המבקר בא לביקור


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

מבקר המדינה סייר בקו העימות

כפרניק IMG_6831 המבקר בא לביקור

 

 

מבקר המדינה סייר בקו העימות

 

ישובי קו העימות זכו השבוע לביקור ממלכתי ייחודי – מבקר המדינה יוסף שפירא וצוותו הגיעו ביום שני האחרון, 23.06.14, לביקור בישובי קו העימות על מנת לעמוד על ההתמודדויות והמציאות עמה מתמודדים התושבים מדי יום.

 

במסגרת הביקור סייר המבקר במרכז הרפואי לגליל בנהריה וכן במועצה המקומית כפר ורדים, שם נפגש עם  ראשי הישובים על קו העימות. יו"ר פורום קו העימות סיוון יחיאלי, העביר  סקירה מפורטת על האתגרים וההזדמנויות באזור.

 

 

כפרניק IMG_6876 המבקר בא לביקור

 

בפגישה העלו ראשי הרשויות נושאים בוערים שעל פרק היום כגון חוסר השקעה בפריפריה, צמצום הטבות "אזור עדיפות לאומית א'", מחסור במקומות תעסוקה ייחודים בצפון, בעיות הדיור והמיגון, העדר תקציב לאחזקת חופי הים וכן מצב אמצעי התחבורה הציבורית והתשתיות באזור.

 

סיוון יחיאלי, ראש המועצה המקומית כפר ורדים ויו"ר פורום קו העימות: "המפגש עם מבקר המדינה היה חשוב ומשמעותי עבור כולנו. הצגנו בפני המבקר את האתגרים הבטחוניים והכלכליים וכמובן – לא יכולנו שלא לגעת בסוגיית ביטול הטבות המס ליישובי האזור. הרגשתי כי מולי אדם קשוב ובקיא בפרטים, וכולי תקווה כי הצלחנו להעביר – ולו במעט – את הבחירה לחיות כאן בצפון והמחיר שהיא גובה."

 

בסיום הפגישה הזמין מבקר המדינה את ראשי הרשויות לפנות אליו בכל נושא והבטיח להתייחס לטענות שהועלו בפגישה.

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. ביקורתי הגב

  חבל
  חבל שהמבקר לא בדק לעומק…

 2. הפסד שלנו הגב

  מזל של……………
  מזלו שלא ביקר אותו
  ואת הסובבים אותו

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן