חיובי המים גבוהים?


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

בעקבות תלונות של מספר תושבים, המועצה סיכמה עם מעיינות זיו על בדיקת חשבונות מים חריגים.

כפרניק IMG_2143 חיובי המים גבוהים?

בעקבות תלונות של מספר תושבים, המועצה סיכמה עם מעיינות זיו על בדיקת חשבונות מים חריגים.

 

לאחרונה פרסמו מספר תושבים בפייסבוק (ואחרים פנו למערכת כפרניק) תלונות על חיובים גבוהים במיוחד בחשבונות המים, כולל על תקופות בהן היו בחו"ל. ואילו תושבים אחרים דווקא שיבחו את תאגיד המים מעיינות זיו שדיווח להם בזמן אמת על צריכה חריגה בגין נזילות/פיצוצים במערכת המים.

בהמשך לתלונות אלו ביקש סיון יחיאלי, ראש מועצת כפר ורדים, לפרסם דברים אלו:

תאגיד מעיינות זיו התקין מערכת מתוחכמת לקריאה מרחוק שאמורה להיות מדויקת מאוד. המערכת תרמה לשיפור השירות כך שניתן לזהות צריכות חריגות ולהתריע עליהן מוקדם על מנת לצמצם את הנזק. במספר מקרים המערכת כבר הוכיחה את עצמה.

מצד שני, יש כרגע מספר לא מועט של מקרים בהם לכאורה יש חריגות משמעותיות בצריכת המים. כלומר, לא התגלו כל נזילות או בעיות אחרות שמסבירות צריכה חריגה. בהתייעצות עם התאגיד אני מבקש ממשפחות שבדקו את הצריכה וסבורות שאינה מתקבלת על הדעת, לפנות אלינו.

סיכמתי עם התאגיד שנפנה במרוכז ונבקש לבדוק האם יש מתאם בין הימים בהם היום קריאות חריגות, ואם יש מתאם, נפנה לספקית הציוד בבקשה לבדיקת עומק.

מי שמעוניין וכבר בדק באופן פרטני את החשבון שלו, מוזמן לפנות לענת מינסטר, מנהלת לשכתי  (פרטים: שם מלא, מס' טלפון, כתובת מדויקת וגובה החיוב) בכתובת  ANAT@K-VRADIM.ORG.IL  

 

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן