חשיפת אמירים


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

פיסיקה, ביולוגיה, מדעי המחשב, ערבית, מדעי החברה, אומנות פלסטית ומוסיקה, מחול ותיאטרון.

כפרניק  בינדר1_2 חשיפת אמירים

ערב חשיפת מגמות בתיכון "אמירים"

 

ביום 9.2 ייערך ערב חשיפת מגמות בתיכון אמירים בכפר ורדים, המיועד לתלמידים העולים לכיתות י' ולהוריהם.

תיכון צומח "אמירים" שנפתח בשנה שעברה כהמשך לחטיבת הביניים אמירים, מציע לתלמידיו מגוון רחב של מגמות, על מנת לאפשר לכל תלמיד למצוא את תחום הלימודים המתאים לו.

בשנת הלימודים הקרובה תפתחנה תשע מגמות בכיתות י' בתיכון: פיסיקה, ביולוגיה, מדעי המחשב, ערבית, מדעי החברה (סוציולוגיה ופסיכולוגיה), אומנות פלסטית ומוסיקה, מחול ותיאטרון.

על מנת לאפשר לתלמידים ולהוריהם להתרשם מקרוב מהמגמות ומהמורים, ייערך ערב חשיפה ובו יפגשו התלמידים וההורים עם המורים המלמדים במגמות השונות, יקבלו סקירה על התכנים הנלמדים בכל מגמה, על דרישות הסף לקבלה למגמה ועל דרכי ההיבחנות בכל מקצוע. כמו כן ייערך מפגש עם תלמידי כיתות י' ו-י"א הלומדים בבית הספר ואפשרות לשאול אותם שאלות הנוגעות לכל מגמה ומגמה.

 

ראש מועצת כפר ורדים, סיוון יחיאלי: "גם השנה ממשיך בית הספר "אמירים" לספק לתלמידיו מגוון מרשים של מגמות, הנותנות מענה לייחודיות ותחומי העניין של כל אחד מהתלמידים. אני גאה בצוות המורים ומנהלת התיכון על החשיבה, ההשקעה והחזון – השקעה בחינוך ילדינו היא השקעה בעתידנו, כאן בכפר ורדים ובמדינה כולה."

 

 

כפרניק  יחיאלי3 חשיפת אמירים

 

 

מנהלת תיכון "אמירים", שרון בינדר: "תפיסת החינוך של תיכון אמירים גורסת כי כל תלמיד הוא עולם ומלואו, עם תחומי עניין וחוזקות המיוחדים רק לו. מתוך תפיסה זו אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת לפתוח בפני התלמידים מגוון רחב של מגמות, כאשר כל אחת מהן לקוחה מתחום אחר.

"אני מזמינה את כל תלמידי כתה ט' המתעתדים ללמוד בשנה הבאה כאן איתנו ב"אמירים" לבוא יחד עם הוריהם לערב החשיפה ולגלות בעצמם מהם המסלולים בהם ירצו להרחיב ולהשקיע בשנתיים הקרובות. כשכל המידע יהיה פרוס בפניכם תוכלו לבצע החלטה מושכלת ומדויקת יותר עבורכם ומכך – נרוויח כולנו."

 

ערב חשיפת המגמות ייערך כאמור ביום ראשון, ה-9.2.14, בשעה 19:30 בתיכון אמירים.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות:

ענת מינסטר

מנהלת לשכת ראש המועצה

052-3434728

04-9977142 שלוחה 101

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן