באפט, הרפז וגולדמן


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

וול סטריט ג'ורנל: דני גולדמן ויעקב הרפז מישקר בין המועמדים לרשת את באפט

כפרניק client_14 באפט, הרפז וגולדמן

בניתוח שביצע העיתון האמריקאי וול סטריט ג'ורנל, על פי אזכורים במכתביו של השנתיים של וורן באפט, יו"ר ומנכ"ל חברת ההשקעות ברקשייר הת'אווי – נמצא כי שני בכירי ישקר, יעקב הרפז ודני גולדמן, נמצאים בין המועמדים האפשריים להחליף את באפט. הרפז, תושב כפר ורדים, משמש כמנכ"ל ישקר וגולדמן כסמנכ"ל הכספים.

כפרניק IMG_0562_resize_0 באפט, הרפז וגולדמן

 

בעקבות הודעתו של באפט בן ה-81 על מחלתו בסרטן הערמונית, ולמרות שסיכויי החלמתו טובים, ביקש העיתון האמריקאי וול סטריט ג'ורנל משני חוקרים לנתח את מכתביו השנתיים של באפט, ולנסות לזהות מהם מיהם המנהלים בברקשייר שכלפיהם הביע את מירב ההערכה.

למקום הראשון הגיע אג'יט ג'אין, ראש חטיבת ביטוח המשנה של ברקשייר, עם מירב האזכורים החיוביים. בעבר אמר באפט: "אם אני, צ'רלי מאנגר (סגנו) ואג'יט ג'אין נהיה בסירה טובעת, תצילו קודם את ג'אין".

 

שני הישראלים ה"מועמדים" הם יעקב הרפז ודני גולדמן, שאוזכרו ביחד עם איתן ורטהיימר במכתביו השנתיים של באפט כ"אסטרטגים ואנשי תפעול מבריקים", והוסיף כי "ראויים לקרדיט על ביצועים יוצאים מגדר הרגיל, הרבה מעל למתחריה של ישקר", ו"גיוסם של שלושה מנהלים כאלה הוא כמו לזכות בטריפל קראון" (להוביל בשלושה הדירוגים העיקריים בליגת הבייסבול).

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. החולם הגב

    כן
    בטח

  2. חחחחחחחחחחחחחחחחחחח הגב

    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן