הנקה, כדורשת ובירוקרטיה


כללית גליל מערבי: סדנת הנקה במעלות, מקום ראשון בליגת הנשים וטופס התחייבות חצי שנתי

 

במהלך הפנינג הנקה שנערך במסגרת “שבוע ההנקה העולמי” במרכז הגיל הרך במעלות, השייך לעיריית מעלות-תרשיחא, העבירה נורית קוטנר-מאיר, אחראית טיפת החלב של כללית במרפאת מעלות מרכז, סדנת הנקה לכ-15 נשים, שהגיעו יחד עם התינוקות שלהן למפגש.

כפרניק k2-300x225 הנקה, כדורשת ובירוקרטיה
הפנינג הנקה במעלות

קוטנר מאיר התייחסה לשאלה האם ניתן להיניק ולשוב לעבודה והשיבה בחיוב, תוך שנתנה טיפים כיצד ניתן לשלב בהצלחה את שתי המשימות.

אלישבע כהן ארזי, רכזת תחום רפואה מונעת בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי, נתנה ייעוץ פרטני למי שפנתה לדוכן הכללית. בהזדמנות זו דאג צוות כללית לקדם גם את מודעות האמהות באשר לחשיפה נכונה בשמש, שלהן ושל ילדיהן.

 

 

קלעו לרשת

לאחר שהן מסיימות לתת טיפול למבוטחי כללית כרופאות, אחיות, מנהלות אדמיניסטרטיביות, מרפאות בעיסוק, מרפאות בדיבור, רוקחות, פסיכולוגית, הן מסירות מדים ועולות על מדי ספורט כדי להתאמן בכדורשת.

כפרניק k1-300x225 הנקה, כדורשת ובירוקרטיה
כבוד לנבחרת הכדורשת של כללית גליל מערבי

האימונים של כל חברות נבחרת הכדורשת האזורית של כללית, כולן תושבות הגליל המערבי: נהריה, שלומי, מעלות, ירכא ועברון נערכות אחת לשבוע באולם בקיבוץ כברי. האימונים נשאו פרי ובתום 16 משחקים העפילו למקום הראשון בליגה למקומות עבודה וזכו לפרגונים רבים מחבריהן לעבודה וממנהל המחוז אלי כהן.

 

 

מקטינים את הבירוקרטיה

כפרניק k-300x225 הנקה, כדורשת ובירוקרטיה
קיצור בירוקרטיה בבית המרקחת של כללית

במסגרת שורה של צעדים הננקטים בכללית לשיפור השירות, הוחלט כי מעתה יכולים מבוטחי כללית למשוך את מנת התרופות הקבועות שלהם למשך 4 חודשים (במקום 3 עד כה). מהלך זה מקל מאד על החולים הכרוניים, אשר במידה ולא חל שינוי בטיפול הנרשם להם, יוכלו להגיע לבית המרקחת לשם קבלת תרופות שלוש פעמים בלבד בשנה.

 

 

שיפור נוסף שייכנס לתוקף באוקטובר השנה, הוא הכפלת משך תוקפו של טופס התחייבות לשישה חודשים, במקום שלושה עד כה וכך לא תידרש הארכת תוקף ההתחייבות במידה והתור התארך או שונה.


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן