זיכרון מרגש


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

מאות מתושבי כפר ורדים התרגשו עד דמעות בקונצרט לזכרו של גיא לוי שנפל בצוק איתן.

כפרניק IMG_2818_0 זיכרון מרגש

מאות מתושבי כפר ורדים והסביבה, חברים ובני משפחה, התרגשו עד דמעות בקונצרט המשותף של תזמורת צה"ל ותזמורת כפר ורדים לזכר גיא לוי שנפל בצוק איתן. ערב מיוחד של התרוממות רוח, עצב, זיכרון וגאווה.

 

גליה לוי, ראובן מלאך, סיון יחיאלי ודור אסף – העלו קווים לדמותו של לוי הנגן המחונן, החבר, הבן, החייל והבחור נעים ההליכות.

 

 

**

 

היכל התרבות במעלות היה מלא עד אפס מקום ורבים אף ישבו על המדרגות.

הנגינה המשותפת של שתי התזמורות היתה מתוזמנת היטב והמנחה, זאב דוידוביץ, ניווט את הערב ביד בטוחה ובהומור.

בין קטעי הנגינה נשאו דברים ראש המועצה, סיון יחיאלי (ראו דבריו בהמשך), מנצח התזמורת ראובן מלאך, חברו של לוי דור אסף (בן הכפר המנגן בתזמורת צה"ל) ורס"ן נועם ענבר מנצח תזמורת צה"ל.

גליה לוי, אמו של גיא, הזכירה בדבריה את המוסיקה של בנה, של חייו, ותיארה את "המנגינה של החיים". היא הודתה באופן מיוחד לראובן מלאך על עשייתו הברוכה והחשובה לאין ערוך בתזמורת הנוער והקדישה דבריה גם לחיילים היקרים שמסרו את נפשם על קיומה של המדינה בקיץ האחרון.

במהלך הערב נגנה תזמורת הנוער את אחד הקטעים כאשר גיא לוי על מסך גדול מעל, מפליא בנגינת הסקספון. השילוב של התזמורת והסרטון של גיא  – יצר חיבור מרגש שלא השאיר אף עין יבשה באולם.

 

כפרניק IMG_2818 זיכרון מרגש
ytiQW01H-VE

 

גיא לוי מפליא בסקספון

 

 

 

אלו הדברים שנשא ראש המועצה, סיון יחיאלי.

 

משפחת לוי, גליה, רן וארין, נגני תזמורת צה”ל, נגני תזמורת כפר ורדים.

ערב טוב לכולם,

התכנסנו כאן כדי לכבד את זכרו של גיא לוי זכרונו לברכה, ותזמורת צה”ל, ותזמורת הנוער של כפר ורדים ינגנו לכבודו ואנחנו נאמר מילים לזכרו ונשמע מוזיקה, כפי שאהב.

אי אפשר בעת הזו, כשהמתיחות בדרום עלתה צפונה, כאשר הכוננות גבוהה והמתח גדול, שלא לומר תודה ולהביע הערכה לחיילים שלנו, רבים מהם על הגבול, שמסירותם מאפשרת לנו להמשיך וליהנות משגרת החיים הברוכה כאן בקו העימות.

בחודשים שחלפו למדנו על גיא הלוחם, גיא מפקד הטנק המקצוען, גיא האמיץ שבחר להיכנס לעזה, למרות שיכול היה להישאר מאחור. ועובדות אלו הופקעו זה מכבר מרשות הפרט, מהמשפחה ומהחברים ונרשמו על דפי האתוס הלאומי. צעירים יחונכו לאורן ומבוגרים יספרו בהערכה ויוקירו תודה.

הערב נהלל את גיא הנער, הנגן המחונן בתזמורת כפר ורדים, ונדון בכישרון ובשמחה שהסב לסביבתו.

אבל דווקא ברווחים שבין הדברים הגדולים, בין הכישרון לאומץ, מתגלה האדם. הדברים הרכים, חיוך מאיר, הערה משעשעת, אוזן קשבת ויד מנחמת. בסדקים שבין הדברים הגדולים, רואים אדם, חוגגים את חייו, וחשים בחסרונו.

אני מבקש להודות לקהל הגדול שהגיע לקונצרט הערב ולכל הרבים שסייעו לקיומו.

להודות באופן מיוחד למנצח רב סרן נעם ענבר ולתזמורת צה”ל הנפלאה על הערב הזה ולברך על שיתוף הפעולה עם תזמורת הנוער כפר ורדים. תודה גדולה לתזמורת הנוער הנפלאה של כפר ורדים, ולמנצח, ראובן מלאך וכמובן לאלה ממרכז המוזיקה.

שיהיה לכולנו ערב מהנה.  תודה רבה!

 

הצילומים למטה באדיבות אייל כץ, א-לה כפר.

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן