ביקור ד”ר שמחון


אורנה שמחון: הישגי התלמידים בכפר ורדים ניכרים.
מ.מ. כפר ורדים

מנהלת מחוז צפון: צוותי ההוראה בכפר ורדים מגלים אהבה, חום ומסירות, המסבירים הישגי התלמידים.

כפרניק שמחון3 ביקור ד"ר שמחון

 

מנהלת מחוז צפון: צוותי ההוראה בכפר ורדים מגלים אהבה, חום ומסירות, המסבירים הישגי התלמידים.

 

אתמול, 9.12.2014, ביקרה מנהלת מחוז צפון של משרד החינוך, ד"ר אורנה שמחון, במועצה המקומית כפר ורדים.

במהלך היום ביקרה יחד עם ראש המועצה המקומית כפר ורדים, סיון יחיאלי ,במוסדות החינוך במועצה, ביניהם: בית ספר תפן החדש, ביה"ס אמירים, ביה"ס קשת, ובית הספר תפן.

 

ד"ר שמחון אמרה במהלך הביקור: ''מערכת החינוך בכפר ורדים מתאפיינת בראייה הוליסטית ביחס לכל תלמידי הכפר ומחוצה לו, הלוקחים חלק בבתי החינוך בישוב. זאת תוך קבלה עמוקה של הפרט על כל מאפייניו ומתן מענה אמיתי לצרכים השונים. ניתן לראות כי מערכות החינוך וצוותי ההוראה מגלים אהבה, חום ומסירות רבה מאוד למשימה החשובה של חינוך והוראה המונחת על כתפיהם תוך עיסוק מעמיק בחינוך ערכי לצד העצמה לימודית ומתן תשומת לב ללמידה מגוונת המקרבת את התלמיד לחומרי הלמידה. כל אלה גם מסבירים את ההישגים הגבוהים של התלמידים במערכת החינוך בכפר ורדים ובתפן''.

 

דברי מנהלת מחלקת החינוך במועצה, ורד אמר: "ביקורה של מנהלת המחוז בבתי הספר בכפר ורדים היה מפגש מרגש ומלא השראה של אישיות בכירה במערכת החינוך עם התלמידים וצוותי החינוך ביישוב. דר' אורנה שמחון ביקרה בשלושת בתי הספר ברשות: תיכון אמירים, יסודי קשת ועל אזורי תפן. במהלך המפגש יצרה מנהלת המחוז קשר בלתי אמצעי עם התלמידים משכבות הגיל השונות והם שיתפו אותה בחוויית מחיי היומיום שלהם בבתי הספר.  לביקור חשיבות רבה מכמה סיבות: ראשית, זו הייתה הזדמנות להכיר מקרוב את תפיסת עולמה של מנהלת המחוז בהתייחס למטרות החינוך ולתפקיד בתי הספר.  שנית, מנהלת המחוז הביעה את הערכתה לעשייה חינוכית בכפר ואף סימנה אותה כמצטיינת ומובילה. שלישית מנהלת המחוז הביעה את מחויבותה להמשך פיתוח מערכת החינוך בכפר ורדים ועל כך אנו מלאי תודה והערכה. "

דברי ראש המועצה, סיון יחיאלי: "אני מבקש להודות למנהלת המחוז ד"ר אורנה שמחון על התמיכה הרבה במערכת החינוך שלנו. ורד אמר מנהלת החינוך, שרון בינדר, ענת שוורץ, איריס לביא ויפתח גיא, המובילים את מוסדות החינוך שלנו, עומדים בחוד החנית החינוכי, חברתי, ערכי של הקהילה. בידם מופקד העתיד שלנו, ואני מודה להם ולצוותי החינוך על ההשקעה והמסירות. לסיום אבקש להודות לשותפי לדרך, חברי המועצה של כפר ורדים שכמוני רואים בחינוך ערך."

 

צילום: דוד גורלי ומועצה מקומית כפר ורדים

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אמא מודאגת הגב

  עבודה בעניים
  מנהלת המחוז ביקרה בביתי הספר, אף אחד לא סיפר לה שהילדים היו צריכים לנקות את הכיתות והשולחנות, בזמן הביקור, אף ילד לא הורשה לצאת מהכיתה גם לא לשירותים וגם הפסקה לא הייתה. הכל למראית עין, ממשיכים לטייח בזמן שעשרות ילדים עוזבים את ביה”ס ועוברים ללמוד במוסדות אחרים מה שמראה שכנראה לא הכל ורוד.

 2. Dvd הגב

  מערכת חינוך
  מערכת חינוך שצריכה להיות על פי כל הפרמטרים והייתה בעבר בעשירון העליון נמצאת אולי במרכז ומטה ….. ראש מועצה חי בסרט .

 3. אמא לא כל כך מודאגת הגב

  למה עבודה בעיניים?
  מה כל כך נורא שהילדים ינקו את הכיתות והשולחנות? מה קרה? הם הילדים של אצילים שמישהו אחר צריך לנקות אחריהם?
  חוץ מזה אני לא ממש רואה את בריחת “עשרות” הילדים מוסדות אחרים (אם היו בורחים עשרות ילדים מכיתה של 25 תלמידים אז בטח היתי שמה לב לכך) ואני חייבת להגיד שלמרות שזו לא היתה הבחירה הראשונה שלנו אנחנו מאוד מרוצים מבית הספר, מהיחס לתלמידים ומאיכות ההוראה.לא ברור לי על מה את מתלוננת. מה בדיוק מטייחים? תגובתך היא דוגמה להטחת האשמות חסרות כל בסיס שאינן תורמות שום דבר מלבד העכרת האווירה וכפשת צוות אשר עושה את המיטב עבור ילדי וילדיך.

 4. 7 הגב

  וגם ש- 60 תלמידים בחרו השנה
  וגם ש- 60 תלמידים בחרו השנה לא להמשיך בתיכון כפר ורדים אלה במוסדות אחרים !!!!

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן