בוקר מפנק


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
דבי מן

אימהות עושות חיים בגיל הרך כפר ורדים.

כפרניק belly בוקר מפנק

 

אימהות עושות חיים בגיל הרך כפר ורדים.

 

 

כששמעתי על הבוקר המפנק הזה לאימהות וראיתי שהוא מיועד לנשים בהריון ולאימהות עם קטנטנים עד גיל שנה – את האמת, קינאתי. אז מה אם נגה כבר כמעט בת 5? גם אני רוצה!

 

ואז עלה הרעיון להעביר את הציור על הבטן ההריונית שזכתה בו יעל אור באחת ההגרלות שאנחנו עושים במרכז לגיל הרך מדי פעם, לבוקר הזה.

קבעתי עם יעל בשעה 10:30 במארג, לשם הגעתי עם תיק מלא בצבעים ומכחולים וכמובן שגם מצלמה. מצאנו לנו פינה בקצה המעגל קרוב לבמה כדי שתוך כדי ציור נוכל להקשיב להרצאות שם.

בשלב קווי המתאר שמענו את מור אסאל מספרת את סיפורה ועל הספר שיצרה בעקבות האימהות הטרייה על כל מה שחשוב לדעת מלידה עד השנה הראשונה לחיי התינוק.

 

לאחר מכן, כשהגענו לשלב הצביעה – אליאן בריט נתנה טיפים מעשיים להתמודדות עם מתח בחיי האימהות הטרייה ואיך אפשר להצליח במדיטציה גם עם התינוקות עלינו. זו היתה חוויה מדהימה לצבוע את הבטן עם הקטנטונת שרקדה שם בתוכה ובמקביל לחוש את השקט והשלווה מהמדיטציה המודרכת בקולה המרגיע של אליאן.

לכל מי שמרגישה שהיא זקוקה לשקט הזה באופן קבוע נפתחה קבוצת מפגשים בנושאים הקרובים לליבנו כאימהות בשילוב עם תנועה משחררת ומדיטציה ליצירת שקט פנימי וחיבור לעצמנו להטענת מצברים יחד. המפגשים האלו החלו בימי חמישי בבוקר במרכז לגיל הרך.

כשכבר היינו בכניסה לפרטים הקטנים של הציור – תווי הפנים של התינוקת, הכוכבים, הדוגמאות שעל השמיכה וכו' התחיל האקשן מסביב – הפעלה במגע ובתנועה לאימהות ולתינוקות עם איריס דובדבני. היתה מוזיקה שמחה ברקע ותחושת ריקוד שהשתלבה מצוין עם התנועות העובריות הקסומות בבטן של יעל.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=xhrt8WOUrOg
xhrt8WOUrOg

 

 

 

במרכז לגיל הרך יודעים עד כמה חשוב לטפל גם בגוף וגם בנפש, כך שחוץ מסדנת המדיטציה של אליאן נפתחה קבוצת הליכה עם עגלות ומנשאים. פעמיים בשבוע מוציאה אותנו גל גרי המקסימה לטייל ברחבי הכפר עם הפצפונים, ומלמדת אותנו כיצד ללכת נכון בכל מצב, כי זה שאנחנו דוחפות את העגלה הכבדה בעליה זה לא אומר שכדאי שנהרוס לעצמנו את הגב! אז אם אתן רוצות לחזור לג'ינס של לפני ההיריון  ולהראות טוב בבגד הים, האביב כבר בפתח וזה הזמן להתחיל לזוז!

אז בכל יום שני ורביעי, בשעה 09:00 נפגשים עם הקטנטנים בעגלות ובמנשאים בעלות מצחיקה של 100 ש"ח לחודש, ומקבלים את כל הדרכים לצעוד נכון, לשמור על תזונה נכונה ולהיות בריאות, חזקות וחתיכות!

איזה מזל שגל חזרה אלינו לכפר!

וזה עוד לא הכל – גילי לזר יוסף עם ידי הזהב המבורכות שלה הצילה כמה אימהות תפוסות גב ושחררה מהן את כל המתח ב"נעימים" כמו שהבת שלי קוראת לזה, ועידן כיבדה אותנו בחליטת צמחים טעימה בטירוף ומכרה שם כל מיני דברים טעימים בטירוף ובריאים!

אורלי בוקסמן המלאכית עזרה לאימהות ולתינוקות לחזור לישון בשקט, כי מי מאתנו לא מכיר את הבדיחה החצי מצחיקה חצי עצובה בה שתי אימהות נפגשות והאחת אומרת לשניה: "הלילה ישנתי כמו תינוק" אז השניה שואלת: "את מתכוונת שישנת ממש טוב?" והראשונה עונה: "איזה טוב? התעוררתי כל שעתיים!"… אז בזכות אורלי, פיית החלומות, כמה אימהות ותינוקות יחזרו לישון לילה שלם ורצוף והחיים יראו להם הרבה יותר טוב!

ואסור לשכוח את שני ליבמן הנפלאה. איפה היית כשנגה נולדה? למה לא גיליתי אותך אז, כשהסתבכתי עם כל המנשאים שקיבלתי במתנה ולא הצלחתי להסתדר לא עם הרצועה הארוכה עם סרטון ההדרכה, ולא עם המנשא דמוי האיקס, ובסוף סחבתי תינוקת גדולה וכבדה על הידיים ונשבר לי הגב? (וכאן אני חייבת שוב להזכיר את לב וידי הזהב של גילי המופלאה שבכמה לחיצות, מעיכות וטפיחות הצילה אותי ועשתה את הגב שלי כמו חדש!).

דורון מ"בריא בגליל" הביא לכולנו שקיות הפתעה עם שמפו מעולה של מאמי קר, סבון אורגני עם ריח משכר, מסכת פנים מעולה ועוד פינוקים טבעיים ובריאים. אין על השירות שהוא נותן לנו, פשוט זכינו!

 

כל מי שהגיעה נרשמה והשתתפה בהגרלה, ואיזה פרסים שווים קיבלו שם! הנה רשימת הזוכות והפרסים:

 

אורית מוטלינגר- ארוחת בוקר זוגית במאר"ג.

נויה קופמן- מנשא מתנת שני ליבמן.

יפית בר חיים- עיסוי רפלקסולוגי אצל עירית יונה.

רינת ברזילאי- עיסוי בעיגוזולה של משה שוורץ.

הילה יבין- טיפול הוליסטי מלא אצל אליאן בריט לבחירתך מגוון טיפולים.

ענת טוטיאן- פגישת יעוץ נטורופטי מלא אצל יוליה צפריר.

דיאנה בראל- מנוי למפגשי הולכות עם עגלות מתנה גל גרי.

דורית שמיאן-מנוי חודשי לגן עם אמא.

יעל אור מנוי חודשי למשחקיה הרכה.

יעל שמיר- 2 כרטיסים להצגת הילדים לולי.

 

 

 

ואצל דורית במרכז לגיל הרך יש שוברי הנחה על עיסויים לכולן מתנת גילי לזר יוסף.

 

ואת הציור לבטן הריונית כולל צילומי הריון וקליפ נגריל בין ההריוניות ונצייר במפגש המפנק הבא…

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. ר. הגב

    מקסים מקסים מקסים
    כל הכבוד על הפעילות המבורכת

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן