חגיגת קיץ לגיל הרך


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

האירוע שכולנו מחכים לו:

פיקניק משפחות בשבת 29/6

ועכשו גם הסרט!!

כפרניק  הרך3 חגיגת קיץ לגיל הרך

 

האירוע שכולנו מחכים לו – פיקניק משפחות בשבת 29/6

 

המרכז לגיל הרך ממשיך להעצים את פעילותו ובימים אלה מציע תכניות קיץ מגוונות לקהילה, המשלבות את הצרכים השונים, תוך שימת דגש על פעילות איכותית, חווייתית ומגוונת כגון: הצגות, תיאטרון סיפור ויצירה, סדנאות אפייה, פעילויות בטבע, משחקיה רכה, יצירה וסריגה ,הקרנת סרטים, ועוד.

 

 

 

כפרניק  הרך3_0 חגיגת קיץ לגיל הרך
http://www.youtube.com/watch?v=o1gNU7qSXDA
o1gNU7qSXDA

 

 

זאת השנה החמישית שהמרכז לגיל הרך מקיים "פיקניק משפחות".

הפיקניק יתקיים ביום שבת, 29.06.13, בין השעות 10:30-14:00 בחורשת בר בת (הצמודה לבית הספר קשת).

בפיקניק יתקיימו סדנאות יצירה מיוחדות מחומרים ממוחזרים, אפיית פיתות בטאבון, פינת חי ניידת, מתחם טיפולים מפנק וסדנאות להורים, פעילויות ספורט הורים וילדים, ועוד הפתעות!

 

רכזת הגיל הרך בכפר ורדים, דורית מזרחי: "אני מזמינה אתכם לבוקר משפחתי קהילתי, בחיק הטבע, בילוי איכותי עם הילדים, שפע של הפעלות שמתאימות גם לתינוקות וגם לילדים עד גיל 8. כל הפעילויות פתוחות גם לאורחים וחברים מהאזור".

 

ראש מועצת כפר ורדים, סיוון יחיאלי: " המרכז לגיל הרך הוא חלק מרכזי ממערכת החינוך של כפר ורדים. תכנית יישובית לגיל הרך מקדמת ותומכת בהתפתחותם של פעוטות על ידי הפעלת מערך כלל-יישובי של שירותים ופעילויות לילדים בגיל הרך והוריהם שהוא נגיש, משולב ומקצועי. אני קורא לכל האימהות ,האבות ומטפלות לבוא למרכז הגיל הרך. המרכז לגיל הרך הוקם בשבילכם! יצרנו מקום נעים ומחבק בו תוכלו להיפגש, לשחק, להירגע ולקבל תמיכה".

המרכז הייחודי לגיל הרך בכפר ורדים הוקם ע"י המועצה המקומית כפר ורדים,  ובראשו עומדת רכזת הגיל הרך, דורית מזרחי. המרכז מקיים במהלך השנה פעילויות מיוחדות לאימהות אחרי לידה, לתינוקות ולקטנטנים עד גיל 3.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות:

 לדורית מזרחי -רכזת הגיל הרך

 054-6530066

dorit_miz_@walla.com

 

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן