את המנגינה הזאת…


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

ראובן מלאך: מברך את בוגרי התזמורת, המחזור הגדול ביותר שסיים בתולדות התזמורת.

כפרניק DSC_3508 את המנגינה הזאת...

 

במוצ"ש, 8/6/13, התקיים קונצרט סיום השנה של תזמורת הנוער של כפר ורדים, בניצוחו של ראובן מלאך. היכל התרבות במעלות היה צר מלהכיל את קהל הצופים שהגיע ליהנות מהקונצרט.

בטקס מרגש, נפרדה התזמורת מבוגריה: סער רייפן, טל דרורי, יונתן עמר, יובל גאון, יונתן פולס, עידו אורן, שחר קורן, יובל הראל, מעין הדר, ברק שרון, דניאל הייל, נטע מסד, נועה תבור, אוהד שרון, ונדב סיון – היוצאים לשנת שירות ומתגייסים לצבא. לאחר מכן הוענקו תעודות לנגנים המצטיינים.

 

 

כפרניק DSC_3679 את המנגינה הזאת...

 

 

תזמורת הנוער כפר ורדים, היא בית לבני נוער מצטיינים בני 12-18המנגנים על כלי נשיפה, כלי הקשה, גיטרה וגיטרה בס. מדי שנה מייצאת התזמורת בוגרים לתזמורת צה"ל, נגנים מצטיינים בצה"ל ובני נוער רבים מתוכה לומדים לבגרות מורחבת במקצועות המוזיקה. לתזמורת, המהווה חלק חשוב ממרכז המוסיקה בכפר ורדים, ניסיון רב בהופעות בחו"ל ובייצוג כפר ורדים ומדינת ישראל. התלמידים הבוגרים דואגים לעבוד עם צעירים ולקדם אותם בהתנדבות גם מעבר לשעות הפעילות עזרה הדדית, תמיכה ומעורבות היא חלק בלתי נפרד מהתזמורת.

באירוע הודה ראש המועצה המקומית כפר ורדים, סיון יחיאלי, למנצח התזמורת ואמר: "אני מברך את בוגרי ומצטייני תזמורת הנוער וגאה בכם. המרכז למוסיקה מהווה חלק משמעותי ובלתי נפרד ממערכת החינוך של כפר ורדים, הפועלת לקידום מצוינות על מנת לאפשר לכל תלמיד לממש את יכולותיו. עלו והצליחו! בשל החשיבות שאנו רואים במרכז המוסיקה, החלטתנו שכבר בשנת הלימודים הקרובה, יעבור מרכז המוסיקה ממשכנו הקטן והצפוף בחטיבת הביניים לאשכול גנים שהתפנה משלושה גנים. אני רואה חובה וזכות גדולה אחרי 15 שנה בה פועל מרכז המוסיקה והתזמורת בתוכו בתנאים לא קלים כלל, למצוא בית הולם למוזיקאים המתחנכים ביישוב. בהזדמנות זו אני מאחל לכם דרך צלחה במסעכם הקרוב להולנד ובלגיה.

מנצח התזמורת, ראובן מלאך הודה לצוות המורים המקצועי והמסור וכך גם לאלה מזכירת מרכז המוסיקה ואמר: "אני מברך את הנגנים המצטיינים לשנת תשע״ג: ברק שרון, עידו אורן ואייל דוייטשר. אני מברך את בוגרי התזמורת, המחזור הגדול ביותר שסיים בתולדות התזמורת ומאחל להם הצלחה מרובה בהמשך דרכם. ברצוני להביע את הערכתי לכלל נגני התזמורת הוריהם, התורמים, המממנים, המסייעים והמלווים שתמיד מפרגנים."

 

**

 

צילום: בן עמי מוסק.

לעוד תמונות.

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אביבה הגב

  מחמם את הלב
  בזכות הפעילות המוזיקלית ועוד דברים נפלאים שנעשים בכפר,כדאי לחיות כאן. כל פעילות כזו מביאה אנרגיות חיוביות.

 2. בן עמי הגב

  “הסנפת מוזיקה”

  ראובן אתה תותח
  ואת הצילום של הבירה “המוזיקאלית אני נוצר”

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן