היה נפלא


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
אלה הררי

קסום לראות את הילדים מתיישבים בעיניים נוצצות לשמוע סיפור.

כפרניק  של אלה  היה נפלא

פיקניק המשפחות של המרכז לגיל הרך.

 

היה קסום לראות את הילדים מתיישבים בעיניים נוצצות לשמוע סיפור.

 

מבט אישי.  אלה הררי "סיפורי עמים".

 

**

 

אני אוהבת שאנשים מתאספים יחד. את הנעימות וההנאה של השהות המשותפת, את ההזדמנות לפנות זמן ולבוא לפגוש חברים ותיקים וגם להכיר משפחות חדשות מהכפר ומחוצה לו. בעיני האירוע השנתי של המרכז לגיל הרך מצליח בכל פעם ליצור את הביחד המחבק הזה, ומעבר לשפע הפעילויות במהלך השנה, לאסוף את כולנו יחד לאירוע אחד גדול ומקרב.

כפרניק  של אלה_0  היה נפלא

 

היה נפלא לראות פנים מחייכות בכל עבר, להתרגש יחד עם הילדים המוכרים את מרכולתם בדוכני היד השניה, בעוד ילדים אחרים מתרוצצים בהתרגשות בין מתחמי הפעילות הרבים והמגוונים.

כמו תמיד, דורית מזרחי הצליחה ליצור אירוע שמעניין לכולם – מרחב תינוקות, פעילויות לגיל הרך ושפע של ענין גם בעבור הילדים הבוגרים יותר, וכמובן להורים. תוספת חדשה ונפלאה היתה לנו עם כלי הנגינה המיוחדים של שלומי מנשס שריתקו את הילדים.

ועבורי, מכל הרגעים הקסומים שחוויתי ביום הזה… הרגע הקסום מכולם היה לראות את הילדות והילדים, כאלה שמכירים אותי וכאלה שלא, מתפרצים בהתרגשות אל תוך מתחם הסיפורים שלי, הרבה לפני שההורים הספיקו להגיע, ומתיישבים בעיניים נוצצות לשמוע סיפור.

שמחה כל כך לקחת חלק בפעילויות של המרכז לגיל הרך בכפר, איזה כיף שמחכים לנו עוד הרבה מפגשים בחורשת בר-בת בהמשך חופשת הקיץ, וכמובן גם עוד הרבה סיפורים בחוג סיפורי עמים בשנה הקרובה.

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. תודה הגב

    דורית
    התותחית

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן