא לא יידע להתמודד עם המצב.

 78. מתבייש. ממש. הגב

  גם סיון ……. אותנו בקשר לחרדים וגם יורם.
  מתחמקים.
  אף אחד לא עולה לתת תשובה על השאלות.
  בושה. אלה המתמודדים שלנו?

 79. גיא הגב

  אורלב היקר!
  אז סיון
  אורלב היקר!
  אז סיון אמר!!!
  במצע שלו הבטחות רבות שלא התממשו!!! הנייר סובל הכל!!!
  שמישהו יבדוק את מערכת היחסים של סיון עם הבעלים של המרכז המסחרי, מר רמו בן שושן שרוצה לבנות מקווה במרכז המסחרי! כמה פעמים בשבוע סיון נפגש איתו בארבע עיניים??
  כמה פעמים בשבוע הוא נפגש עם המנטור האישי שלו, ראש מועצת מעלה יוסף הקודם, אבי קרמפה במשרדו של מר רמו בן שושן???
  מה הוא הוא הבטיח, במידה וחלילה ייבחר???

 80. גיל הגב

  עופר כהן – גבעת האורנים
  הצבעת עופר כהן קיבלת את גבעת האורנים!!!

 81. מפרגן הגב

  תגובה ל 42
  יש אנשים שיודעים להסתדר ולצאת לפנסיה בגיל 45
  אז מה אם אתה צריך לעבוד על גיל 67
  זה עניין של בחירה בגלגול הבא תהיה קצין שלישות וגם אתה תהנה מפרישה בגיל מוקדם
  ואז תהיה לך גם יכולת להתנדב בשכר
  תקנא שיורם חכם ואתה לא

 82. קשיש ירוק הגב
 83. אורלב היקר הגב

  גיא היקר
  ועם כמה חרדים/תומכי חרדים יורם שלך נפגש???
  אין לי כבר אצבעות לספור…
  שרה הייל, גולדפרב,מלין, שחף פרי, רמו בן שושן, ועוד הרבה שלא הזכרתי.
  הוא רוצה אותם לצידו בבחירות, מציע להם, בדיוק כמו סיון, רק שישימו את הפתק ויחכו לאחרי הבחירות.

 84. חרד הגב

  שלושת הקופים
  לא נמאס לכם לטחון את המקווה,אנשי סיוון האם באמת המקווה שהקמתו לא תלויה לא ביורם ולא בסיוון מרגע שהעניין עבר לבג”צ,לעומת זאת תבקשו מהמועמד שלכם להסכים לעימות כדי שסיוון יצטרך לעמות על שאלות הרבה יותר מהותיות סיוון יודע זאת ולכן מפחד,מה סיוון יגיד למשל בנושא …… כל הפיקוחים בכפר הורדים,שבמקרה בית ספר קשת נכשל והעומד בראשו,שבמקרה פעם ראשונה בכפר ורדים מגרשים נמכרים לקבוצת רכישה ……,שבמקרה האנשים שסובבים את סיוון מונעים מאינטרסים,שבמקרה מטאטא הכביש מנקה בלי הפסקה חודש לפני בחירות,שבמקרה אולם הספורט נמסר לתכנון ……. וזאת לו פעם ראשונה בתכנון מהסוג הזה ורואים את התוצאות ריצפה עקומה אקוסטיקה לא קיימת,שבמקרה גבעת האורנים מתנהלת ללא קשר להסכם הפשרה וסיוון מה עשה?,ב……. מעניין מי פחד מנוכחותו,שבמקרה מכרזי מועצה ………,שבמקרה יש בעיות בקבוצות הרכישה,שבמקרה ……………..

 85. ג׳קי הגב

  איחוד כוחות
  יורם אני מציע שתחבור לרוני קובה ולאורגד וכך ביחד תגיעו ל 182 קולות
  בהצלחה

 86. אחד שיודע יותר הגב

  מהסיבה הזו פנה יורם איילון
  מהסיבה הזו פנה יורם איילון לסיון בהצעה לקיים עימות פומבי!
  לתת לתושבים תשובות ישירות בכל נושא, גם לשאלות קשות ולא נעימות…
  סיון כצפוי מתחמק!!!
  אז מי פוחד??? מה יש להסתיר???
  כנראה שיש והרבה!!!

 87. איציק הגב

  עימות
  שלום יוני
  עימות? היה לפני שנים רבות עימות בין איציק מורדכי לאחד שקוראים לו בנימין נתניהו. איציק מרדכי ניצח בענק. כל העיתונים חגגו. היכן היום איציק מרדכי והיכן בנימין נתניהו.
  לפני עימות אוצים תשובות. מה סיון עשה ראינו כבר לטוב ולרע. יורם הוא “טבולה רסה” – דף חלק מבחינתנו. תן תשובות יורם!

 88. כואב לי הגב הגב

  משמח לדעת שיורם קורא ספרים בשביל לדעת איך לנהל מועצה
  בפעם הבאה שאני אצטרך ניתוח גב אני אשלח לו ספר ברפואה ואמליץ לבית החולים שהוא ינתח אותי…

 89. שקיפות!!! הגב

  יורם למה אתה………?
  ……….

  האם חנות בנהריה ועסק לשיפוצים אלו כל העסקים שלך?

 90. שלומית הגב

  ריכוז השאלות בענייני דת ליורם איילון גם לסיון
  צריך לשאול את אותם שאלות גם את סיון תופתעו מהתשובות

 91. מילואימניק הגב

  לוח דרושים
  יורם ואורגד אתם ממש פתתים,
  כדאי שתתחילו לפקסס קורות חיים
  בעוד 12 יום כבר לא יהיה מה לעשות
  במקום לעסוק בפוליטיקה שברור שלא תצליחו בה תתחילו לדאוג לעתידכם
  או שתחפשו עבודה או שתרכושו ….. זה יכול להיות עסק לא רע ואפשר גם לשלב את העניין עם ״ התנדבות״ למילואים

 92. רון הגב

  מפחד מאוד ויש לו הרבה מה
  מפחד מאוד ויש לו הרבה מה ……!!!

 93. מתלבט בן פתק לבן לפתק לבן הגב

  תגובה ל 90
  לדעתי אין ליורם עוד עסקים
  ……

  …….

  יורם כבר הוכיח שהכפר לא מעניין אותו ( הוא אף פעם לא עשה כלום למען הכפר )

 94. יוסי הגב

  מילואימניק
  מילואימניק יקר
  התבלבלת, מה יעשה סיוון כשלא ייבחר לאן ילך להייטק בתור מה,מה עשה סיוון בהייטק תבדקו,האם עתידו היה מובטח שם אם לא היה נבחר,סיוון גם לא יגיע לעימות בעצת המנטורים שלו הם צודקים יש לו מה להסתיר,מה קרה לחגיגת הדמוקרטיה? אם באים ממקום נקי ואין מה להסתיר לא מפחדים,מקובל בכל מערכת בחירות לקיים עימות בין מתמודדים וכך אפשר לשאול את כל השאלות,מבחינתו של סיוון סירוב לעימות הוא הרע במיעוטו,לעומת זאת יורם מוכן לשבת ולענות לכל השאלות כי הוא בא ממקום נקי.

 95. קוקו אה אה הגב

  מחבואים
  שמישהו יספר ליחיאלי שנגמר המשחק והוא יכול לצאת מהמחבוא

 96. שרון הגב

  מחפשים לשווא
  למחפשי סיון, הוא כאן והוא נשאר.
  אין צורך לדאוג.
  הוא כאן והוא נשאר לעוד חמש שמים
  סיון יחיאלי ממשיך לעוד חמש שנים
  סיון יחיאלי ראש המועצה הבא

 97. אם נבוכה הגב

  על גב ילדינו נורית?????
  על גב ילדינו נורית שפירא?????????????????
  ב22-10 לא שוכחים לנורית!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 98. חפשני הגב

  אחת שתים שלוש סיון
  הכי טוב להתחבא ככה לא צריך לענות ולהתעמת.

 99. שלום הגב

  שלום שלום
  אדון אילון אין ספק שהבחירות האלה עושות לך טוב
  סוף סוף התחלת לדבר עם אנשים לנפנף לשלום ואפילו לחייך( שינוי מרענן)
  אני מקווה שגם אחרי הבחירות תמשיך כך גם אם תבחר וגם אם לא
  מקווה שלא נתאכזב לגלות שכל זה היה משחק של צביעות

 100. נורית הגב

  הרע במיעוטו
  אנשים יבחרו בסיון כי אין באמת אלטרנטיבה נוספת- הרע במיעוטו.
  חבל שהגענו למצב שאין במי לבחור וצריך להתפשר .

 101. עובר ושב הגב

  נוכחות במרכז
  במסגרת הספורט החדש של ימי שישי שמתרחש במרכז המסחרי שבו מנסים סיוון ויורם להלביש כמה יותר תושבים בחולצתם
  יורם קיבל נוקאוט
  יורם לא מצליח לגייס אפילו את הרשימה שלו ונשותיהם להגיע ולהפגין נוכחות
  ועל כן אני שואל את עצמי אם אין לך יכולת להשפיע על הרשימה שלך איך תצליח לנהל כפר שלם של אנשים
  יורם תעלה אותם למשפט על עריקות ובשבוע הבא תראה לנו שאתה יכול להשפיע על יותר מ 5 אנשים
  בהצלחה

 102. תושב המום הגב

  כתבה של אסף סוחריאנו ועו”ד טל אטיאס
  רבותי תושבי כפר הורדים
  ……כתבה שלמה בנושא התנהלות קבוצת הרכישה ……ותשפטו אתם אם זה מה שאתם רוצים בכפר,כמו כן בהמשך חדשות מהכנסת.
  עכשיו תתחילו להבין מדוע סיוון לא רוצה עימות עם יורם,בהמשך הרבה חומר למחשבה ומעבר ומעבר………………………

 103. בצלאל הגב

  אמרו לא שיפרא!
  אמרו לא לשיפרא …..!!!!!!!

 104. בן גיגי הגב

  בן גיגי
  בימים האחרונים התקיימה התנהלות הנוגעת למועצה המקומית כפר ורדים בנוגע לעלויות הפיתוח ולהליך בחירת קבלן הפיתוח בשכונת לבונה בכפר ורדים.

  מתוך ודים נט

  בחודש האחרון היו מס’ פניות של רוכשי מגרשים בכפר ורדים, אל מארגן הקבוצה בנוגע לעלויות הגבוהות והמופרזות של הפיתוח של 76 מגרשים ובנוגע להליך בחירת קבלן הפיתוח של המגרשים.

  עו”ד טל אטיאס בא כוח הרוכשים פנה בשם רוכשי המגרשים אל המועצה ואל העומד בראשה מר סיון יחיאלי בשאלות שהופנו אליו, ולאחר שקיבל את תגובת המועצה אשר לא סיפקה את הפונים, פנה מר ציון בן גיגי אשר רכש שלושה מגרשים עבור בני משפחתו, במכתב חריף אל ראש המועצה והציב בפניו שאלות קשות אשר לא נענו על ידיו.

  המועצה והעומד בראשה לא מספקים תשובות לשאלות אשר מעלות חששות בקרב הפונים כאילו מנסים להסתיר מהם עובדות.

  על פי כל המסמכים הקיימים, נראה כי המועצה עשתה הכול כדי לגבות סכומי עתק בנוגע לפיתוח המגרשים וכמעט כפול מכל הישובים הסמוכים לכפר ורדים.

  המועצה לא המציאה את פרוטוקול המכרז לבחירת קבלן הפיתוח של המגרשים, למרות שהתבקשה לענות תוך, 72 שעות, חשוב שהציבור יידע.

  עו”ד טל אטיאס – “אכן פניתי אל ראש המועצה בשאלות אשר הועברו ע”י חברים מקבוצת הרכישה ולא קיבלתי תשובות מספקות כפי שהפונים ביקשו”

  מר ציון בן גיגי – “פניתי במכתב אישי (המצ”ב) אל ראש המועצה ולצערי חוץ משיחת טלפון מראש המועצה ותשובה לא מספקת אשר התקבלה אתמול 10.10.13 בערב וחשוב שהציבור יידע.

  אני מתכוון לארגן בימים הקרובים חברים לתביעה ייצוגית נגד המועצה והעומד בראשה ולפנות אל מבקר המדינה, מנכ”ל משרד הפנים, ומנכ”ל מנהל מקרקעי ישראל בדרישה לחקור עניין זה”.

  מהמועצה לא נמסרה תגובה.

 105. רוכש בלבונה הגב

  אנשי סיון הנאורים ..
  תמשיכו להתעלם מהמציאות הכואבת ש.. :
  סיון רועד מפחד ולא יעמוד לעימות כי הוא יודע היטב למה…
  ……
  ההתנשאות והזלזול בציבור עברה כל גבול…
  הגזענות תהיה בעוכריכם..
  אתם לא מענינים את סיון הוא מעניין רק את עצמו
  מי משמקיף את סיון מחפש איך לעשות על כולנו סיבוב…

  ובקיצור נסתדר בלעדייכם כי כנראה תפסידו בבחירות !

 106. אשרי המאמין הגב

  מעניין אצלכם
  סיון פירסם מצע שהועתק כמעט במלואו מהמצע של אופק
  ההבדל הוא בסוג הנייר
  וחסרים בו 2 נושאים “קטנים”
  האחד המאבק לקבלת כסף מתפן ביטול המועצה והעברת הניהול לכפר
  חייכת אותי ,שסיון יתעמת עם אנשי ההון מהגבעה????
  הנושא השני מאבק נגד המקווה
  אף מילה מסיון מה קרה אתה בניגוד לאחרים שרצים, …… מתי אתה מתחיל לבנות מקווה???

 107. כבר לא מתלבטת הגב

  מה זה רלוונטי???
  מדוע אתה מתהדר במספר ימי המילואים שלך ואיך זה רלוונטי לבחירות??? סיון יחיאלי עושה לא מעט ימי מילואים ביחידה מבצעית ומובחרת ומעולם לא התהדר בכך. ומה ההבדל ביניכם? סיון למרות היותו עסוק עוד טרם נבחר לראש מועצה מצא את הזמן להתנדב ולתרום לקהילה. ומה עשית אתה ומה תרמת לקהילה בזמן שאתה חי כאן? טענת שלא היה לך זמן כיון שעשית הרבה ימי מילואים. נו באמת???? זאת הסיבה שלא אתלבט ולא אבחר בך כיון שאינך מתאים להיות ראש מועצה וגם לא תהיה, למזלנו הרב!!!!!!!!!!!!!

 108. שקדן הגב

  זה מה שיורם כתוב
  זה מה שיורם כתוב בפייסבוק
  ״תושבים יקרים,
  במהלך התקופה האחרונה, שקדנו רבות בנושא הרכבת רשימת המועמדים מטעם סיעת ׳יחד׳, למועצה. לנגד עינינו עמד הרצון להרכיב נבחרת איכותית שתיתן ביטוי הולם לכלל רבדי האוכלוסיה בכפר ולמגוון תחומי העשייה העיקריים ״ווכו

  יורם אם אלה התוצאות שלך אחרי ששקדת רבות ,
  מדאיג אותי לחשוב על התוצאות של דברים שאתה לא שוקד עליהם רבות
  אין ספק רשימה ״מבריקה״ בעיקר איריס ולויד
  בהצלחה באופוזיציה

 109. פתק לבן הגב

  איך הם רוצים להיבחר???
  גם יורם וגם סיון לא עונים (בכוונה!!) על השאלות בנושא דת שהופנו אליהם.
  איך הם רוצים להיבחר?

 110. תושב הפריפריה הגב

  חוגי בית בתל אביב
  מישהו יכול להסביר לי מדוע יורם עושה חוגי בית בתל אביב ?
  יכול להיות שהוא רץ גם לראשות העיר בתל אביב ?
  או שאולי מצבו כל כך קשה שאף אחד בכפר לא רוצה לפגוש אותו .

 111. מיץ גזר הגב

  העימות הגדול
  השפן הקטן שכח לסגור הדלת,
  הצטנן המסכן וקיבל נזלת,
  לללה אפצ’י לללה אפצ’י…

 112. פתי אבל לא מאמין הגב

  מטרת העל
  מטרת העל ששכח סיון לציין בחוברת האחרונה
  על נייר לא ממוחזר
  ב22 לחודש אני מחפש עבודה
  ….
  …….
  ……
  מתוך עקרונות העשיה של סיון ציטוטL
  “תכנון וראיה ארוכת טווח הם המפתח לעשיה”
  ספר לנו על זה
  מתי נערך דיון מעמיק במועצה???
  מתי ולמה נדרשו הצבעות חפוזות בטלפון ???
  מתי ראינו עשיה קהילתית דיכאת כל התנדבות!!!
  “יושלמו תשתיות הנדסיות חסרות” איזה סגנון איזה ערפל

  “הקמת מבנה חדש לצופים” מאיפה הכסף סיון מתפן אתה פוחד
  מעוד עליה בארנונה???

  “יועתקו מחסני המועצה” לאן סיון ??? במקום אשכול גנים
  בשלב א ??? הרי ילדי הגנים בורחים לגעתון ויחיעם

 113. יאיר הגב

  מי ראוי להיות במועצה אחרי שעברתי על כל השמות – רק חברי הירוקים
  קיבלתי את הרשימה של חברי מפלגת הירוקים בכפר ורדים ואני מסביר לכל חברי למה להצביע עבורם ועבורם בלבד.

  התגבשה קבוצת תושבים במסגרת תנועה שתפעל להפוך את כפר ורדים לישוב ירוק קהילתי ואקולוגי מוביל בתחומו בישראל.
  הקבוצה פעלה ב- 5 השנים האחרונות במסגרת הוועדה לאיכות הסביבה.
  כדי לקדם את המטרה הזאת, הקבוצה תעמיד את נציגיה ברשימה נפרדת לבחירות למועצה של כפר הורדים.
  חברי התנועה המועמדים בבחירות למועצה :

  יואב ניצב
  בוגר תואר שני בפיתוח בינלאומי ותיירות אקולוגית . ניהל את אגף התיירות בחברה להגנת הטבע. יועץ בתחום בר קיימא . חבר בוועדה לאיכות הסביבה ויו”ר הוועדה לפרוגרמה ירוקה בישוב. עוסק בניהול עסקי כלכלי וקהילתי של ישובים שונים.

  טוביה ארז
  מהנדס בניין בוגר הטכניון בהצטיינות, בעל משרד פרטי לניהול פרויקטים ציבוריים. ניסיון בהקמת ישובים חדשים והרחבת ישובים קיימים. חבר בוועדה לאיכות הסביבה בישוב, בוגר קורס עקרונות הבנייה הירוקה של מרכז הבנייה הישראלי. מנסה ליישם את עקרונות הירוקים בחייו ובביתו .

  אילנה באר
  מרצה להיסטוריה של עם ישראל העת העתיקה, לימודי זקנה ומגדר במכללות הגליל המערבי וצפת. בשלושים השנים האחרונות צברתי ניסיון רב בעשייה אקולוגית בבית ובגן הפרטי שלי, שבהם משולבים מרכיבים אקולוגיים כמו: ניצול אנרגית השמש לחימום הבית בחורף, שימוש במי גשם להשקיה. שימוש בחומרי פסולת אורגניים מהבית והגינה ליצירת קומפוסט, ומרכיבים נוספים. כולם תוכננו וניבנו על ידי בן זוגי המנוח מלקולם באר.

  אורית רייך
  תרפיסטית במוסיקה מורשה, תואר ראשון בפילוסופיה וחינוך מיוחד, צלמת ,ציירת ,מייסדת ומנהלת לשעבר של “העמותה למען איכות סביבה וחיים בנהריה ובגליל המערבי”. מובילת המאבק להכרת סכנות האסבסט בנהריה ובגליל המערבי, מראשוני התנועה הסביבתית בישראל ,פעילה 20 שנה בנושאי איכות סביבה בריאות ציבור ושיתוף הציבור בתכנון , בעלת אות “מפעל חיים להגנת הסביבה “במלאות 60 למדינת ישראל ואות “הגלובוס הירוק” מטעם ארגוני הסביבה בישראל 2007.

  הלל גלזמן
  בעל תואר שני באקולוגיה ואיכות הסביבה. עובד למעלה מ-30 שנים ברשות הטבע והגנים בתחום של מים ונחלים, הכולל: ניטור ובקרה על איכות המים בטבע ופעולות לשיקום נחלים והשבת מי מעיינות שנשאבו מאז קום המדינה – לטבע. פעיל שנים רבות בהתארגנות קהילתית למען שיפור הסביבה, בייחוד בתחום הניקיון ומחזור אשפה

  דוד רנוב
  אדריכל ומתכנן ערים M.s.C בעל תואר שני בוגר הטכניון. מתמחה בבניה ירוקה, בניה אקלימית, תכנון גנים ובוסתנים, מוביל פרויקטים חינוכיים אקולוגיים, בצוות היגוי גינה קהילתית כפר ורדים. ניסיון 30 שנה בתכנון ובניה של פרויקטים ציבוריים ופרטיים.
  קהילה ירוקה זו מטרה שמושגת דרך חינוך, בניה ירוקה ומקצוע הבוסתנאות.

  רינה סטרוד
  אמנית, עוסקת בהדרכה ובפיסול בעיסת נייר. בחרתי בתחום זה כי אקולוגיה מעניינת אותי כתחום שיכול לשפר את חיי בני האדם מהרבה בחינות. הפתרונות לשיפור המצב לא תמיד כרוכות בהשקעת כסף גדולה ובעזרת רעיונות יצירתיים אפשר לקדם מצבים שהוזנחו תקופות ארוכות. מפני שבאמנות שבה אני עוסקת אני משתמשת בהרבה מאוד מוצרים שנזרקו או נשכחו ובונה מהם מוצר חזק ועמיד, כך אני חושבת שאוכל למצוא דרך להציע פתרונות יצירתיים לא יקרים שיוכלו לפתור בעיות ולשפר את המצב הקיים.

  אהרון פריאל
  מהנדס חשמל “זרם-חזק” בוגר הטכניון עוסק בחסכון באנרגיה. חבר וועדת איכות הסביבה בכפר ורדים. מתנדב ביד שנייה ועוזר לילדים לחצות את הכביש אחרי הלימודים . חבר בוועד המנהל של הכפר בטרם הוקמה המועצה. אעסוק בתחום שאני מבין בו היטב – חסכון באנרגיה שפרושו חסכון כספי למועצה ולתושבים.

  רונית רובין
  בעלת רגישות אישית לנושאים ואקולוגים. חברה בצוות ההיגוי של התנועה הירוקה בחמש שנים האחרונות.

 114. מאיר הגב

  מאוד קשה ליורם ותומכיו עם העובדה שסיון עושה עבודה רצינית ויסודית
  ואז מתחילות השמצות השמצות השמצות… זה לא עובד על אף אחד.

 115. שלומי הגב

  שאלות בענייני דת ליורם איילון
  יכול להיות שבאמת יש לך מה להסתיר מאיתנו? למקרה שלא יצא לך לראות זאת, אחזור למענך על השאלות פעם נוספת:
  מהי עמדתך בנושא העתירה כנגד המועצה בנושא בניית מקווה טהרה? מה תעשה אם ההחלטה שלילית למועצה/הרוב המכריע של תושבי הכפר? האם תשנה סידרי עדיפות שנקבעו בועדות ציבוריות?דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם אתה בעד/נגד עירוב ותחזוקתו על חשבון משלם הארנונה? אם תיבחר, האם תקצה תקציב לכך ותתקן ותתחזק את העירוב? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם אתה בעד משרת רב ישוב? אם תיבחר, האם תיצור משרת רב ישוב? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  מהי עמדתך לגבי שימוש בבית הכנסת בכפר על ידי בית חב”ד? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם תתבע את ריבונות של המועצה על בית הכנסת שהוא רכוש המועצה (של כולנו), או שתתן לאנרכיה להמשיך לשלוט בו? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם לדעתך ועד בית הכנסת צריך להבחר דמוקרטית ע”י כלל התושבים או רק ע”י קבוצה מצומצמת מאד בלבד? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם אתה בעד כפר ורדים כישוב חילוני כפי שהיה בעבר? דעתך מתשובתך למעלה לא ברורה.
  האם הבטחת משהו בנושא המקווה במרכז המסחרי לרמו בן שושן ומה הבטחת לו?
  האם הבטחת משהו לרב גולדפרב בנושא מקווה ציבורי, מקווה בביתו, מוסדות השכלה חרדיים בכפר ומה הבטחת לו?
  האם הבטחת משהו לשרה הייל שאינה תושבת הכפר ומה הבטחת לה?
  האם אתה מחזר אחרי הדתיים על חשבון החילונים בכפר?
  מאד אודה על התיחסות פה.

 116. איילת הגב

  אם מה שסיון עשה זו התנדבות ….
  אז שווה שתלמדו מה זו התנדבות מהמתנדבים האמתיים .
  …….
  סיון ברח מחברות במועצה ולא סיים אפילו חצי קדנציה …..
  סיון לא רוצה מתנדבים .

 117. מנפגעי לבונה הגב

  גבעת לבונה
  ציטוט מתגובת עו”ד עופר

  מי שקבע את עלויות הפיתוח ואישר אותן הינו מנהל מקרקעי ישראל , ולא המועצה. מנהל מקרקעי ישראל הוא גם זה שגבה מהרוכשים את כספי הפיתוח ורק אח”כ העביר אותם למועצה.
  אחת הסיבות לכך שהוצאות הפיתוח היו גבוהות, היא שמנהל מקרקעי ישראל נתן לחברה לפיתוח הרשאה לפתח את כפר ורדים ובין היתר את התשתיות בשלב ב’. כידוע החברה לפיתוח לא עמדה בהתחייבויותיה ועל מנהל מקרקעי ישראל היתה החובה להשלים פיתוח זה כמי שנתנה לחברה לפיתוח את ההרשאה ולכן חלק מהוצאות הפיתוח של המגרשים נועדו להשלים את התשתיות בשלב ב’ – לטובת כלל התושבים בכפר ורדים.

  עופר שכחת ואו אינך מתואם
  שסיון הציג שהוא ….. מאידך יש הטוענים
  שהוא זה שלחץ על המינהל שהרוכשים ישלמו אלפי שקלים מעלות הפיתוח האמיתיים……..
  אתה לא מתואם איתו ומביא לא נזק

  המבקר של המדינה כתב שהחברה לפיתוח ……
  חייבת לציבור התושבים עשרות מליוני שקלים

 118. תושב מרוצה הגב

  תודה ל 70 רוכשי המגרשים
  תודה ל 70 רוכשי המגרשים
  תודה על תרומתכם לשיפוץ רחוב מירון
  תודה על בנית אולם הספורט
  תודה על תרומתכם לבניית כיכרות
  תודה על תרומתכם לשיפור התשתיות בכפר
  לא הבנתי למה הם באים בטענות לסיוון סיוון דאג לטובת הכפר
  מי שיש לו 700000 לרכוש מגרש ולבנות בעוד 1.5 מיליון יכול לתרום קצת לטובת הכפר
  וכמובן תודה לסיוון שדאג לכול תושבי הכפר

 119. יוסי 9 הגב

  יורם 10
  יורם 10

 120. גיל הגב

  ….
  ….. לאן נעלמת בימים האחרונים?
  האם זה קשור לפרשייה המביכה שבה אתה מעורב???

 121. נקי כפיים הגב

  יורם אוחיון
  למה אתה לא מפרסם את התשובה ששלח לך סיון????
  אני אישית סבור שמזלך שסיון לא הסכים, הוא היה …..!!
  למרות שהייתי שמח לראות אותך ………
  לך תחפש עבודה במקום אחר.. לנו כבר יש ראש מועצה!!! והוא מצוין!!!

 122. אשת חינוך הגב

  ליורם
  ………..

  האם מוצא בלבד הוא עילה להצבעה עבור מועמד מסוים? ואם כן מדוע מיטב המזרחים בארצנו בוחרים פעם אחר פעם בראש ממשלה אשכנזי?
  אני אשכנזיה, כפי שציינתי, ילדי ממוצא מעורב, אבל הם קודם כל ישראלים. ואני מחנכת אותם לחשוב בשביל עצמם.
  ב 22 אני אצביע סיון, אבל לא בגלל שאני אשכנזיה, אלא פשוט כי הוא יותר טוב ממך. בהצלחה לך בדרכך החדשה.
  מקווה שלמדת משהו.

 123. אשת חינוך הגב

  ליורם
  לעודד,
  אני מקווה שתפרסם את כל תגובתי, היא איננה משמיצה או פוגעת,
  ואלו שאלות שלדעתי על כולם לשאול, אל מול …. של הקמפיין שמנהל יורם איילון.
  הסרתי כמה מהשאלות שחוזרות על עצמן לצורך הדגשה.
  בברכה
  אשת החינוך

  ……

  …..

  האם מוצא בלבד הוא עילה להצבעה עבור מועמד מסוים? ואם כן מדוע מיטב המזרחים בארצנו בוחרים פעם אחר פעם בראש ממשלה אשכנזי?
  אני אשכנזיה, כפי שציינתי, ילדי ממוצא מעורב, אבל הם קודם כל ישראלים. ואני מחנכת אותם לחשוב בשביל עצמם.
  ב 22 אני אצביע סיון, אבל לא בגלל שאני אשכנזיה, אלא פשוט כי הוא יותר טוב ממך.
  בהצלחה לך בדרכך החדשה.
  מקווה שלמדת משהו.

 124. אהובה חסד הגב

  בטוחני כי הפסוקים הבאים
  בטוחני כי הפסוקים הבאים מוכרים למי מכם שנכחו בבית הספר היסודי בשיעורי תנ״ך, וגם אם המילים עצמן לא מצלצלות מוכרות הרי שאת הלחן רובנו יודעים לזמזם.

  מי האיש החפץ חיים,
  אוהב ימים
  אוהב ימים לראות טוב.

  נצור לשונך מרע
  ושפתיך מדבר מירמה
  סור מרע, עשה טוב
  בקש שלום ורדפהו.

  בחרתי היום, במעט הזמן הפנוי שהיה לי, להביט בתגובות הקוראים באתר- והזדעזעתי.
  כמעט כל המגיבים מטעם יורם איילון דווקא, טורחים להשמיץ לקלס ולנבל את יריבם, באופן שהדעת אינה סובלת, אך גם יותר מכך, הדת אינה סובלת – די לקרוא את מילות השיר (עבור מי שאינו יודע – הפסוקים מספר תהילים) ולהבין, כי האדם המחפש אריכות חיים כמו גם איכות חיים, עליו להמנע מלהוציא דבר שקר מפיו, לא לדבר רע באחר, לעשות טוב ככל הניתן, ולבקש שלום.
  למותר לציין שעצב גדול ירד עלי כאשר קראתי את דברי ההבל והבלע של תומכי יורם.
  גם עם פרסום הידיעה הגורמת לי באופן אישי לגאווה רבה, על היבחרו של סיון לחונך עבור ראשי מועצה חדשים, גם אז, מצאתם דרכים מרושעות לנסות ולהטיל ספק בניקיון תהליך בחירתו לתפקיד זה.
  התטילו ספק באוניברסיטה העברית ובסיבותיה?? האם באמת עלה בדעתכם כי ראש המועצה, העסוק די והותר, זקוק לתעסוקה נוספת?? בושו והיכלמו על שהטלתם דופי באיש ישר זה.

  צר לי עליכם תומכי יורם, על כך שבעבור פוליטיקה אתם בוחרים למסור את חייכם, לא תדעו טוב – עד שתעשו טוב, לא תדעו אושר- עד שתפעלו ביושר, ולא תדעו שלום- עד שתרדפו אותו.
  כנראה שאתם, תומכי יורם, אינכם חפצי חיים.
  ואני כשלעצמי, אתנער מהעצב, אדליק נר בעבורכם, ואתפלל למענכם.
  למען תצליחו לשקם את שהשלכתם בעבור נזיד העדשים המתקרא פוליטיקה.
  ולסיון – אל תירא, כי כולנו עימך.

 125. מצביע סיון הגב

  הילה יבין
  מרצף גיבובי השטויות שלך, גם לנו ברור במי תבחרי!
  כמו שאומרים- הלך זרזיר אצל עורב..

 126. גיל הגב

  רוני קובה
  מאוחר מדי…..
  כל הכבוד למנטור סיון..
  מנהל תקין? ניראות ציבורית?
  כמה זה מעניין את סיון?

 127. גיא הגב

  עימות בין יורם לסיון
  מדוע סיון חושש מעימות עם יורם איילון?
  מה יש לו להסתיר??
  • פרשיית קבוצות הרכישה?
  • החיבור המוזר לרוני קובה?
  • הקשר עם דובי טל?
  • ……
  הכל יחשף בדרך זו או אחרת…

 128. תושב הגב

  אשת חינוך
  בושה וחרפה

  ……..

 129. תומך של סיון הגב

  למגיבי יורם
  לא נורא, אולי בפעם הבאה…

 130. תושב שיהיה מרוצה הגב

  סיון ענה על השלות???????????????
  מי ראה מה תשובת סיון לדת??????????????

  דממה

 131. זיו השני הגב

  החלטה
  הוא לפחות חושב מתייעץ ומחליט
  וסיון מזגזג אין החלטות

 132. משה הגב

  תשובות לעניין

  כוונתי לסיון
  אף מילה
  הפחד מהדתיים שיתק אותו
  …..

  בחרת להתעלם ב22 תיעלם

 133. זה שראה הגב

  כן
  נראה לאחרונה בבית הכנסת

 134. זה שיודע לשאול הגב

  הכל כמעט נכון
  אז רק אופק
  בלי סיפורי סיפורים איך 5 אנשים בוועדת אייכות הסביבה
  הצליחו לשנות את כל הכפר
  זה מעליב
  מה דרכם ותפיסתם לגבי קהילה ארנונה, תרבות. אירועים, חברה, מבוגרים, ספורט וכל השאר
  כלום
  לא לא סליחה שכחתי גינות לגיגול ירקות
  תראו לי שיש לכולכם גינות לירקות בשטח שלכם היום אין כלום
  אז להציע רעיונות ירוקים ללא בסיס וידע
  הצחקתם אותי
  עוד רעיון מעניין מבית היוצר של??????????????

 135. בוכה הגב

  כיבוי אש
  כל כך שקוף מי מלבה את אש העדתיות

  הפעם זה לא יצלח הכפר התבגר
  וב22 זה שמלבה ינוע למרחקים
  ב22 מחליפים
  מקומות

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן