יוליה גלושקו בכפר ורדים


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
אורי בר צורי

"בלון" הטניס לא ראה מימיו מספר כה גדול של תושבים שנהנו מחוויית טניס בלתי נשכחת.

כפרניק 20140929_182242 יוליה גלושקו בכפר ורדים

 

"בלון" הטניס לא ראה מימיו מספר כה גדול של תושבים שנהנו מחוויית טניס בלתי נשכחת.

 

האקדמיה לטניס המפעילה את מועדון הטניס בכפר ורדים המשיכה את המסורת הקבועה שלה: להביא טניסאי צמרת לאירועי האקדמיה.

בשיתוף פעולה עם הנהלת א.ס כפר ורדים הוחלט להביא לכפר את אלופת ישראל, יוליה גלושקו, לקיים משחק ראווה ולחשוף את ילדי הכפר והוריהם לטניס ברמה הגבוהה ביותר שרק ניתן.

"בלון" הטניס לא ראה מימיו מספר כה גדול של תושבים שנהנו מחוויית טניס בלתי נשכחת.

יוליה גלושקו ( המדורגת 163 בעולם) טניסאית מצוינת (ברור!) יפה (ברור!) מקסימה וחברותית בצורה בלתי רגילה לא סירבה לאף הצעת שהופנתה אליה (צילום משותף, חתימות וכו').

הערב נפתח בחדר האח"מים בבית תומר לשם הגיעו טניסאי דור הוותיקים של כפר ורדים, המשחקים בליגת טניס של איגוד הטניס (סיימו את עונתם הראשונה במקום השני בליגה). הוותיקים קיימו טורניר פנימי, כאשר במקום השלישי זכה איציק מרדכי, בשני ניר עובדיה ובמקום הראשון לויד אפטר. יוליה חילקה למנצחים את הגביעים והעניקה לכל אחד מהם נשיקה…

ההמשך היה בבלון עצמו בתצוגת דור העתיד שלנו ודור העתיד של האקדמיה שהגיעו מעמק יזרעאל. הח"מ (אורי בר צורי, מנהל א.ס.) נפרד מבני אדם מאמן מועדון הטניס שלנו שסיים את עבודתו (מסיבות  אישיות) לאחר שנה מוצלחת והעניק לו גביע פרידה. בני זכה למחיאות כפיים סוערות מצד כל הנוכחים.

בצדו האחד של מגרש הטניס התייצבו הוותיקים שלנו ומצדו השני יוליה, שרי שטרנבך (טניסאית צעירה ומוכשרת בת 17 מקום 649 בעולם) ואביתר שחורי בן ה-15 מהישוב הרדוף שנמצא בן העשיריה הראשונה בארץ לגילו. היה מעניין לראות את דני שוסטר שלנו מצליח ל"גנוב" נקודת משחק מיוליה וגם שאר הוותיקים ניסו כוחם די בהצלחה.

המשחק המעניין ביותר היה כמובן בין גלושקו לשטרנבך. הפרשי המיקום, הניסיון והיכולת עמדו לזכות גלושקו  שהריצה את חברתה מצד לצד לקול תשואות הקהל.

לאחר משחק הנשים התקיים משחק זוגות משעשע בין אלעד טננבאום (המאמן שלנו) ושי כהן (מאמן במצפה עדי ושמשית) לבין יוליה ושרי.

הנהלת א.ס. מודה למאמן אלעד טננבאום ולכל מי שתרם להצלחת הערב.

הבנק הבינלאומי סניף כפר ורדים העניק חסות לאירוע ועל כך תודתנו.

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן