גולדן וילג’ – כל המספרים…


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

55 קוטג'ים ודירות גן – לבני 55 +.

50 אלף ₪ הנחה לנרשמים עד ה-15 בנובמבר!

כפרניק קהל גולדן וילג' – כל המספרים...

55 קוטג'ים ודירות גן – לבני 55 + / 50,000 ₪ הנחה לנרשמים עד ה-15 בנובמבר!

 

בחלוף למעלה משנה שבמהלכה עסקו היזמים, המתכננים ואנשי השיווק של אחוזת גולדן וילג׳ בתכנון אדריכלי, הכנת תכנית שיווק ובעיקר התמודדות עם אתגרים בירוקרטיים מורכבים – נערך השבוע כנס חגיגי לציון תחילת עבודת הבנייה וההקמה של האחוזה.

בכנס נסקר הפרויקט כולו שיכלול גם בניין מרכזי ובו שירותים שונים (מיני מרקט, חדרי רופאים, מרכז בריאות וחוגים וכו'), דיוק מוגן ומרחבים פתוחים – תוך דגש על הצגת שלב א׳ הכולל 55 בתים פרטיים: קוטג׳ים ודירות גן.

אחוזת גולדן וילג׳ מיועדת לבני 55+ בלבד, עצמאיים זוגות ובודדים המעוניינים לגור בסביבה כפרית, בביטחון, באיכות חיים גבוה ובסביבת בני גילם. המתחם כולו מיועד לבני גיל הזהב, ובכל המדרכות אין מדרגות!

גולדן וילג׳ מתוכנן להיות מתחם "סגור" ומאובטח 24 שעות ביממה. לדברי  היזמים, זהו המקום היחיד מסוגו בישראל בכך שדיריו יכולים לגור בנכס המצוי בבעלותם המלאה בסמיכות לבית דיור מוגן איכותי, ולהצטרך בכל עת ל"חבילת הדיור המוגן". ההצטרפות אפשרית במלואה או בחלקה, על פי בחירתם ובהתאם לצורכיהם ולנטיית ליבם. בנוסף לכך ייהנו אותם דיירים, וללא כל תשלום נוסף, מאבטחה היקפית ובקרת כניסה 24 שעות ביממה. במקום יהיה גם אמבולנס צמוד וגנרטור לגיבוי הפסקות חשמל. בסמוך לאחוזה יוקם גם בית אבות סיעודי ומרכז מסחרי גדול (על ידי יזם אחר: ליאור לסרי ממעלות).

בפתיחת הטקס בירך סיון יחיאלי, ראש מועצת כפר ורדים, את היזם (עו"ד יוסף עודה מתרשיחא) ומשפחתו כמו גם את 150 האורחים שהגיעו מכל רחבי הגליל, וסיפר שהקמת האחוזה הנה בגדר התגשמות חלום שנרקם במשך שנים רבות. יחיאלי הדגיש שהפרויקט כולו הנו ברמת חשיבות גבוה ביותר לכפר ורדים בכלל, ולתושביו המתבגרים כמו גם אלו של יישובי הסביבה, בפרט. יחיאלי ועו"ד עודה סיפרו כי התכנית עברה גלגולים והתאמות רבות על-פי בקשות המועצה, עד שאושרה.

עוד הוסיף, כי שמח לראות שבפרויקט מעורבים מספר תושבי הכפר שמעבר לפרנסה מוצאים במעורבותם שליחות אמיתית למימוש החזון: נעם בירן האחראי למיתוג הפרויקט ושיווקו, עו״ד עופר כהן המייצג את קבוצת הרוכשים הראשונה (בראשות דן הורטמן) ואת כל שאר הרוכשים שיבחרו להצטרף לקבוצה, כמו גם שריר איינשטיין ולירן בן זקן המפקחים מטעם הרוכשים – כולם תושבי כפר ורדים!

 

 

כפרניק בגולדן גולדן וילג' – כל המספרים...
lsC90a2pb5Q

 

 

לדברי היזמים, גולדן וילג׳ יהיה בית הדיור המוגן הראשון בגליל המערבי והצפוני בישראל ובכך בעצם ייתן מענה לכל אוכלוסיית הגליל כמו גם לכלל תושבי הארץ המעוניינים לגור באיכות חיים כפרית, באווירה גלילית, נופים מרהיבים ואוויר צלול. תחילת אכלוס שלב א׳ מיועד לאפריל מאי 2016.

במהלך הכנס קיבלו האורחים סקירה מקיפה לגבי הפרויקט כולו, שתוכנן על-ידי האדריכלית דבי יעבץ (בעבר תושבת הכפר, עכשיו בכליל) ובעיקר לגבי שלב א׳ המציע יחידות דיור המותאמות על כלל מאפייניהם לאוכלוסיית הגיל השלישי ובכלל זה קוטג׳ים 150 מ״ר ודירות גן 100 מ״ר. יש לציין שבתים בגדלים אלו הנם נדירים ביותר בכפר ורדים וביישובי הסביבה בכלל.

הכנס הוכתר בהצלחה רבה ובסיומו הצטרפו לאחוזת גולדן וילג׳ עוד 7 משפחות חדשות ומספר משפחות נוספות מתעניינות ברכישה.

לאור הצלחת הכנס והביקוש הרב החליט היזם להאריך את מבצע ההנחות לדירות הגן בעוד שבועיים נוספים, ויעניק 50,000 ₪ הנחה לכל הנרשמים עד 15 לנובמבר 2014!

לפרטים נוספים.

צילום: אבי הירשפילד.

תגובות פייסבוק


6 תגובות

 1. אורלי הגב

  להתנות הצטרפות למיזם בשינוי השם לשם עברי
  כתבתי בעבר, ואני כותבת שוב – בושה וחרפה על-כך שלדיור המוגן בכפר-ורדים נבחר שם לועזי. אני מציעה ללחוץ על היזמים להתנות רישום והצטרפות למיזם הזה בשינוי השם לשם עברי. כפר-ורדים אינו שוכן לא בבריטניה ולא בארה”ב, אלא במדינת ישראל, שהשפה הרשמית העיקרית בה היא עברית.

 2. המודאג הגב

  מי משקיע בפרויקט

  כשהמועצה מאשרת יחד עם הועדה המקומית לבנייה פרויקט בסדר גודל כה גדול, קרוב ל90 מיליון שקל, היא צריכה לבדוק מי המשקיעים  העומדים מאחורי עו"ד יוסף עודה…

  ….. מתי נערכה בדיקה ופורסמו תוצאותיה?

 3. גולדי הגב
 4. חני הגב

  נושאי התגובה והחתומים מטה
  עושה רושם שהמגיבים פשוט משעממים. אני יוצאת מנקודת הנחה שמדובר באותם מתי מעט מגיבים חסרי עניין בחיים, נטולי כבוד ואהבת הזולת, חורצי דין וצמאי דם שיעשו הכל בשביל לזעוק את דבריהם ההבלים וחסרי התוכן כל אימת שיקבלו במה. האם אלו באמת הנושאים שמעניינים אתכם כאשר פרוייקט כל כך חשוב לתושבי כפר ורדים ואף לכלכלתה (עיין ערך ארנונה לבתי דיור מוגן) סוף כל סוף עולה על הקרקע?
  האם לא מדובר פה פשוט בצרות אפקים/עין, המשורבבת בקפדנות ויפי נפש בגזענות טהורה וטפשות ?

  לפעמים אני פשוט מתביישת להיות חלק ממה שמתיימר להיקרא קהילת כפר וורדים. נמאסתם, לא מתאים לכם סעו ללונדון!

 5. מוחמד הגב

  חבורת גזענים
  שמאלנים רק בתאוריה

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן